סתאאם ..קונספיראצייה..סתם :-()

el ninyo

New member
סתאאם ..קונספיראצייה..סתם :-()

א].H-( הייתכן ???...לאאאאאאא.....לא יכול להיות!!..סתאאאאאם..סתם.. שמע ברק באוקטובר..ויידע ממקורות ה..שושו....כי ראש הרשות וחבר מריעיו מתכוונים לפרוס את העוגה בחלוקה אחרת..ואם יבואו לעזור בפריסה..כוחות מחוץ לארץ ..מה טוב החגיגה והשימחה ירבו..ואילייהוד יאכלו אותה ;-p ברק כידוע..לכוללללללם...לא אהבל..לא סומך.. אלא... על מי שהיה איתו וראה גם את לובן העיין..ולא מיצמץ, ראה כי הראיס לא מוכן לרקוד..לפי הקצב.. מה עושים..?..עם מי יש להתייעץ והכי הכי מבין..עם אריק כמובן.. ביקש מאריק..:...``למען עמינו יש להסיר את המסיכה מעל פני הראיס והדחלאנים והתנזימים, וכמובן ..גבריאל-רגב..[ ג`יבריל-ראג`וב ]:-()`` כאן יש לנו..שתי דמויות..שאני סמוך ובטוח..שייקריבו עצמם..ללא ספק על מיזבח עמם..ולא על מיזבחות המפלגה..כי הם שתו בייחד..ולאחר מיכן ראו לובן..עד כדי אודם. שרון..הבין את תפקידו..ועלה...על ההר..והמסכה..ירדה לאורך כל המערכות היה מחיר..וזה נמשך..אך הרווח הנקי..הוא חשיפת פרצוף הפרטנר,..ועם מי אנו עתידים לסגור ולשים ייהבנו אם בכלל.. זה שברק תקף את שרון בכל הזדמנות..זה חלק מהמערכה..וזה השני מחזיר לו...ממש ערפל-קרב.. זה שברק לא חשב לרגע על איבוד השררה..זה בטוח.. כי הוא קורץ מחומר אחר. זה ששרון ידע שהוא עתיד כמעט סגור להיבחר..היה ידוע.. מה קרה לנתניהו ? הקיבל רגליים קרות..?.. יש להעריך את ברק על הליכתו עד הסוף ללא מיצמוץ..ככה צריך להיתנהג..לוחם. והאמת יותר מדיי טוב הכל הלך..בשקט..עד מסירת הלפיד..ליד הממשיך. כשבכל יום..הולכת העוגה ומתרחקת משולחן..הפרטנר..והחבר`ה סחבו אותם עד הרגע האחרון..כאילו רק חתימה ואנו כבר מסיימים...לא כך.. רק שרון יסיים זאת..כי כך ראה ברק..את טובת העם..ואת נוכלות הפרטנר.. הכי קל לשכך את העם הזה ..זה להיכנס עם כל הכבודה הצ.ה.ל.ית לעזה, לשכם ,לג`נין ורמאללאה..ולכתוש יום ולייל..והרי לך ווייאטנאם 2 שלא נדבר על לבנון 2 ..ולזה פיללו..וייחלו חברי-הרשות הפלשתינית.. רק שצ.ה.ל. ייכנס...ואז שוד ושבר..ואז מועצת הביטחון ניכנסת..וטורפת קלפים מחדש..ברק אחלא שחקן-פוקר..וייש עימו שחקן שועל/אריה.. מתי מעט אנשים יש בפוליטיקה..שלנו..בסחי הזה ..שייקריבו עצמם..למען מטרה של קיום העם..למען המשך-הדור הצעיר.. אני מצדיע לך ברק...[ שעוד תפקיד קטן יש לו.. במערכה..] אני שמח ששרון ניבחר..ומאמין שהוא יצליח.. אני לא הלכתי להצביע.. אני לא אלך להצביע בחיים.. ב.] H-( יש לי בחילות מפוליטיקאים תיסלחו לי..לדידי הם קרימינאלים..רודפי כבוד ושררה עד כדי השחתה ועל חשבון איכות חיינו..ואתם רצים לבחור אותם, רבים איש עם אחיו,,אתה ימין,,,הוא שמאל..לבן ..שחור... לפני שתיגשו בפעם הבאה לבחור..תשאלו..מתי תבוטל אגרת רשות-השידוד.. ועוד כמה אביזרי חישוק-הכוח המשחית.. טוחנים אותכם, ואתם ניטחנים..ומחייכים..העיקר שייהיה ימין או שמאל.. אריק/ או ברק..זה לא הם...זה מי יש מולנו וזה רק האוייב שלנו.. וכאילו זה מה שיביא את משב הרוח בבוקר..הלו...הלו..תיתעוררו.. קומה עם חלכא היתנערה.. אוהב את כוללללם כי אני דייג..זה הגזע..בורחים מאנשי הייבשה.. EL NINYO הדייג..

גר^^בהר

New member
דייגוס פרשנוס B-)

וואלה פספסת מישרה גדולה בערוץ הסרטים והחיים. פרשן לעיניני ערבים, הפוליטיקה הישראלית ו..הים התיכון. אני מת על הניתוח המבריק שלך הכל נכון! וכמעט מת על שולחן הניתוחים(-:

למעלה