סתם, מין הרגשה כזאת שהכל סתם

סתם, מין הרגשה כזאת שהכל סתם

comfteblly numb או "הדיכאון השקט" . האנשים עם הבעיה הזאת, והם רבים, הם מתפקדים יופי בעבודה, בלימודים, במעט שהם יוצאים, טיולים, מסיבות , חוגים, אף אחד לא מנחש שיש להם בעיה ,בשיחה הם לא נשמעים לך עצובים בכלל ובודאי שהם לא בטיפול והם מתפקדים בשיא המרץ, אבל חלק לא מבוטל מהאנרגיות שלהם אבדו איפהשהו , מתישהו, לא ברור גם להם מתי בדיוק זה קרה , הם רוצים להכיר, רוצים לצאת, רוצים זוגיות, רוצים שיהיה להם טוב, רוצים הכל, אבל מתקשים להאמין שיצליח להם, בגלל אוסף אכזבות שקצת הכריע אותם בסוף, יש איזה נוחיות בחיים הפונקציונלים, הרגועים, פה ושם יוצאים עם חברים/חברות, קפיצה חד או דו שנתית ללונדון או לפאריס לסוף שבוע, אחד עושה סקי, שני צולל בסיני, החיים טובים, לכאורה, בבית יש מכונת קפה , מחשב משוכלל ביותר עם החיבור המהיר ביותר בעולם לאינטרנט, 123 ערוצים של זבל בטלויזיה, 234 ספרים על המדף, 3-4 ספרים פתוחים מפוזרים בחדר, 345 דיסקים ו 456 סרטי dvd. לא קר למרות שחורף , התנור דולק, כיף להפגש עם חברים, אבל לא קריטי , כיף בכל מקרה , מינוי להולמס פלייס, גם בבית לבד כיף, הכי הכי מפחיד , לחשוב שהכיף השקט והדיכאון השקט הם מאד קרובים, עד כדי טישטוש מוחלט ביניהם , בשבת נפגשים עם המשפחה ומשחקים עם הילדים של האח/האחות, אז אפילו ילדים שאת/ משחק איתם יש בחיים שלך... באמצע השבוע עם קצת וורקוהוליות נשארים בעבודה עד 7 , לא ממהרים הביתה , עוברים בקניון לסיבוב , יוצאים עם חולצה חדשה או דיסק מהמם, בדיקה שבועית מה חדש באוזן השלישית מה יש , לפנוים מותר לפנק את עצמם בכסף שנחסך מתקציב החיתולים שלא צריך, את/ה כבר לא יודע בעצם אם רע לך או טוב לך, אתה סובל ונהנה בו זמנית מאורח החיים הזה ובכל מקרה בספק אם יציאה מזה זה במילא "תלוי בגורמים שאינם בשליטתך", אז wtf להיות בדיכי בנוסף לכל, עוד שעה מעבירים בפורום, לקרוא ולהגיב , לקרוא קצת בפורום זוגיות או להתגרש על ים דמעות של מישהו ולקבל פרספקטיבה , זה לא שהם כולם כל כך נהנים מהחיים ואני סובל, חלקם במילכוד של אומללות שאין להם יכולת כלכלית או רגשית לצאת ממנו והם אשכרה סובלים, ובליינד דייט יכול כל כך לדכא, אז מה , עדיף לקרוא ספר של פול אוסטר , נמצא סרט טוב לשבת בצהרים + קפה עם חברה בארקפה , או דה קופי אנד בינס, נתכנן ביחד קפיצה לניו יורק , נזמין כרטיסים לבלו נוט , נשמע ג'אז מעולה בזמן שהנשואים האלה בלריב ולמרר את החיים, טוב האמת שלחלק מהם ממש ממש טוב והמון אהבה , אבל אני לא אשם/מה במצבי ובמילא זה לא תלוי בי, גדול עלי, ככה זה הדיכאון השקט, אז לא הצלחתי להחליט, טוב לי בחיים או שאני מרמה את עצמי, זה יקח עוד שעתיים לחשוב על זה ולהגיע למסקנה ועד אז זה יהיה מאוחר מידי לצאת הערב, חוץ מזה שתי חברות במסנגר, ואולי נכנס לרבע שעה לצאט, נראה מי שם הערב , פינק פלויד או היהודים ברקע, עבדתי קשה השבוע, זה מה זה כיף לראות csi בטלויזיה 11 בלילה ואז לישון מ 12 וחצי עד 12 בצהרים, ואז יש שמש חורפית, שמש חורפית מחממת את העצמות, זה לא תחליף סביר לבת זוג שתמם אותי? אה, לא, סליחה לא ידעתי שזה לא אותו הדבר, אל תשכחי לחייך הרבה , לקרוא את ההודעות המשעשעות בפורומים, השנונות ביותר ולהצחיק את עצמך, ברגעים ממש קשים אפשר לראות את יגאל שילון כדי לצחוק כמה שזה דבילי, ברור, לא לשכוח לראות את הבורגנים ולהזדהות , למרות שזה עצוב ברמות קשות, כולם אומרים שהחיים שלך מושלמים חוץ מזה שאת/ה לבד ובטוח שזה יפתר בקרוב ,

שלום לך הנדרסון ../images/Emo141.gif

קראתי את מה שכתבת אעפ"י שהיה ארוך וצפוף
ויש משהו בדבריך המונח באנגלית נראה לי יותר מדוייק. וזה לא תופס רק על רווקים/ות אלא גם על אחרים בתחומים שונים בחיים נראה לי שכל אחד לוקה בזה בתקופה זו או אחרת בחייו או בתחום כלשהו. שנה טובה לך שנה שתוביל רק לדברים טובים שנה שתהיה בדיוק איך שאתה רוצה לחיי היכולת לצאת מהבועה

למעלה