סתם חשבתי

sanga404

New member
סתם חשבתי../images/Emo18.gif

למה אני עושה את זה לעצמי... ואני ממש לא יודעת. ההורים שלי מוציאים 1000 שקל בחודש לפסיכולוגית ואני משקרת לה דיאטנית על שבוע, אבל אני לא הולכת לפי התפריט אוכלת רבע ממש שאני צריכה. כל היום אוספת מתכונים מבשלת לאח שלי כל הזמן דואדת שיראו את העצמות בריח , כי זה הדבר היחדי שיפה בי. כל היום כ-ל הזמן מחשבת קלוריות, על הקצה בין 350-400 ביום. לא מרוצה לעצמי אף פעם ולמה? למה אני עושה את זה? אין לי מושג. אבל יש לי מושג שזאת המציאות שלי. זה כבר חרוט אצלי עמוק מדי כדי להשתחרר אני לא מכירה דרך אחרת. וככה נדפקתי. אני משקרת לכולם אין לי מחזור ואני שונאת את עצמי ובשביל מה? קצת יחס.

אין לי תשובה למה אבל

אני יודעת שאפשר אחרת אני הייתי בדיוק במצב שלך לא עמדתי בתפריט שיקרתי לכולם ובעיקר אמרתי שאני לא מכירה דרך אחרת אבל הדרך קשה וצריך הרבה כוח רצון וצריך הרבה אמון במטפלים והכי חשובצריך הרבה אמון בעצמךאבל אפשר להצליח אני כבר חודש אוכלת לפי תפריט היום כבר העליתי אותו ל1400 קלוריות ובקרוב אני חוזרת למעקבים בתל השומר אם אני הצלחתי מהתחתית שהייתי להתרומם אז כול אחד יכול טלי

Pure SilenCe

New member
למה?

זה רק את יכולה לענות את מרגישה שנדפקת? שהחיים שלך כבר הרוסים? אני אגלה לך משהו... יש מאות אלפי משפחות הרוסות בארץ שלנו אבל על כמה שמעת שהרימו ידיים? כמה החליטו לשים קץ לחייהם? כמה החליטו שהם נשארים לחיות? כמה מהם האמינו בעצמם? לאן את משתייכת? לאלו שמתחזקים וממשיכים הלאה או לאלו שהחליטו לעצום עיניים ולשים קץ להכל? למה את משקרת? כי אולי את עדיין לא מוכנה לעזור לעצמך לפחות שתפי את הורייך. ספרי להם על השקרים ספרי להם שהם מוציאים מכספם וכוחם ואת משקרת לכולם אל תתני להם לחיות באשליות כי ברגע שתתרסקי.. וזה יקרה אם תמשיכי ככה... באותו רגע הם יאשימו את עצמם שלא עשו מספיק ומסתבר שהם עושים אבל את מרמה אותם אל תתני להם לסבול יותר ממה שהם סובלים ברגע שתגלי את השקרים שלך, ככה גם תביני מה את עושה לעצמך ואז אולי יקום בך הרצון להתחיל לעזור לעצמך כי עד אז.. עד שלא תחליטי ככה, איש לא יוכל לעזור לך

למעלה