סרטים?

CtrlAltDele

New member
סרטים?

כמה ימים שאני מתחבטת עם עצמי, אתחיל ואומר שאני מודעת לביטחון העצמי הנמוך שלי ( ויש מצב שזו הנקודה החשובה ביותר בהקשר לפוסט הבא ).
והסיפור הוא כזה, לפני מספר שבועות התחלתי לצאת עם מישהו, בחור מקסים, הכרתי אותו בערך שהיותי בת 15 (בתיכון, למד שנה מעליי) שזה אומר לפני 11 שנים.
במשך שנות לימודי בתיכון רציתי אותו כל כך, אבל כל שהיה הוא " שלום שלום " וקצת יצאנו עם אותה "חבורת תיכון".
מאז שסיים לא ראיתי אותו עד לפני שנתיים, נפגשנו במקרה במשרד ממשלתי החלפנו מבטים וזהו.
באותו יום קבלתי בקשת חברות ממנו בפני ספר ואישרתי ולא קרה יותר מידי, די התעלמתי (בהתחשב בביטחון העצמי הנמוך שלי, מה הסיכוי שהוא באמת יהיה מעוניין בי).
במהלך החצי שנה האחרונה התחלנו לדבר ולתקשר במסרונים ובהודעות. הוא החליט שאנחנו חייבים לשבת לבירה ויצאנו.
יומיים אחר כך, יצאנו שוב והוא סיפר לי שדיבר עליי עם חבר טוב שלו (אני חושבת שזה הדבר הנחמד ביותר לדעת שבחור מדבר עלייך עם חבריו).
יצאנו, שכבנו, ישנו יחד ועוד עד שישי - שבת שעבר.

קצת רקע (אמנם ערפילי) עליו ועליי.
הוא - מתכנת בחברת הייטק, סטודנט בלימודי ערב, ומת לעבור לעיר הגדולה.
אני - סטודנטית, מנחה בחוג, ע. הוראה ובעלת חנות.

לומדים באותו מוסד אקדמי.

משמע, עסוקים עד מעל הראש.

להזכירכם, אנחנו נכנסים לתקופת הגשות ומבחנים - מדד לחץ הסטודנט עולה פי כמה וכמה.
בנוסף, אדם ממשפחתו נכנס לבית חולים.
אבל מה? הוא טוען שאינו מוצא זמן לפגוש איתי, לראות אותי..

השיחות הינן קצרות וחסרות תוכן, מסרונים נענים אליי אחרי שעה וחצי אם לא יותר.
כששלחתי לו הודעה אם הוא רוצה שאפסיק "להציק" לו, הוא אמר שלעולם לא.

אבל ההרגשה היא שהוא אינו מעוניין בי יותר.
אני לא רוצה ללחוץ , אני בסה"כ מעוניינת להבין את המצב...
אני לא באמת יודעת איך וכיצד להתנהל עם המצב הזה...
ובאמת שאני מבינה את העומס התקופתי הזה.

( רק אומר, הפרידה מבן זוגי הקודם נבעה מכך שאמרתי לו שאיני מעוניינת לראותו כל יום אלא רק לקבל את מינימום תשומת הלב כמו שיחת טלפון קצרה "חשבתי עלייך אבל אני עמוס בלימודים" נניח, והוא יכל לתת את זה, לטענתו לחצתי)

אז סתם אכולת סרטים? לא שלא?!

Survivor Man

New member
פני ספר

תשמעי צדקת, החוסר בטחון שלך בעוכרייך. כאן זה מתחיל וכאן זה נגמר.

את צריכה לקבל "סימני חיים" רצופים מבן זוגך כדי להרגיש בקו השפיות. כשיש איזו אי-סדירות באותם סימני חיים את נכנסת ללחץ ומתחילה לאכול סרטים.

רצוי שתבדילי בין ענייניו האישיים וההשפעה שלהם על היחסים ביניכם לבין כל מה שקשור ישירות לזוגיות שלכם.

ציינת שהוא בתקופה לחוצה - לימודים ועבודה + קרוב משפחה חולה. קרוב לוודאי שאין לו זמן בשבילך לא בגלל שהוא לא רוצה אלא כי באמת אין לו זמן כשהוא מתרוצץ ממקום למקום.

