סתם, כי בא לי לשתף!!!

MommyHug

New member
תודה!!!!!!!!!

מעריכה את זה!

MommyHug

New member
סתם, כי בא לי לשתף!!!

מה קרה לי השבוע שעשה אותי המאושרת בבני האדם?...
אז ככה, ולאלו שיחשבו שאני משוגעת.... זה נכון <
> חחחחח טוב- זה הכל מתחיל לפני 3 וחצי שנים... התחלתי לטפל בילד בן חודשיים, כל יום, כמעט כל היום... זה הפך להיות גם סופי שבוע, הפכתי להיות חלק מהמשפחה (וכולנו יודעים כמה זה חסר לי), הלכתי איתם לטיולים, חגגנו יחד חגים, נשארתי אחרי השעות, גם אחרי שהילד המקסימושו כבר נרדם... הי כייף!!! קרו דברים, והכל נקטע. לא רוצה להיכנס לזה, אבל זה לא היה תלוי בי, ולפני 3 חודשים הכל הגיע לסוף <רע> ונאלצתי לקבל את זה...
ידעתי שזה הכי טוב והיה לי קשה מאד <הייתי בתהליך אבל ממש> היה לי מאד קשה כי הילד הפך להיות חלק ממני, כולם בחיים שלי ידעו עליו, אהבתי אותו ופינקתי אותו, חינכתי אותו, שיחקתי איתו, ביליתי איתו המוון זמן, ופתאום זה נקטע...
ואז....................... השבוע קיבלתי טלפון, ומפה לשם, אני חוזרת לטפל בו!!!!!!!!!!!! הדברים הסתדרו, ואפילו לא ידעתי שהם יכולים. זאת אומרת, באמת באמת האמנתי שזה הסוף <ואני אופטימית ברוחי, אז תאמינו שבאמת לא הייתה תקווה> אף אחד לא חשב שזה יסתדר וזה הסתדר!!!! אין מאושרת ממני!! באמת! המון זמן לא הרגשתי ככה! סוף סוף יהיה לי את מי לחבק ולחנוק מאהבה כל היום......
חזרתי להאמין שהדברים מסתדרים בסוף!!! זה פשוט נס! נס חנוכה....... <באמת נס!!!> עכשיו יש לי בקשה אחת: תשמחו איתי!
תודה!
....

לולי80

New member
happy happy' joy joy

שמחה מאוד בשבילך!!!! מאחלת לך שבוע מטריף ומלא אהבה

hartuvim

New member
שמחה להשתתף בשמחתך!../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

תודה ששיתפת...

ועם בקשה כל כך צנועה של לשמוח איתך, מי יכול להתווכח??
שבוע נפלא והמון שמחה.

MommyHug

New member
../images/Emo6.gif

תודה!!! זה כייף! אני כל כך נלהבת!!!
וזה פי 100 כייף כששמחים איתך!

זה לא ההודעות שמסומנות באדום,

זו איחודית שלנו שמסומנת באדום. יש בתפוז אופציה "להאדים" משתתף מסוים שמוגדר בפורום כמומחה, בעל תרומה סגולית לפורום. כיוון שאיחוד שלנו היא גם מטפלת מקצועית, וגם בעל תרומה עצומה לטיפול בסוגיות שמעלים פה בפורום, הרי שהיא "אדומה".

למעלה