סתם כי בא לי

מיקי 43

New member
סתם כי בא לי

מיליונר אחד החליט לעשות מסיבה מפוארת בחצר הוילה שלו מסביב לבריכה . כדי לעשות רושם, הוא שם כרישים ותנינים בבריכה, שישחו. באמצע האירוע עולה המליונר לבמה ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא מזה ב חיים יקבל מיליון דולר ". כולם מתכנסים מסביב לבריכה לראות מי קופץ אבל אף אחד לא קופץ. המיליונר לא מתייאש, ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא ב חיים , יקבל מיליון דולר וגם את היאכטה שלי ". עדיין אף אחד לא קופץ. המיליונר ממשיך ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא ב חיים , יקבל מיליון דולר, היאכטה וגם את הוילה הזאת ". לפתע כורדי אחד קופץ לבריכה שוחה מהר מהר לצד השני של הבריכה, בשניה האחרונה חומק מהכרישים ויוצא מהמיים . המיליונר יוצא לבחור, מחבק אותו ואומר לו: "כל הכבוד לך בחור, לפקודת מי לרשום את הצ'ק?" עונה לו הכורדי: "אני לא רוצה את הכסף". שואל אותו המיליונר "לאן לשלוח את היאכטה?" עונה לו הכורדי: "אני לא רוצה את היאכטה". "ומה עם הוילה?" שואל המיליונר . "אני גם לא רוצה את הוילה" עונה הכורדי . "אז מה אתה רוצה?" שואל המיליונר . מיליונר אחד החליט לעשות מסיבה מפוארת בחצר הוילה שלו מסביב לבריכה . כדי לעשות רושם, הוא שם כרישים ותנינים בבריכה, שישחו. באמצע האירוע עולה המליונר לבמה ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא מזה ב חיים יקבל מיליון דולר ". כולם מתכנסים מסביב לבריכה לראות מי קופץ אבל אף אחד לא קופץ. המיליונר לא מתייאש, ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא ב חיים , יקבל מיליון דולר וגם את היאכטה שלי ". עדיין אף אחד לא קופץ. המיליונר ממשיך ומכריז: "מי שיקפוץ לבריכה וישחה מצד לצד ויצא ב חיים , יקבל מיליון דולר, היאכטה וגם את הוילה הזאת ". לפתע כורדי אחד קופץ לבריכה שוחה מהר מהר לצד השני של הבריכה, בשניה האחרונה חומק מהכרישים ויוצא מהמיים . המיליונר יוצא לבחור, מחבק אותו ואומר לו: "כל הכבוד לך בחור, לפקודת מי לרשום את הצ'ק?" עונה לו הכורדי: "אני לא רוצה את הכסף". שואל אותו המיליונר "לאן לשלוח את היאכטה?" עונה לו הכורדי: "אני לא רוצה את היאכטה". "ומה עם הוילה?" שואל המיליונר . "אני גם לא רוצה את הוילה" עונה הכורדי . "אז מה אתה רוצה?" שואל המיליונר . עונה הכורדי: "אני רוצה לדעת מי הבן-זונה שדחף אותי לבריכה....
" -------------------------------------------------------------------------------- Walla! Mail - get your free 3G mail today -------------------------------------------------------------------------------- Walla! Mail - get your free 3G mail today

סתם כי בא לי

גויאבה
ולא שאין לי, יש לי, אבל אכלתי כבר אחת
, נראה לך שאם אוכל עוד אחת זה יקרא "פשע" או רק "עוון??? או אולי אפילו "חטא" קטנטן???????
ומה זה הבדיחה הזאת???
, זאת לא בדיחה זה קורות חיים

למעלה