סרטון יוטיוב: התחנה המרכזית החדשה בתל-אביב 89

מצב
הנושא נעול.

Ccyclist

Well-known member

הסרטון הזה ראוי לפוסט עצמאי. מספר שנים לפני הפתיחה מבטיחים המנהלים עתיד ורוד בתחום התחבורה והמסחר באזור. כל כל הרבה הבטחות, אופטימיות ונאיביות.

https://www.youtube.com/watch?v=6A2Nua5bSJs

davidfainshtein

Member
מנהל
גם מזרח תיכון חדש הבטיחו לנו.

הסרטון הזה ראוי לפוסט עצמאי. מספר שנים לפני הפתיחה מבטיחים המנהלים עתיד ורוד בתחום התחבורה והמסחר באזור. כל כל הרבה הבטחות, אופטימיות ונאיביות.

גם מזרח תיכון חדש הבטיחו לנו.

droriko

New member

וקיימו. סודן ואריתריאה הן בליגה הערבית.

mauzer

New member
סרטון נחמד מאוד !

סרטון נחמד מאוד !

droriko

New member
אגב יובל בנאי עדיין תקוע בתחנה

אגב יובל בנאי עדיין תקוע בתחנה
נראה לאחרונה מחפש את המעבר בין קומה 3 ל-4. פרס ימסר למי שיספק מידע עליו.

חה-חה-חה ! גם האנס שם באוטובוס:

גם עבריין המין משה קצב נמצא שם בסרטון. מעניין לראות אילו יוצמחים חתמו שם על ההסכם והביאו על כולם את האסון התחבורתי הגדול ביותר בישראל.
אני דוקא מתגעגע לתחנה הישנה שהיתה נוחה יותר, בלי מדרגות ובלי מעברים מוזרים ואפלים למרות שריח השתן היה אופייני לתחנה הישנה, במיוחד ברציף או בתחנה הראשונה של קו 4 ליד השורה הארוכה של הטלפונים הציבוריים וליד מוכרי העיתונים שישבו שם על הרצפה אך היה בזה חן מסויים והכל היה נוח ונגיש. אני עוד זוכר את חוברות "בול" הישראליות נמכרות שם על הרצפה בשלהי שנות ה-70...
אולי המסקנה היא להקים תחנה מרכזית חדשה בשטח גדול והכל במפלס אחד, מקורה ומסודר?!

טשאפק 2

New member
על החן של התחנה הישנה שרו "טיפקס"

גם עבריין המין משה קצב נמצא שם בסרטון. מעניין לראות אילו יוצמחים חתמו שם על ההסכם והביאו על כולם את האסון התחבורתי הגדול ביותר בישראל.
אני דוקא מתגעגע לתחנה הישנה שהיתה נוחה יותר, בלי מדרגות ובלי מעברים מוזרים ואפלים למרות שריח השתן היה אופייני לתחנה הישנה, במיוחד ברציף או בתחנה הראשונה של קו 4 ליד השורה הארוכה של הטלפונים הציבוריים וליד מוכרי העיתונים שישבו שם על הרצפה אך היה בזה חן מסויים והכל היה נוח ונגיש. אני עוד זוכר את חוברות "בול" הישראליות נמכרות שם על הרצפה בשלהי שנות ה-70...
אולי המסקנה היא להקים תחנה מרכזית חדשה בשטח גדול והכל במפלס אחד, מקורה ומסודר?!
בסרטון משולבים קטעים מימי הזוהר.

אפשר כמובן להתווכח עד כמה הדברים נראו והריחו חינניים בזמן-אמת - די בטוח שהתחנה החדשה אינה בגדר שיפור.

"הייתי יורד בתחנה הישנה
והיא הייתה לי מדינה אחרת
מדינה של מציאות בהמתנה
כשגשם יורד וכשהשמש בוערת

פתאום אני שייך ולפעמים אני אחר
בתוך עולם צפוף וממהר
בשדרות הנעליים הזולות
בדוכני פלאפל עם כל התוספות
שירותים ציבוריים שריחם למרחוק
נהגי מוניות שלא למדו לשתוק
שיכור ועיוור מסתכלים על העולם
אברכים מרוויחים מצוות חינם..."

הרסו שם הכל, נכון? לא נשאר זכר מהישנה?

בסרטון משולבים קטעים מימי הזוהר.

אפשר כמובן להתווכח עד כמה הדברים נראו והריחו חינניים בזמן-אמת - די בטוח שהתחנה החדשה אינה בגדר שיפור.

"הייתי יורד בתחנה הישנה
והיא הייתה לי מדינה אחרת
מדינה של מציאות בהמתנה
כשגשם יורד וכשהשמש בוערת

פתאום אני שייך ולפעמים אני אחר
בתוך עולם צפוף וממהר
בשדרות הנעליים הזולות
בדוכני פלאפל עם כל התוספות
שירותים ציבוריים שריחם למרחוק
נהגי מוניות שלא למדו לשתוק
שיכור ועיוור מסתכלים על העולם
אברכים מרוויחים מצוות חינם..."

טשאפק 2

New member
כבר שנים לא הייתי, אין לי מושג

בעבר נשארו כמה רציפים.

אגב, אביתר, אולי תוכל לענות: זכור לי שנסעתי בשנות התשעים בקו 90 של אגד מהתחנה המרכזית הישנה לחולון, באוטובוס קומתיים. האם אני הוזה או שנעשה שימוש באוטובוסים כאלה, משום מה, דווקא בקו עירוני לחולון. (הקומה השנייה גילחה פה ושם את צמרות העצים).

אתה צודק ! כאשר היה מחסור, לקחו גם דו-קומתי

בעבר נשארו כמה רציפים.

אגב, אביתר, אולי תוכל לענות: זכור לי שנסעתי בשנות התשעים בקו 90 של אגד מהתחנה המרכזית הישנה לחולון, באוטובוס קומתיים. האם אני הוזה או שנעשה שימוש באוטובוסים כאלה, משום מה, דווקא בקו עירוני לחולון. (הקומה השנייה גילחה פה ושם את צמרות העצים).
לקווים עירוניים. זה קרה גם בירושלים עם קו 29 להר המנוחות כאשר היה שם יום עמוס במיוחד בעבר. מדובר במסלול קצר ללא חוטי חשמל כך שהדבר התאפשר.

טשאפק 2

New member
תודה!

לקווים עירוניים. זה קרה גם בירושלים עם קו 29 להר המנוחות כאשר היה שם יום עמוס במיוחד בעבר. מדובר במסלול קצר ללא חוטי חשמל כך שהדבר התאפשר.
תודה!
אז זה לא היה חלום, ואפילו קרה מספר פעמים. אווירה לונדונית משהו ברחובות תל-גיבורים שבחולון.

olli3

New member
מנהל
באשדוד 312 גילח נון סטופ את צמרות העצים.

בעבר נשארו כמה רציפים.

באשדוד 312 גילח נון סטופ את צמרות העצים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה