סקר

voodoo

New member
פרל ג´אם - דו דה אבולשן

טוב אין לי כח להתעסק עם אנגלית ... אבל אחד הקליפים הכי יפים שיש !!! יחד עם הגורילז קלינט איסווד רק חבל ששני השירים מסריחים לאללה ...

mosemose

New member
אההההה כמובן ש...

ה"סטריט ספירט" של רדיוהד , שכמדומני כבר דורג איפשהו כאחד הקליפים הכי משובחים שיש. ובכלל הקליפים של רדיוהד הם יצירות משובחות. והקליפ שבמאי מגנוליה היקר (שכחתי את שמו, קורה.), בעלה של פיונה אפל עשה לה ל"fast as u can" הבעיה בארץ היא שאין לראות כאן קליפים משובחים משלל מקומות בטלויזיה. אלא אם כן יש לך m.t.v2 וגם אז זה די מיינסטרים. מושי מושי, "future sound of jazz"

למרות שביקשת לשרשר (או שדוקא?)../images/Emo47.gif

תגידו מה שתגידו, בלי קשר לטעם שלכם במוסיקה, הקליפ הכי מרשים שראיתי אי-פעם הוא של Radiohead של השיר Street Spirit (או כמו שהחברה קוראים לו - Fade Out). (בתקווה שיש לכם מושג על מה אני מדבר..) סוף סוף קליפ שמעביר את המשמעות של השיר ולא סתם קליפ מגניב-כזה-תראו-איזה-מושקע-עם-אפקטים-ובחורות-שוות.

Darkness Within

New member
דבר ראשון אני בת

אממ להאיר את עיניכם סבבה קריידל הם להקת בלאק מטאל שמשלבת אווירה אפלולית של בית קברות יחד עם צרחות רקע, ומן הסתם הקליפים שלהם הם מזעזעים ומבעיתים כאחד. לכן מצאתי לנכון לציין אותם בעיקר לאור העובדה שרוה הקליפים שנעשים כיום מתארים מאין מציאות מושלמת ואת האמת כבר משעממת מרוב שכולם יפים ואוהבים ומלטפים אחד את השני עד שזה נראה כמו אורגיה עלובה אחת גדולה אני חושבת שצריך לתת גם מקום לדברים הפחות יפים אנשים עוד עלולים לחיות באשליה שהכל באמת טוב

את צודקת

רוב הקליפים פשוט מוכרים סקס, כסף, חיים טובים ואהבה ושהכל טוב ונפלא. זה לא ככה in the real world... גלית

Kerplunkette

New member
הקליפים שלהם מזעזעים ומבעיתים כאחד?

הקליפים שלהם מזעזעים, אבל רק בגלל שהם עוברים לחלוטין את גבול הטעם הטוב. קריידל הם להקה של צרחות, קורפס מייק אפ ונסיונות להיות כמה שיותר מזעזעים... וכל זה עם מעריצים סטייל בריטני ספירס (!). אנשים עוד עלולים לחיות באשליה שהכל טוב... הו, כמה נורא. בואו נראה להם למה לייף סאקס עם בחורות עירומות והרבה פרצופים מעוותים, הם עוד יודו לנו על זה.

Darkness Within

New member
אמממ

טוב אדם חכם אמר פעם- כל איש בדעתו יחיה אתה אולי חושב שזה כל מה שיש בקריידל, אתה אולי תמצא בהם דברים שלילים אבל אני רואה בהם דברים אחרים דברים אמיתיים יותר, אולי באמת לא נעימים לצפיה אני מוצאת בהם משהו פחות צבוע מלהקות בנים מלוקקות וזמרות חסרות כל כישרון שמענטזות יפה מאוד במיני או חתיכות בד אחרות אם כמה שהנסיונות הבולטים שלהם לזעזע מעצבנים אנשים מסויימים לדעתי הם פשוט מנסים להבהיר שלכל דבר יש גם צד שחור אתה לא חייב לאהוב את זה

Kerplunkette

New member
אוקי

אני לא מדברת (מדברת! לא מדבר!) על "לא נעימים לצפיה"... אני מדברת על הפרובוקציה, על ה"כמה רע לנו" הזה. וכן... אני ממש לא אוהבת את קריידל.

voodoo

New member
חחחחחחחח!!!

הקליפים של קריידל זה קליפם בחצי שקל על אנשים טיפשים כאילו אוכלי ערפדים נדרסים ע"י רכבת ונופלים מצוקים ...לא יודע, אבל קריידל הם הכי פוזרים מסריחים בבלאק מטאל והם מביישים את הבלאק הסקנדינבי ... פשוט גועל נפש בחצי שקל ( וגם המוסיקה שלהם מסריחה והסולן נשמע כמו חתול דרוס ) עדיף כבר opeth ו Children Of Bodom

Kerplunkette

New member
Queen- Innuendo.

למרות שהוא קצת מפחיד אותי.

NuckBunnies

New member
עוצמתי?

Tool - Schism ראיתי פעם אחת. גרם לי סיוטים. קליפ ביזארי, מיוחד, מפחידדד...
וגם שיר מעולה. ויש גם את Massive Attack - Teardrop שמרגש, יפה, עדין וחזק.

NuckBunnies

New member
אוי! איך יכולתי לשכוח

את ביורק המדהימה? יש לה קליפים מעולים! ובמחשבה זו, הקליפ האהוב עלי הוא ללא ספק Bjork - All Is Full Of Love שיר מדהים עם קליפ מדהים

*GormE*

New member
הגורילז

אני לא יודעת עד כמה אתם מתרשמים מהיכולת לגיוון, אבל אותי זה נורא מרשים. עכשיו- מעבר לטכניקות הציור והאנימציה הנהדרות-נהדרות-נהדרות, יש פה טריק חתרני לא כל כך נקי של דיימון אלברן- הוא לא פרש רשמית מבלר ו"דיבב" להקה וירטואלית ועכשיו הוא מוציא אלבום סולו. איזו דרך לנפנף שותפים ותיקים.

למעלה