סתוונית, סידרה במיוחד בשבילך על ברצלונה במאה ה-14

סתוונית333

Well-known member
אח"כ היא מתחסדת כאשר בעלה מודיע לה שהוא בגד בה. בסוף הפרק השני היא נעצרת בגלל ששלחה את המאהב שלה לאנס שלה. נשלחת למעצר בית ומפירה את תנאי השחרור בכך שמתכתבת עמו בסלולרי ונשלחת למעצר. מתחיל המשפט והיא מגלה שהוא לא התקבל להיות סוכן חשאי ובזה מסתיים פרק 3.

טרם, כמה אני יכול לראות בפרק זמן כה קצר.
התכוונתי אם ראית את השם של הסדרה ולא אם הספקת לצפות בה.
מה אתה אומר על המיני סדרה , תחת עצי התפוח?

דיברגנט חדש

Well-known member
מה אתה אומר על המיני סדרה , תחת עצי התפוח?
זהו, סיימתי לראות את הסדרה, היא מסתיימת שהוא הורשע בהריגה וקיבל 5 שנים והיא רק הורשעה בעדות שקר וקיבלה מאסר על תנאי וממש בסוף הפרק הרביעי והאחרון מראים שהיא שיקרה והיא זאת שביקשה שהוא ירצח אותו ולא כפי שהיא טענה לכל אורך הדרך.

לדעתי, היא סדרה בסדר, לא יודע אם הייתי ממליץ עליה.

The Real Big Joe

Well-known member
זהו, סיימתי לראות את הסדרה, היא מסתיימת שהוא הורשע בהריגה וקיבל 5 שנים והיא רק הורשעה בעדות שקר וקיבלה מאסר על תנאי וממש בסוף הפרק הרביעי והאחרון מראים שהיא שיקרה והיא זאת שביקשה שהוא ירצח אותו ולא כפי שהיא טענה לכל אורך הדרך.

לדעתי, היא סדרה בסדר, לא יודע אם הייתי ממליץ עליה.
מה זה תשפוכת הספוילר הזאת?

דיברגנט חדש

Well-known member
הספקתי לראות את הפרק הראשון, סדרה נחמדה ומשעשעת אך לא יותר.
לא יודע, אם בא לי לראות 2 עונות, אין לי כמיהה לראות את הפרק הבא.
יש סדרות שאני יוכל לוותר על שינה בשביל לראות עוד פרק.

The Real Big Joe

Well-known member
יש גם ספר המשך שנקרא יורשי הארץ וגם עליו יש סדרה, העלילה מתרחשת עשר שנים אחרי "הקתדרלה ליד הים" חוזר פלקונס לברצלונה של ימי הביניים.
אני בספק אם אני רוצה לקרוא את זה. הספר כתוב מצוין והוא מעניין, אבל הוא כל כך מדכא ברשעות שמתגלית בו, באיכות החיים והסבל האנושי. אני חושש שאידלפונסו פלקונס קצת סדיסט. אחרי שקראתי צפיתי גם בסדרה. היא פחות אכזרית כי יש גבול מה אפשר להציג בטלוויזיה אבל גם שם זה מזעזע. ארבעת הפרקים הראשונים די ת תואמים לספר. הארבעה האחרונים - ככה ככה.

סתוונית333

Well-known member
אני בספק אם אני רוצה לקרוא את זה. הספר כתוב מצוין והוא מעניין, אבל הוא כל כך מדכא ברשעות שמתגלית בו, באיכות החיים והסבל האנושי. אני חושש שאידלפונסו פלקונס קצת סדיסט. אחרי שקראתי צפיתי גם בסדרה. היא פחות אכזרית כי יש גבול מה אפשר להציג בטלוויזיה אבל גם שם זה מזעזע. ארבעת הפרקים הראשונים די ת תואמים לספר. הארבעה האחרונים - ככה ככה.
הפרק של החתונה היה מזעזע.

ישנם 2 ספרים של יורשי הארץ (חלק א' וחלק ב'). הבעיה בספר, בעיקר בחלק השני שיש המון פרטים על ניסיונות ומאבקי המלוכה שלעיתים הולכים לאיבוד בכל הפרטים הללו.
הקתדרלה ליד הים הוא ספרו הראשון, זכה לשלל פרסים, ובהם פרס הספר הטוב ביותר בספרדית (2006) ופרס הסופר הזר הטוב ביותר(2009).
ספרו השני, היד של פטימה, זכה בפרס רומא (2010) הוא חי בברצלונה עם אשתו וארבעת ילדיו.
עוד ספר שלו הוא המלכה היחפה.

DANIAVNI

Well-known member
קוראים לסידרה קתדרלה בלב הים, סיימתי עכשיו לראות את הפרק הראשון, מראים את הנופים של ברצלונה ועוד ... (לא אעשה לך ספוילר :))
סדרה מעולה, כל העונות .
כדאי לפני התחלת הצפייה ללמוד על מנהג ה-PRIMA NOCTA

הספרדים יודעים לעשות טלוויזיה טובה ( שלא כמו מכסיקנים וארגנטינאים)
ראיתי עוד כמה סדרות ספרדיות והן תמיד היו מעולות .

למעלה