סרט על יוצר חולה מאניה דיפרסיה

סרט על יוצר חולה מאניה דיפרסיה

היום סרט על יוצר שסבל ממאניה דיפרסיה נשוא שמאוד קשור לליבי , כמובן , שם הסרט: השטן ודניאל ג'ונסטון , ערוץ 15 , ב10 בלילה הבכבלים מדובר בסרט על זמר אמריקאי ,בשם דניאל ג'ונסטון , שחלה במאניה דיפרסיה שזו מחלה של שינווים קיצוננים במצב הרוח , משהו שאני מודה שחליתי בו והוכרתי כחולה בשנות ה2000, 2001 משהו כזה את שיריו חידשו להקות כמו בק, סוניק יות' , ופרל ג'ם , השנה יצא אלבום האוסף שלו שניקרא ברוכים הבאים לעולמי, דניאל צייק קומיקס והלחין מוזיקה, ועדיין גר בבית הוריו בגיל 46 מכיוון שתמיד הרגיש לא שייך ולא מסתדר עם הסביבה, (מפה באה עוד הזדהות שלי,) הוא אובחן כחולה במאניה דיפרסיה בגיל צעיר אושפז ושוחרר וחזר חלילה כמה וכמה פעמים בחיים שלו , בשל אי רצון לקחת את התרופות, הוא לא הצליח ליצור קשר אינטימי עם נשים ,כי היה שבוי באהבה לבת כיתתו בשם לורי ומאז לא נגמל ממנה וכל המוזה שלו בשירי האהבה היו מכוונים אליה, והוא פחד לנסות קשר עם אחרת , היא הבטיחה לו שתתקשר אליו , התקשרה פעם אחת ולא יותר,, אני מקווה לראות את הסרט אבל זו בדיוק שעה שאני אמור לחזור מהעבודה, מקווה שלא אפספס הרבה,,,,, מומלץ למי שמתחבר ,,

chooselife

New member
אמממ

רבים וטובים מחולי המאניה דיפרסיה, גם הקשים שבהם, כן יוצאים מבית הוריהם, כן מצליחים לנהל מערכות יחסים,ובהחלט מצליחים לחיות חיים שיש בהם הגשמה ועצמאות- אני לא מזלזל בגונסטון, אני כן אומר שהוא לא אמור להיות מודל הזדהות לדעתלי. רבים וטובים מהאנשים שפגשתי במהלך הדרך,חולים יותר ופחות, היו כאלו שבחרו לא לוותר ולקחת את החיים שלהם בידיים,כמו שגם אתה לדעתי ישראל עושה. נכון, זה לא קל, ונכון, הרבה יותר קל לחיות בבית של אבא ואמא עד גיל 50, אבל בשיא הרצינות, מגיע לאנשים יותר מזה, והם גם יכולים יותר מזה. וכן, אניט מכיר יותר מאחת שחלתה בזה- למשל אישה שטיילה איתי ביו זילנד, שחזרה לארץ,אובחנה, קיבלה תרופות מאזנות בהתחלה, לאחר מכן למדה להתמודד עם המצב בצורה טובה, והיום היא לא רק לומדת אלא גם מנהלת מערכת יחסים יציבה במשך כמספר שנים,ובאופן כללי הולכת והופכת לעצמאית יותר ויותר, זה הרבה מאוד עניין של לא לוותר ולדעת למצוא את האושר שלך מעבר להגדרות, מעבר למה שאומרים לך שיש לך,במקום היחיד שמשנה באמת- שזה אתה. אישית? אני לא רואה בסרט כזה כיותר מטריגר,הייתי ממליץ לך לותר עליו. אני דווקא לא חושב ששי לך מה להזדהות איתו ישראל,אתה הרבה יותר לוחמני,הרבה יותר תובע לעצמך זכויות בעולם הזה. צוז

כמה דברים לי אלייך צ'וז ידידי

קודם כל שלום!!! מה שלומך אני מקבל את "האענה" שלך שבעצם כמעט ואסור לקחת ממנו דוגמא ואני רק ממליץ על סרט , אתה לא כל יום יש בטלווזיה סרט על מישהו שחושף את עצמו ואת מחלתו לעומת זאת כרגע אני מרגיש שאני בשלב של שקיעה כי חזרתי לבית אבי ואיין לי כוחות לצאת לבית משלי לדיור מוגן עם אנשים אחרים שימררו לי את החיים ארצה לעבור לגור בבית אחר רק עם בת זוג שאהב אבל בגלל הריחוק שלי מין העולם דבר זה ניראה ממש בלתי אפשרי כי פשוט אנשים בוחרים ממני כי אני לא יכול לספר על עצמי,,,,, בגלל הבעיות הנפשיות אז ככה אני גודל כמעט כמוהו וגם תמיד ישנם פחדים שכמוהו יש לי אני באמת מאחל לכל מי שחולה במחלות הללו לצאת ולהתגבר וכן לנסות לנהל שיהיו להם יותר טובים כמובן אני בעד וזהו וזה רק המלצה לסרט אולי גם בסרט יראו דרכים להתמודדות כי גם עשייה היא התמודדות לא שקיעה בברכה ישראל

לפעמים התהומות עדיין מורגשים

לפעמים התהומות עדיין בפנים, אני מרגיש אותם בשעות היגון והצער, פתאום נפתחת בנשמתי תהום ענקית ומתוכה יוצאת לבה של אש זה בא שוב זה בא שוב הגיהנום שוב עולה על גדותיו ומציף אותי בשריפה ואחרי זה אני מרגיש מת חי ורוצה כבר את מותי, החיים כפח של כלום, בדידות מייסרת , שעות של שינה , שעות של ציפפיה לכלום שוב פעם לא מבין למה אני חי? בשביל איזה מטרה בדיוק אני פה,, מהי המשימה שלי? אני כבר לא יכול להתחבר מחדש ,,,אל העולם כמו קו טלפון מנותק ,,, לא יעזור אם תנסו לחבר מחדש, הולך לעבוד רק כדי לצאת מהבית ומהמיטה וגם מין המחשב הארור לא יודע אם הוא אויב או ידיד? משעבד אותי אליו , מרגיש צורך לכתוב משהו כל שעה, לא נותן לי לישון בלילה יש מחשבות איין סופיות אם כתבתי את כל מה שרציתי ואחרי זה יש כעסים אם שחכתי משהו איזה דפיקות או אולי המחשב ידיד, נותן לי את היכולת לתקשר עם העולם שבחוץ, בעיניינים שונים , בנשואים שונים ולקרוא על כל מיני דברים מעניינים , וגם לתת לי הזדמנות לדבר עם אנשים, בכל מיקרה התהומות עדיין מורגשים חזק,,, ואני נופל לתוכם כל יום,,, יום נעים ישראל שנע בין מאניה לדיפרסיה

למעלה