סרטון ג'ו ג'יטסו מתחילת המאה ה-20

crane

New member
סרטון ג'ו ג'יטסו מתחילת המאה ה-20

באדיבות פורום empty flower. אין לי מידע על המבצעים או על הסגנון.

סרטון מרשים מאוד. תודה. דומה מאוד

ואפילו דומה להפליא לטכניקות שאימי ליכטנפלד אבי הקרב מגע לימד. נהנתי במיוחד מצפייה בטכניקת ההשלטתות על הג'נטלמן באמצעות המקטורן שלו. האם במקום בו דגת את הסרטון הזה היה כתוב משהו אודות המדגימים?

crane

New member
לצערי לא, נכון לעכשיו

אולי בהמשך התפתחות השירשור שם. אנסה שוב מחר.

isaacl

New member
האם אתה באמת סבור כך?

אין ספק שהאיש שולט בטכניקות של ג'וג'וטסו. הפריעה לי העובדה שהאיש משתמש יתר על המידה באצבעותיו החזקות ופחות מדי בגופו.

כן, ההדגמה הרשימה אותי

אילו היו אומרים לי שזה אייקידו כמובן שהייתי מגיב בצורה שונה. מהמגע שלי עם קרב מגע וסגנונות ג'וג'וצו שונים מצאתי שההגמה הזו מציגה "בחורצ'יק" שלמד דבר או שניים מדגים אותם בצורה מעניינת.

isaacl

New member
תודה ואתה צודק

כל נגר חושב שכל דבר הוא מסמר

Sensei

New member
FBI recruiting movie

could be... Perhaps it is J Edgar Hoover himself... Who ever it is it is very rare footage.​

samoyed

New member
אם זה אכן ג'יי אדגר הובר

אז זה בהחלט סרטון נדיר מפני שהוא נראה כאן לובש מקטורן ולא חזיה וביריות

Sensei

New member
I know a G man when I see one../images/Emo69.gif

If he is not a G man then he might be the body guard of Al capone. Then again he might be proving a point:That even though you get into a fight . 1)You dont have to take your jacket off 2)You dont even have to unbotton your jacket. 3)All you have to do is brush your hair back with your hands in one friendly jesture. 4)Your trousers might need one or two brushes with your hand. 5)You dont have to tear your pants 6)Your tie stays straight 7)AND most important-your socks dont fall

ש מים

New member
נחמד מאוד.

ואני מתפלא על רן שלא מזהה את הדמות הראשית! (רמז: אמיר ברנע בעוד 10 שנים
. הקטע עם המקטורן מגניב וגם ההורדה עם החניקה! אגב, שמתם לב שהם עושים את הכל על קרקע קשה?

../images/Emo6.gif

נראה דומה עד כדי זהות בחלק מהתרגילים לדברים שאנחנו מתרגלים היום, כמו שציינת. בסרטון זה אמיר כבר היום
(אני בעוד 20 שנה. הנה תמונה שרואים אותי אפילו מתאמן לתפקיד*) אחלה סירטון crane,
*טוב אני לא באמת מתאמן לתפקיד. התמונה צולמה בזמן בחינות דרגה שנערכו במועדון בתל מונד בו הייתי חלק מצוות הבוחנים. התמונה צולמה בזמן הסבר על איך מבצעים שחרור מחניקה מאחור.

בהההה

תיקוני ניסוח להודעה כפי שהיתה צריכה להיות: העבודה בסירטון נראית דומה עד כדי זהה בחלק מהתרגילים לדברים שאנו מתרגלים היום. בסרטון זה אמיר כבר היום (או אני בעוד 20 שנה)

../images/Emo13.gif

1. זו אחיזה לאחר התחלת תרגיל לשחרור. 2. מי שמבצע את החניקה הוא מתאמן מתחיל (חגורה צהובה) ולא ותיק. 3. החניך היה עייף ממהלך המבחן. 4. המטרה של ההדגמה לא היתה ללמד תרגיל (הם מכירים את התרגיל - הם נבחנו עליו), אלא רק לתת להם דגשים לביצוע כדי שיעשו אותו שוב. אי לכך זו היתה הדגמה מתודית (מעין הערה לנק' ספציפית בתרגיל), ולא הדגמה עם מלוא העוצמה, ולכן לא הקפדתי איתו שיחנוק בצורה מושלמת. כשאנחנו חונקים מישהו מאחור, זה מבוצע אחרת (ומרגיש אחרת) מכפי שזה נראה בתמונה.

דו קרב

New member
תודה, למרות שעצימות וטכניקה הם שני

דברים שונים. קיבלתי, זו הדגמה לא נכונה מצידו של החונק. הוא באמת נראה עייף כבר.

למעלה