סרטים בסגנון

דנוך86

New member
סרטים בסגנון

Monty Python And The Holy Grail מכירים עוד סרטים בסגנון הזה? זה הסרט הכי מצחיק שראיתי בחיים!

Gezunthait

New member
הממ...

Life of Brian של מונטי פייטון. סרטים בסגנון של מונטי פייטון תמצא רק אצל מונטי פייטון :)

Mip Mip

New member
../images/Emo45.gif

ועוד סרטים של הפייטונים: the meaning of life now for something completely different

Pie88

New member
AND now for something completely

different... וגם זה וגם "טעם החיים" הם קטעי מערכונים בלבד ולא סרטים. וכן, הם מומלצים לכל חובבי הסרטים של המונטי פיית'ון. כמו כן אני ממליץ בחום על הסדרה "המלון של פולטי" (fawlty towers), מבית היוצר של ג'ון קליז (אשר גם מככב שם), הרי הוא צלע בקרקס המעופף - מדובר בתכנית כל כך מצחיקה שקצרה היריעה בשביל לתאר עד כמה. אני ממליץ גם על הסרטים של טרי גיליאם, שהיה גם כן חלק מהחבורה הזאת: הם אומנם פחות מצחיקים ויותר דרמטיים\אפלים\סתם מוזרים, אבל הם ניחנים בסגנון ביזארי ומטורף שמזכיר את זה של המונטי פיית'ון. ואחרונים אחרונים חביבים, ישנם את הספרים של דאגלס אדמס - המפורסמים ביניהם שייכים לסדרת "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" - הוא אומנם יותר שנון ופלספן, ופחות מצחיק, אבל עדיין מדובר באותו הומור בריטי משוגע וחסר הפואנטה שאיפיין את של הפיית'ונים. ולראיה, הוא אפילו כתב חלק מהמערכונים שלהם וגם העיד פעם שהוא חלם להיות ג'ון קליז.

Mip Mip

New member
יאללה יא קטנוני

ואל תתגרה בי כי אני אתחיל לצטט לך את 2 הסרטים בע"פ... וחוץ מזה, בניגוד למשהו שונה לגמרי, שהוא באמת סרט מערכונים מתוך הקרקס המעופף, טעם החיים הוא סרט נושא ולא לחלוטין סרט מערכונים...

Pie88

New member
מישהי כאן פיספסה לגמרי את משמעות

המילה בגרות :)

Pie88

New member
איזו כבדות ואיזה בטיח?

בסך הכל שיעור קטן בלשון - בגרות לא (בהכרח) נמדדת ע"פ גיל

mosh511

New member
משהו שונה לגמרי

מתורגם ובמוזלים :) הקטע עם התוכי גרם לי לבכות מרוב צחוק - תראה שתבין

Gezunthait

New member
אני לא מבין למה כולם כל כך אוהבים

את המערכון של התוכי המת, זה כל כך הרבה פחות טוב מהרבה מערכונים שיש בסרט הזה.

Pie88

New member
הוא דווקא די מצחיק לדעתי

אבל אין ספק שהגרסה המקורית הרבה יותר מצחיקה מזאת הקצרה שיש במשהו שונה לגמרי

The Human Torch

New member
תנסה את הסרטים של מל ברוקס...

תמיד משהו במל ברוקס מזכיר לי את הפייתונים וההפך.

Pie88

New member
אכן כן

אך הנפש בריטית

דנוך86

New member
אני הולך לבדוק את כל הסרטים

שרשמתם...ועוד שאלה מכל הסרטים שראיתם של Monty Python איזה אתם חושבים הכי מצחיק?

למעלה