סרטונים ממצדה

handlessman

New member
סרטונים ממצדה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

חלק נקטעו בגלל שרציתי לראות את המופע ולא לצלם, והשאר קצרים בגלל המצלמה שלי שמסוגלת לצלם עד 3 דקות גג. אבל גם זה בסדר, לפחות כדי להעלות זכרונות, גם עם האיכות החרא והמצלמות של ההפקה שזזו לי כל שנייה מול הפנים (ולא רק לי...) אז: 1) A Night in Massada - שיר הפתיחה של המופע אם אני לא טועה, והיווה מעין שיר דגל כזה. קצר מאוד וגם לא רואים ממש טוב כי זה היה בתחילת המופע והיה ממש חשוך (גם בגלל הלילה, וגם... זה היה שיר חשוך יחסית מבחינת התאורה. נראה לי שמשם התמונה האפלה שצילמתי). 2) The Art of Losing - עם שון קולווין בביצוע מדהים. תראו לפעמים שעליתי שנייה עם הצילום, זה היה כדי להתחמק מהמצלמות שעברו. באורך של המקסימום - 3 דקות. 3) Snow - בביצוע מרגש. פה כבר לא היה לי כוח להתחמק מהמצלמה. בואו נראה מי מצליח לזהות מה אמרתי לרונן בחצי הראשון של השיר. בכל מקרה - כנראה שטעיתי. גם זה 3 דקות. הסרטון הרביעי בקישור חיצוני. יכול להיות שיש דרך לשים יותר מ-3 קישורים פנימיים, אבל את זה אפילו אני לא יודע (חח **התלהבתי**).

glitter8

New member
../images/Emo24.gifכל הכבוד עמרי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מרגש!!

romens

New member
עמרי יסוס! אחלה סירטונים

ד"א אני יודע מה אמרת שם, אבל לך תדע אם זה לא נכון, כרניאה שזאת לא נידע לעולם חח=]

handlessman

New member
טוב, לפחות לא שמו לב...

כשאמרתי את זה עבר לי בראש הקטע מ-Broza5 שקורה בו הדבר המדובר (התשובה תבוא בהמשך). Snow הזכיר לי באווירה את האווירה של השיר ההוא מברוזה5

למעלה