סרטון מסמינר א"ל סיניות בטיינג'ין

crane

New member
סרטון מסמינר א"ל סיניות בטיינג'ין

היה בא לי לשתף קצת. הנה סרטון שניצן הכין מקליפים שצילמנו במהלך הביקור האחרון שלי בטיינג'ין. תהנו!

omeotl

New member
הסבר

שלום אפשר לקבל הסברים על השיטה וכדו' תודה ושבוע טוב

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מקסים ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה סרטון יפה
קודם כל תמיד יש לכם מוזיקה מדהימה בסרטונים - שאפו. לצערי אין לי ידע בתחום
אבל עדיין זה נראה נהדר
ואיך לא ראיתי את זה קודם?
(כפרה עלייך, איזה חתיך אתה שם
). פעם הבאה אתה לוקח אותי אתך...

crane

New member
או! או!

בדיוק כאלה תגובות אני רוצה מהבנות בפורום (גם בנים יכולים. אני לא שופט אף אחד, אבל אל תצפו שיצא לכם משהו מזה). ותודה לכולם על התגובות

Tonjin

New member
סרTון פ33תי, אתה פשוT מהMM שם!

crane אתה שולת!!!1 תעשה לי גוזל!!!!11 מספיק טוב?

יוסיא

New member
ברוח הטונג'- איסה יופיפשוט מאמם

ממש יפה ,אם לא הייתי יודע אחרת שאתה סרסור שמתאמן עם חליפה ובעל חגורה שחורה בארמאניג'יטסו , הייתי מוכן לשים את צוואר בייבי על כך שאתה נזיר מיסטי שמתאמן לקראת התחרות נגד מנזר ורסצ'ה כתומי השרוולים. בנימה קצת יותר ילדותית... סרטון מאוד יפה , אחד היפים שראיתי שנעשה בעכו העתיקה. התנועות ממש יפות והייתי צריך ממש להתאמץ לזהותך כי פשוט היית דומה לאחרים בתנועות ובאנרגיה ככה שכבר התבלבלתי. ממש יפה
, ואני בניגוד לטונג' לא רוצה שתעשה לי גוזל כי אז הוא יאכל את כול הדוחאן שהכנתי לא. ערב. :)

rani armin

New member
הייתם עסוקים שם ניצן ואתה...

הפכת להיות כבר כמעט שכן : ) בהחלט מרשים

nitzano

New member
../images/Emo9.gif

תודה רבה לכולם, אני שמח שהסרטון מצא חן בעינייכם.

ואחרי תחקורים רבים

וכמה עינויים סיניים בקריין, הבנתי מי אתה בסרטון סוף סוף
(כולכם עם קוקו..) אחלה קליפ, באמת.

nitzano

New member
../images/Emo6.gif אני הסיני שמרביץ לכולם ../images/Emo8.gif

באמת, אחרי שתלמיד סיני בא לביקור מאירלנד וראה את כולנו עם שיער ארוך, הוא שאל בזהירות כדי שלא לפגוע, אם כל הגברים בארץ משאירים שיער ארוך... קריין צריך עינויים צינים!

../images/Emo6.gif זה כמו התחלה של בדיחה

תלמיד סיני מאירלנד.... ישראלים עם קוקו ושיער ארוך
עינויים סיניים/צינים - כל עוד נשארים העינויים, אני שם

Boogieman

New member
אני אגיד לך את האמת...

אני פיתחתי קצת אנטי לשיטות סיניות (שאותן אני לא מכיר, ועליהן אני לא יודע כלום בשיט) מפני שהיה לי הרושם ש"שפת הגוף" שלהן איננה טבעית. כלומר, לי אישית חשוב שתנועות הלחימה לא יהיו שונות מהותית מהתנועות שאנחנו מבצעים בד"כ. ואז ראיתי את הקליפ, ועבר לי האנטי. העבודה נראית לי טבעית ותכליתית. לא יודע אם זה אומר משהו על זיליון השיטות הסיניות האחרות, אבל מה שראיתי כאן מצא חן בעיני מאוד.

nitzano

New member
טבעיות בתנועה וחזרה למקור

למיטב ידיעתי והבנתי ישנן שתי גישות שונות לתנועה טבעית באומנויות לחימה. האחת טוענת כי יש ללמוד להשתמש בתנועות היום יומיות הטבעיות שלנו מכיוון שהן הרפלקס הטבעי ביותר והדבר הבסיסי ביותר אליו נחזור בזמן לחץ, השניה טוענת כי התנועה היום יומית ה"טבעית" שלנו כלל איננה נכונה וטבעית וכי היא מושפעת מהרגלים לא נכונים ולכן יש לאמן את הגוף לחזור לתנועה טבעית ולהשתמש בה ללחימה.

למעלה