בכל זאת, אתם נפגשים באונ', מתכתבים ומדברים- ז"א שאתם כן שומרים על קשר, גם אם פחות מבעבר.

אם מדובר בכמה ימים שלא יצא לכם להיפגש כמו שצריך אז לא נורא, אבל אם הימים הופכים לשבועות (בהגזמה)... תתחילי לדאוג. אתם בתחילת הקשר וזאת תקופת הזוהר שלכם, אין שום סיבה שבעולם שלא תוכלו למצוא יום-יומיים להיפגש בשבוע במינימום. אם הוא לא יכול לספק לך את המינימום הזה באופן קבוע, מה הטעם להגדיר אתכם "ביחד" כשאתם לא באמת? ואם אתם כן נפגשים אבל לא כמו שאת רגילה, תייחסי את זה לעומס והלחצים ביום-יום.

הערה אישית: אחת ההשלכות המבאסות בבטחון עצמי נמוך היא שזו נבואה שמגשימה את עצמה לפעמים. את פוחדת לאבד אותו אז את אוכלת סרטים שעלולים להרחיק אותו ולהשיג את מה שאת מקווה שלא יקרה. תנסי למתן את הצורך לקבל ממנו אישור כל פעם מחדש כשאת יודעת שיש לו חיים חוץ ממך ושלא הכל קשור אלייך. את מספיק חכמה לדעת להבחין מתי קצר ביחסים נובע מקצר ביניכם או ממשהו אחר.

אם הוא טוען,אז תתקררי.

מה,זה מלחמה פה?אהבה בשדה הקרב? שניכם במדינות שונות?
לא.
אבל גם סרטים אין מה לאכול מזה,פשוט לעשות כל מה שמתאים לך או שמחובתך וכד' וכד'.
כמו שאת לא יכולה לצפות מימנו כעת (לפי דבריו) למשהו גם הוא לא יכול מימך,ולא שהיה בדיוק ברור לשניכם מה כן יש ביניכם.
(אני רומזת שאת יכולה לצאת עם אחרים גם לדעתי).

שלום

נסי לפנות אליו יותר ולתת לו יותר אהבה במלים ובמעשים כדי לחזק את הקשר. ככל שיהיה נחמד וטוב אליך, הוא כנראה יותר רוצה.

אייבורי

New member
בקיצור

יש לך רקורד פלילי של נודניקית לחצנית

שצריכה להזין את החוסר ביטחון העצמי שלה, בסמסים והודעות מלבבות.

אני מציע, לכי לפסיכולוג רציני שיעזור לך להתגבר על בעית החוסר בטחון.

אחרת, כל בחור ירגיש לחוץ ממך ותשארי זקנה ערירית וממורמרמת

קריסטה

New member
בוודאות? אחד.

אני לא רואה ברצון לקשר יומיומי ותשומת לב דרישה כל כך איזוטרית.

אייבורי

New member
תראי

צריך ללמוד לקרוא בין השורות
אז
1 בחור הלך וטען שהיא לוחצת
1 בחור כרגע טוען שהיא לוחצת

אז יש שתי אופציות, או שהיא לחצנית ולא מספרת את כל מעלליה
או שהיא בוחרת בכוונה בחורים שממעטים בתקשורת ונותנים לה להתאמץ.
בכל מקרה, היא צריכה לפתור את הבעיה הזאת עם עצמה.
(או לא ללחוץ \ או לחילופין לבחור אחרת)

קריסטה

New member
הבחור כרגע לא טוען שהיא לוחצת

הוא רק לא מוצא זמן להיפגש איתה כבר יותר משבוע, והם עוד לומדים באותו מוסד לימודים.
כך שהייתי מהמרת על אופציה 2. בכל מקרה, אכן בעיה שהיא צריכה לפתור עם עצמה.

ממולדה9

New member
הממפ

אני קוראת את השתשלות העניינים כך: הוא גילה עניין, יצאתם, שכבתם, הוא איבד עניין. צר לי. נראה שאת לא אוכלת סרטים... אלא קוראת את המציאות נכונה. הדבר הנכון יהיה להניח לו אם את מסוגלת.

(ולדעתי, מעט מאוד בחורות אוכלות סרטים על כלום. בד"כ יש בזה גרעין אמת - הסרטים מתחילים כשהבחור מתחיל לאבד עניין).

למעלה