סתם מתוך סקרנות..

קרוואלה

New member
סתם מתוך סקרנות..

סביר להניח שלרוב הבנים שלנו יש כבר איזו חברה יזיזה או תקראו לזה בכול שם אחר.. מסקרן אותי לדעת עד כמה אתם מעורבים ומערבים אותה בחיים שלכם. והכוונה שלי היא . אתם מזמינים אותה לארוחות ערב? לוקחים אותה איתכם לטקסים של הבן? סתם לטיולים עם המשפחה? בכלל עד כמה הבן מערב אותכם בתחום הזה? לסגלגל שלי יש חברה עד לפני הגיוס היא אומנם נכסת אלינו הביתה יושבת איתנו אבל להוציא ממנה מילה שיווווווו ממש מבצע צבאי:) או שהיא ב'מת ביישנית או שאני מפחידה אותה..( מה חשבתם סתם קוראים לי קרוואלה
) לטקסים שהיו עד עכשו לבן לא לקחנו אותה וזה רק בגלל שכששאלנו את כבודו "להביא אותה "תמיד ענה שאין צורך. האמת שהוא ממש לא מערבב אותנו בקשר איתה . אז מסקרנות אני שואלת איך זה אצלכם ? שיהיה ערב נעים לכולם

קרוואלה

New member
שיוווווו..

מפה התגובה שלך נשמעת לא טוב אמא מתגייסת.. זה לא שחסרות לי התלבטויות הרבה יותר רציניות בחיים .. רק שלא חשבתי שזה המקום לדבר עליהם.. אל תבקשי מה שלא תוכלי לעמוד בו"הלוואי עליי ההתלבטויות שלך" לא היית רוצה להיות בנעליים שלי יקירתי . שיהיה לך אחלה של לילה

אי הבנה כואבת

הכיוון שלקחת את זה - ממש לא מה שהתכוונתי, ולקח לי זמן להבין על מה את מדברת. ההתלבטות שלך סופר רצינית, רק שבני היקרים לא יודעים שיש דבר כזה - בנות, דבר שבטח כלל לא עלה על דעתך את. כוונתי היתה שקודם תהיה התחסות למין השני, כדי להגיע למקום שלך. כן, יש אמהות לבנים כמוני, שיש להן "צרות" גם מהכיוון השני. אם היית מכירה אותי לאורך זמן בפורום, אני מקווה שלא היית יכולה ליחס לי כוונת כאלה. מצטערת מעומק הלב, ואנא קבלי את התנצלותי.

עפרה ד

New member
אני יכולה לענות מהצד ה"הפוך"

החברים של הנסיכה היו תמיד חלק מהבית ואפילו אולי בצורה מופרזת, וככה גם היא אצלם. האחרון, היה בתקופת הצבא והיה בכל הטקסים שלה (נסע איתנו כמובן) והיא הצטרפה להורים שלו לכל הטקסים שלו. יכול להיות לה קשר שאנחנו "לא מעורבבים" בו, אבל הוא מקבל אצלה כותרת ומקום אחרים...

קרוואלה

New member
עפרה..

בכוונה כתבתי בנים .. לרוב בנות משתפות את האימהות לפחות בחיים שלהן. בנים קצת פחות או שבכלל לא.

קרוואלה , הנחת המוצא שלך כנראה שגוייה...

למיטב ידיעתי , למרבית בני הפורום המככבים כאן דווקא אין כזו או אחרת ... בכל אופן לשלי אין וצר לי על כך ...

colibri

New member
עד כמה מערב?... ../images/Emo98.gif

המנומר - לא מערב, נקודה. אי אפשר לדעת, כמו שהנכדה הגדולה היתה אומרת, "כלום לום לום לום". הנסיכה - עוד לא הגיע הנסיך שלה על הסוס הלבן, או על הג'יפ הדוהר או מה שלא יהיה.

קרוואלה

New member
נמר מה את רוצה..

חיים את החיים שלהם אך ורק עם עצמם.. גם בטבע הם לעצמם:)) גיפ גיפ עזבי אותך מסוסים לבנים היום הולך רק 4X4

