סרטון מהתמונות שצילמתי בטורניר הפורום

zfard

New member
תודה!

יש לך הערכה מתי התמונות יועלו כאלבום?

oferba

New member
מקווה מחר

כמובן שלא כל ה-2,119 תמונות, אלא אלה שאני יחשוב שיותר טובות, בתקווה שגם המצולמים יחשבו כך

תודה גם למנהלת הטורניר עקב הודעה בה סיפרה לי על ״הלחץ״ שמפעילים עליה חברי הפורום, גרמה לי להפסיק את הסיכום שלי למרתון ישראמן באמצע ולעבור על התמונות שלכם, כשבעצם יש הרבה תמונות שהייתי צריך לעבור עליהם קודם.
התירוץ הקלוש הוא שבגלל ששיחקתי בטורניר (למרות שכנראה אין הוכחות מצולמות ואולי טוב שכך), זה מצדיק מבחינתי לתת להם עדיפות

kingRF

New member
אתה כנראה סופרמן, ידידי

כי למרות תוצאות קטסטרופליות ושבירת שיא של כל הזמנים בכמות ה-UE שביצעתי, יצאו לי כמה תמונות מגניבות לגמרי
אולי יש עוד איזה סיכוי....

כל הכבוד
ותודה רבה על התמונות.

Aviram Tennis

New member
תקשיב מר עופרבא .

וידאו יפה מאוד.
כל הכבוד על ההשקעה, זה עושה חשק להשתתף בטורניר .
אני כעת ארד בקרוב במשקל ואולי גם אנסה מזלי .
כיף לראות שאתם נהנים מטניס כל כך .

oferba

New member
מה שלא רואים לגבי המשחק שציינת

ש"הפנתר" כמו שקראת לו, לא אישר צילומים לפני ששלף את משקפי השמש מהתיק כדי לשפר איך איכות הצילומים

oferba

New member
תודה מר אבירם dj (לשעבר)

אם יש לך בעיה להגיע לכדורים, אפשר לעשות עסקת ברטר - אני ארוץ אליהם (בהנחה שהברך תפסיק להציק לי כמו שקרה אתמול אחרי מרוץ צהלה), ואתה תחבוט בהם לצד השני של הרשת

דנה1982

New member
יצא מעולה!

אני חייבת להגיד שאני מרגישה מגושמת על המגרש, אבל לפחות בתמונות שלך זה נראה קצת יותר טוב.

תודה שפינית לזמן לזה. לא מובן מאיליו!

oferba

New member
עלו 4 אלבומים עם תמונות

לפייסבוק שלי, שאפשר למצוא או ע"י חיפוש השם שלי באנגלית בפייסבוק (סיבה טובה לצפות בסרטון עד סופו כדי לראות איך כותבים אותו באנגלית
) או פשוט לחפש "הרץ המצלם" בפייסבוק...

דנה1982

New member
תייגתי חלק מהתמונות

עד שבשלב מסוים הפסקתי כי חשבתי שאולי לא כולם ירצו שכל התמונות שלהם יתויגו... אז משאירה לכולם לעבור ולתייג את עצמם כרצונם

עופר - תודה רבה רבה על התמונות. היה שווה לחכות, ללא ספק.
רק חבל לי שלא צילמנו גם אותך. 800 תמונות (אחרי סינון) ואף לא תמונה אחת של הצלם.

oferba

New member
נראה לי שרק במשחק השלישי שלי אולי

היו כמה נקודות שלי שהיו ראויות לצילום, ואפילו אחת שהפסדתי אחרי ריצה לכדור אבוד ליד הרשת, העברה לצידה השני ללא תגובה של היריב, והפסד הנקודה אחרי שלא הצלחתי לעצור ולהימנע מלגעת ברשת...

למעלה