סתם משהו נחמד...

h-i-l-a

New member
סתם משהו נחמד...

ראיון עם אלוהים... חלמתי שזכיתי ל"ראיון עם אלוהים"... "גש הלום" אמר האל..."רצית לראיין אותי?" "אם יש לך זמן" אמרתי...אלוהים חייך ואמר.."זמני הוא הנצח ומספיק לעשיית כל דבר...שאל,בני.." "מה הכי מפתיע אותך בקשר למין האנושי?"שאלתי ענה אלוהים: "שהם משתעממים מלהיות ילדים,ממהרים להתבגר ואז משתוקקים לשוב ולהיות ילדים... שהם מאבדים את בריאותם כדי לצבור כסף ואז מאבדים את כספם כדי לשקם את בריאותם... שהם חושבים בחרדה על העתיד ושוכחים את ההווה,כך שאינם חיים,לא בהווה ולא בעתיד.. שהם חיים כאילו לעולם לא ימותו ומתים כאילו מעולם לא היו בחיים"... אלוהים חפן את ידי בידיו והיינו שקטים זמן מה... "כהורה,אילו שיעורים היית רוצה שילדייך בני האדם ילמדו?" אלוהים ענה בחיוך: "שילמדו שהם אינם יכולים לגרום לאף אחד לאהוב אותם אך ביכולתם לאפשר לעצמם להיות נאהבים...שילמדו שהערך הרב ביותר אינו טמון במה שיש להם בחיים אלא במי שיש להם בחיים... שילמדו שלא רצוי להשוות עצמם לאחרים אלא להיות נאמנים לעצמם...שילמדו שאדם עשיר אינו זה שיש לו הכי הרבה,אלא זה שזקוק להכי מעט... שילמדו שלוקח כמה שניות לפצוע אדם אהוב פצעים עמוקים,והרבה שנים לרפאם... שילמדו לסלוח על ידי תרגול הסליחה...שילמדו שיש אנשים שאוהבים אותם מאוד,אך אינם יודעים איך להראות את רגשותיהם...שילמדו שכסף יכול לקנות הכל מלבד אושר..הודיתי לו על הזמן שלו ועל כל מה שעשה עבורי ועבור משפחתי והוא ענה: "ברוך הבא!אני נמצא 24 שעות ביממה,כל מה שעליך לעשות הוא לקרוא לי ואני אענה...אנשים ישכחו מה שאמרת,אנשים ישכחו מה שעשית,אבל אנשים לעולם לא ישכחו מה שגרמת להם להרגיש"... סתם משהו שמישהו שלח לי וזה ניראה לי...נחמד שלכם הילה

shiraz2

New member
בלי הרבה מילים..

על הכל. אני
אותך ילדה!!

תקראו ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo45.gif

זה פשוט מדהים אין מילים לתאר תודה הילה שהבאת את הקטע אהממ.... מה שלומך את? הרבה זמן לא דיברנו
אוהבת, אני

h-i-l-a

New member
היי

אני ככה ככה....אני כבר הולכת יותר לבית ספר... אבל עדיין העניין עם האוכל....ההורים שלי חושבים שירדתי עוד פעם במשקל...אוףף נמאס לי מהם... מה שלומך? דרך אגב זה מאיה או תגל?....
ממני...

אהממ

זו אני, כי מאיונת מאושפזת עדיין אני מאוד מקווה שאינך יורדת שוב במשקל בכל מקרה, אני מאושרת שהורייך עוקבים אחר משקלך אינך יכולה לבקש יותר...הלוואי וכל ההורים היו דואגים לילדיהם. אל תרגישי נןרא עם זה...את ברת מזל
איך הלימודים, אני מניחה שיש לך קשיי חזרה כל פעם, או שאני טועה אוהבת, אני

היללוש!!!../images/Emo39.gif

נחמד
בעייני... זה... הרבה... ה ר ב ה הרבה... הרבה... ה ר ב ה יותר מנחמד!!! זה מקסים!!! שלך לעד
א
שקד
מראונת

למעלה