סקר

סקר

• סקרו קריפטוגרמה 00:21 | 03/07/06 ואנא דעתכם חשובה בעניין...הנושא של היום הינו רכישה דרך האינטנט ושימוש בכרטיס אשראי.{כרטיסי טיסה לדוגמא} 1-אין לי בעיה ועושה זאת כל הזמן. 2-רק כשאין לי ברירה אחרת 3-במיקרים נדירים 4-הזמנות כן,אך ללא שמוש בכרטיס אשראי. 5-לא מזמין ולא נותן כזו אינפורמציה ברשת. 6-מסרב לתת ברשת כל אינפורמציה אישית,ולא משנה מה הסיבה. אנא לא להסס לתת סעיפים משלכם במידה ולא מצאתם מתאימים. כל תגובה תתקבל בברכה. הסקר יפורסם בכמה פורומים שונים כשהרעיון בין היתר הינו לראות האם מיקום גאוגרפי משנה ההתיחסות לנושא.

מה המוטיבציה שלי לענות? + ../images/Emo207.gif

סקר קלפטוגרמה 00:21 | 03/07/06 ואנא דעתכם חשובה בעניין...הנושא של היום הינו גניבה מחנויות מקוונות ושופ-ליפטינג בעידן האינטרנט: 1-אין לי בעיה ועושה זאת כל הזמן. 2-רק כשאין לי ברירה אחרת 3-במיקרים נדירים 4-מאז האינטרנט הרסו לי את כל החוויה של השופ-ליפטינג אנא לא להסס לתת סעיפים משלכם במידה ולא מצאתם מתאימים. כל תגובה תתקבל בברכה. הסקר יפורסם בכמה פורומים שונים כשהרעיון בין היתר הינו לראות האם מיקום גאוגרפי משנה ההתיחסות לנושא.

rinam

New member
אי מחשימו הלפ טופ הזה שלח לפני.....

שגמרתי. אפרופו קניות דרך האינטרנט....... זה מאןד נוח במיוחד כשצריכים לקנות ויברטור, אף אחד לא רואה ולא עושה פרצופים כשאתה אומר איזה גודל אתה רוצה. חהחהחהחהחהחהחה..............

למעלה