סרטן צוואר הרחם

tammy231

New member
סרטן צוואר הרחם

היי ובוקר טוב, יש לי ילד בן 3 ולפני כחודשיים גילו אצלי את המחלה, עברתי לפני שבועיים ניתוח לכריתת רחם, הילד הקטן מסרב לקבל את זה, הוא איבד כל כיוון, קשה לי מאוד בהתמודדות איתו, אני אמא מאוד קופצנית ורעשנית, פתאום אני במיטה ללא מעש, הסברתי לו וניסיתי לשתף אותו, לחפש דרכים חילופיות להמשיך לעשות את מה שהיינו עושים, כלום, הילד מאוד מוטרד ורוצה שאקח אותו לגן המשחקים, שאני אלביש אותו וכו'... קשה לי מאוד, אני רואה אותו וקשה לי, מה אני יכולה לעשות ?? פתחתי קומונה סרטן צוואר הרחם לאחר שגילו אצלי את המחלה, אני מזמינה אתכם לקחת חלק ולנסות לעזור לי בהתמודדות, תודה תמי

Koru

New member
../images/Emo201.gif החלמה שלמה ומהירה לך!

נשמע באמת מצב לא קל, מקווה שתמצאו את דרך הישר וגם שתתחזקי בקרוב.. החלמה מהירה.

אשכר ש

New member
|ניחום|

נראה לי שהזמן כאן יעשה את שלו, הוא פשוט יצטרך לאט לאט להתרגל למצב החדש. הייתי שוקלת לשכור משהי/מישהו כייפיים שיוכלו לעשות איתו את הפעילויות הפיזיות יותר כמו לצאת לגינה וכד'. מאחלת לך לחזור לשגרה שהכרת כמה שיותר מהר

animar1

New member
../images/Emo201.gif

יש לי תלמידה שעברה את הניתוח הזה לפני 5 שבועות, והתחילה לתרגל איתי יוגה לפני 3 שבועות. התחלנו בנשימות ודברים מאד רגועים, ועכשיו, 3 שבועות אחרי, התפקוד שלה (הפיזי) השתפר בצורה מדהימה (לא בזכותי כמובן, אלא אני באה להגיד שההחלמה מרגע מסויים פשוט ממש הולכת בקצב מהיר יחסית לניתוח הלא פשוט הזה).היום היא כבר מרימה את ביתה (אמנם בת שנה כך שבטח קלה יותר מבן 3 ), וממש משבוע לשבוע יכולה לעשות עוד דברים. מאחלת לך החלמה מהירה ובטוחה שבהדרגה תוכלי לחזור ולהיות עם בנך באופן שאתם רגילים אליו. אם בא לך לשאול דברים ספציפים את מוזמנת במסרים ואנסה לקשר בינכן.

למעלה