אםפי7

New member
קרוואלה יקירתי

אייך זה מצחיק אותי שאני החרדית יכולה לדבר על החברה של השריונר. אז תראי כשהקשר ביניהם התחיל הוא בכלל לא סיפר שיש לו חברה, ואז לאט לאט טיפטף לי שיש חברה, ואח"כ שאני בעצם מכירה אותה קצת ואת המשפחה שלה, ואז אחיו המתלבט הנצחי השתמש בהזדמנות שנסעתי מעבר לאוקינוס לבקר את הבן שלי ומשפחתו ואמר לו "תביא אותה הבייתה". וככה לאט לאט היא נכנסה לבית, נכון בהתחלה רק אמרה שלום שלום, אבל היום היא חלק מהמשפחה, אנחנו מתקשרים אליה כי בדרך כלל היא שומעת ממנו לעיתים יותר תכופות, כשבאה בשבתות שהוא בחופש תמיד יושבת עם כולם על הספה, אוכלת אצלנו מדי פעם, הייתי אומרת שבשבתות שהוא כאן היא כאן כמעט 90% מהזמן, עולה ויורדת בין הקומות בחופשיות, עושה בייביסיטר לנכדות, מספרת מדברת, כמו כל אחד במשפחה. טקסים שלו היא תמיד אתנו וגם בחתונה האחרונה שלנו היא הגיעה על תקן אחת מבנות המשפחה והכרנו אותה לכל השבט המורחב. בקיצור היא בת בית, ואני לא יודעת להגיד לזכות מי לזקוף, אבל השריונר בהחלט משתף בקשר אליה, וגם מאוד גאה בה, סיפר לכולם על ציוני הבגרות שלה, על כלהדברים שהיא מוצלחת לדעתו וכד'.

גם אצלנו כרגע אין חברה

אני יכולה לספר שהייתה לו חברה,לפני הצבא , היה מרענן מאוד החברות הזאת, שהתה אצלנו בבית לא מעט, לא ישבה איתנו לארוחות וכאלה, לא כי לא הזמנתי ... לא יצא!! אבל הפוך כן. היה אירוע משפחתי שהצטרפה אלינו, ככה עוד לפני שהתגייס הם נפרדו. יכול להיות שהחברה של הבן ביישנית כמו שאת אומרת?

קרוואלה

New member
צחוק הגורל..

דווקא איפה שבטוחים שאין שיתוף קיים כזה. בעיניי זה נפלא שיש כזה קשר .

שושנה ו

New member
קרוואלה- בוקר טוב לך ......./images/Emo140.gif

אצלנו זה כך : הבן וגם הבנים הגדולים, תמיד שיתפו אותי בכל !!!!! חברות באות, ישנות, אוכלות .....הן חלק מהמשפחה !!!!!
לנסיך שלי הייתה חברה במשך שנה שלמה, אך נפרדו לפני שנה .....
היא הייתה בת בית לכל דבר ..... הייתה באה בערב שבת, ישנה אצלנו.... אוכלת איתנו צהריים ובמוצא"ש הולכת הבייתה
השתתפה בכל הטקסים שלו ....ומדי פעם הייתה הולכת איתו גם לאחים שלו ..... יש לו ידידות טובות שבאות אלינו הבייתה, לבקר ..... וגם הן היו בטקסים שלו מבחירה, מתוך יחס של אהדה אליו ..... הידידות שלו הן רק וידידות ותו- לא !!!!! אין ביניהם יחסים החורגים מיחסי אחים !!!!!
ויזיזה, הייתה אצלנו לפני שבועיים ......
הוא ניסה לעבוד עלי, אבל אני עליתי עליו....וזה גרם לכעס בינינו ....
חזר לצבא כעוס, וגם אני נותרתי כעוסה .....
אח"כ בשבוע שעבר ישבתי איתו, וליבנו את הדברים בינינו ..... הסברתי לו שאני מבינה שיש לו צרכים .....
אבל הצורה, הדרך והעיתוי שבו נעשו לא מתאימים בכלל (הבית מלא ארגזים בגלל האריזות ) .......
וגם דרך התנהלותו לא הייתה בסדר ..... לא משנה, העיקר שהכל התיישר , והשלווה והשלום חזרו לשרור בביתנו ......

קרוואלה

New member
אוווווווו...

יזיזות זו הבעיה!!!! מילא חברה ניחא..אבל היזיזות האלה פה מתחילה הבעיה שלי. זה צורם לי המשחק של הבנים ביזיזות..תמיד אני בויכוח עם הבן על זה.. שלא לדבר על זה שהבנות שיהיו בריאות בנות 15 נראות כמו הסבתא שלי :( בחיי אני בלי סוף מזהירה את הבן תזהר תבדוק ת.ז שלא חס וחסה תיפול על איזו קטינה.. ( אלק חברה יש לו)

עפרה ד

New member
מה את אומרת בעצם? שהיחס שלו אליה מפריע לך?

אני מתייחסת ל"אלק"... תראי, מערכות יחסים בכלל ואצל נוער בפרט הן "סיפור" לא פשוט לפעמים למטבע הזו יש שני צדדים, הצד שמעניין אותך זה כמובן הבן שלך, איזה סוג קשרים הוא יוצר, ובעיקר למה... אני דווקא לא נבהלת מעניין היזיזות, אם ההתנהלות ביניהם מכבדת, אם סוג הקשר הזה מתאים לשניהם בשלב הזה של חייהם, אם העניין מדובר ביניהם, ויש הבנה והסכמה, אם שניהם בסוג של קשר כזה לא ממניעים של כוח או חולשה... אז, יופי. גם מערכת יחסים "מהוגנת" של קשר מחייב יכולה להיות נוראית
, לנו יש דוקטורט בנושא, הגולשים הוותיקים של פורום הורים חמתבגרים מכירים אותו. הייתה הגדרה של "חברות", היו בני בית בשני הבתים, המשפחה שלו אימצה אותה באהבה רבה, ובכל יום שישי היה משלוח של קוסקוס, מאמא שלו אלינו... והילדה שלי הלכה ודעכה, והקשר היה מסוג אלו שנגמרים אח"כ במסגרת שחורה בעיתון... היום כמובן, הסיפור הזה רחוק, רחוק מאחורינו, ואין סיכוי שהיא תהיה בקשר שלא נכון לה ולא מכבד אותה.. אגב, גם על זה אפשר להגיד תודה לצה"ל, כי מה שהביא אותה בסופו של דבר לנתק את הקשר הייתה העובדה שהוא החליט לא להתגייס...

