סרטי אימה עדכניים בקולנוע?

v i k o s

New member
סרטי אימה עדכניים בקולנוע?

מישו מוכן לתת לי רשימה של סרטי אימה עדכניים שיש היום בקולנוע?

בוא נראה..... מיום חמישי : "השדים של אמילי" "הטיסה" טיסת לילה" יבול דל למדי.... יש גם את הסרט "בתול בן 40" שמוגדר כקומדיה אבל לי הוא נראה יותר כסרט אימה מבחינת הבחור שהבנות בסרט מנסות לקרוע לו את הצורה....

v i k o s

New member
כנס שוב.

רגע...הטיסה כבר ישן לא? נראה לי שראיתי והוא לא אימה אלא מותחן...נראה לי.. והשדים של אמילי? ממתי הוא יוקרן? היום אני הולכת לקולנוע הוא יהיה? ואתה ממליץ על בתול בן ארבעים? למרות שקומדייה זה קומדיה אבל אימה בין אם רואים בבית ובין אם רואים בקולנוע יש הבדל עצום

smily boy

New member
נצל"ש!!!

איפה אני יכול לראות את הטריילר של הסרט? ואיך התרגום שלו לאנגלית? כי לפי איך שהישראלים מתרגמים סרטים זה לא משהו נכון..חח תודהההההההההה

דם דם

New member
הדיבוק של אמילי

משהו כזה זה התרגום של הסרט לא הכי הכי מדוייק אני בלתרגם אבל זה לא בדיוק "השדים של אמילי" כפי שתרגמו. את הטריילר לסרט תוכל לראות פה http://www.theexorcismofemilyrose.com/movies/theexorcismofemilyrose/ זה האתר של הסרט אולי משם תמצא גם את הטריילר. אני לא בדקתי איפה הטריילר

בעברית זה

זאת אומרת בתרגום אמיתי ולא תרגום קולנועי - גירוש השדים של אמילי רוז... סרט קצת מאכזב, יש ממש מעט קטעים מפחידים, רוב הסרט מתמקד במשפט שעושים לכומר שעשה לה גירוש שדים והיא נהרגה בגלל הגירוש הזה. (וזה לא ספויילר...)

דם דם

New member
מתי הספקת לראות את זה

זה יוצא רק חודש הבא אפילו באינטרנט זה לא הגיע עדיין

הגיע לאינטרנט...

אבל אני לא גונב סרטים כמובן, ראיתי את זה בהקרנה מיוחדת לצוות ההסרטה.

דם דם

New member
צוות הסרטה?

מזתןמרת...איפה אפשר לראות,גם אם זה בתשלום ולא ממש הבנתי,מזה הצוות הסרטה הזה אתה עובד באולם קולנוע או משהו בתחום?

galileho

New member
השדים של אמילי

זה לא מה12
(לדצמבר) מבולבלת :X

DrorCh

New member
מה לגבי סודות נעולים?

איזה ז'אנר הוא מוגדר ? זה סרט טוב בכלל ?

sapirush1

New member
אני אהבתי אותו

אני חושבת שהוא מוגדר כאימה אבל הוא לא מפחיד אז אני מגדירה אותו כמתח אמרתי ואני יגיד שוב - הסוף ממש שווה! כדאי לראות!

galileho

New member
מצויין

בהחלט אסור לפספס
לא בטוחה שאימה אבל מתח מצויין בהחלט

הנינגה

New member
אני מת על סודות נעולים

נכון זה לא הכי מפחיד אבל מה שמגניב בסרט זה שכול הדת שמה אמיתית! ואותו דבר על השדים של אמלי(חוץ מאולי השדים)

liavsayegh

New member
ראיתי אותו היום...

סרט ממש ממש נחמד. נכון שהוא לא מפחיד אבל הוא חמוד מאוד.
ספויילר למטה נכון שזה היה מגניב שהסוף לא היה סוף טוב הכל טוב כזה? זה היה ממש מגניב ומפתיע, כי בדרך כלל הכל מסתדר בסוף....

שובב120

New member
סודות נעולים

ראיתי אותו ביום חמישי סרט אחד הטובים שראיתי גם אני לא הייתי מגדיר אותו כאיימה אלה כמתח ממולץ לראות

למעלה