קרוואלה

New member
ממממ..

לא יודעת אם מפריע זו ההגדרה הנכונה .. אבל כן זה מציק לי .תראי מר סגלגל הוא ילד חתיך.. ב'מת ולא בגלל היותו הבן שלי אני אומרת את זה..הוא ב'מת ילד משגע.. תוסיפי לזה את העובדה שיש לו לשון "}חלקלקה" וקיבלת את השרליל המצוי:))) אז מצד אחד הוא מביא הביתה את החברה שלו מצד שני טיילת של יזיזות ולי זה נותן הרגשה לא נעימה להסתכל כול פעם בפנים של החברה שלו כשהיא באה ולדעת שהיא בטוח לא יודעת שיש לה חבר "צדיק" אז נכון סביר להניח שהוא עוד יחליף ים בחורות עד שימצא את האחת אבל וזה מה שאני אומרת לו תמיד קצת כבוד לא יזיק. ותאמיני לי הוא לא היחיד מסוגו שמתנהג ככה אני שומעת לעיתים שיחות שלו עם חברים ממש מרתון של יזיזות יש בניהם. מה שבטוח לא הייתי רוצה שיתנהגו ככה לבת שלי!!! בוקר טוב ואחלה של יום

שושנה ו

New member
קרוואלה ...

אצלי אף פעם לא הביאו הבייתה יזיזות .....וגם לא בטוחה שהייתה להם .....
ובכלל ממרום גילי המופלג, לא הכרתי את הביטוי יזיז ..... למושג יזיזה התוודעתי רק השנה .....
להפתעתי האירה את עיניי בכך חברה לעבודה דתייה עם כיסוי ראש .....
אז אצלי לא היה מקובל להביא הבייתה יזיזיות לשינה או למשהו אחר......
אצלי נכנסו הבייתה רק החברות הקבועות שלהם ...... שהפכו לחלק מהמשפחה ....השתתפו באירועים .....טקסים וחגים ..... ולימים הפכו לכלותיי .....והן היו בנות מבית טוב .....
אז כשהקטן שלי, הנסיך המנומר הביא הבייתה יזיזה .....
לא ילדונת בת 15, אלא חיילת שמשרתת איתו ושמה עליו עין .......
הביא אותה בהפתעה..... מבלי לעדכן אותי וליידע אותי שהוא מתכוון להביא מישהי ...... ובנוסף ניסה לשחק לי אותה כאילו "נרדמו" .....הדבר לא מצא חן בעיניי......
בייחוד לאור העובדה שמצאתי הוכחות מרשיעות יום לאחר מכן ל "הירדמות " שלהם ......
כעסתי עליו מאוד .....והוא חזר לצבא כשטעם רע בפי שנינו .......
הבנים שלי יודעים שאני נגד לצחוק על מישהו/י ......
ותמיד דאגתי שיכבדו כל אדם באשר הוא .... וביחוד שישמרו על כבוד ורגשות הנערות שיוצאים איתן .....
אם הוא לא חושב עליה ברצינות, אלא רק רוצה להעביר זמן .... לא בבית ספרי .....ולא אצלי בבית ......
מקווה שהצלחתי להבהיר את דעותיי ....ומה נהוג אצלנו .....
קרוואלה זה בספרדית קשוחה , נכון ? ....את ארגנטינאית .....ספרדיה, או מאחת מארצות דרום אמריקה ? .....

קרוואלה

New member
איפפפפפ..

שעה אני כותבת תגובה נפל האינטרנט
מכירה את הסרט 101 כלבים שם יש מכשפה שנקראת קרוואלה מפה ניתן לי הניק.. ואותו העניקו יו ברוב פאר והדר חברות מפורום שכן בתפוז
בעדינות רמזו שאני מכשפה( ממש עדינות) ולא אין לי קשר לארגנטינאים אמא הונגריה אבא צרפתי. וכן גם הבן שלי יודע את דעתי ותאמיני לי שלא פעם התווכחנו על זה אבל קטונתי . אני בטח לא אשב עם שוט בכניסה לבית ואתחיל לנפות את החברות שלו
ואגב גם מר סגלגל למד בבן שמן ( בתקופה של קלי המדריך) מוכר לך?

למעלה