סקר...

• פותח הנושא nizo
  • פורסם בתאריך

nizo

New member
סקר...

השיר שאני הכי הכי הכי אוהב לווסט הוא written in the stars ונורא אשמח אם השיר הזה יחזור למצעד... תשביעו עכשיו.. מי בעד מי נגד... בבקשה תנו לשיר היפהיפה הזה לחזור ועזבו אתכם מהמריבות... בואו נתעסק במה שאנחנו אוהבים...

EdEn and NiCkY

New member
לא לא לא הוא יצא אז הוא יצא!!!

אין מה לעשותתתת תאוכל פיפי חיחייחיחי או שאתה רוצה ממי עדן שלי

little bry

New member
אני נגד

סורי ניזוש זה אחד השירים הכי הכי אהובים עלי, אבל אולי קודם ניתן צ'אנס לשירים שעוד לא נכנסו למצעד? אחרכך נעשה סיבוב חוזר ו wits יהיה שם!

westmay

New member
לדעתי

אפשר להכניס גם שירים אחרים למצעד, כמו: I promise you that ו - Why do I love you

nizo

New member
אם...

עדן.. אם הם נגד.. זה לא אומר שגם את צריכה להיות נגד... אם את מספיק אוהבת אותו תצביעי בעד...pleaseeeeeeeee

nizo

New member
../images/Emo10.gif

את לא צריכה להחליט בשביל כולם בבקשה.. אולי יש כאלה שכן רוצים... מי יודע.. אני מקווה מאוד שיש
...

nizo

New member
זה סתם בצחוק חמודה..

אני יודע... אני סתם אומר... כל אחד יחליט בסוף מה שבא לו.. זה ברור כאילו...

EdEn and NiCkY

New member
נ"ש אהההההההההההההההההההההההההההההה

כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ערוץ 24 גיאא מזיגגגגגגגגגגג שליייי אהההההההההההההההההההההה נשמהההההההההההההההה שליייייייייייייייייייייייייי יפההההההההההההה שלייייייייייייייייייייייייייי הוא מהדורבניםםםם אההה ההההההה ההההה

דורבנים רולזזזזזזזז

הייתי בהופעה שלהםםםםם יאאאאא הם פשוט מלכיםםםםםםםם אבא השתלט לי על הטלוויזיה שבחדר
הוא רואה כדורגל
בלעע.. מההה רואים? "לבדוק לך ת'מנוע"??

EdEn and NiCkY

New member
לבדוק לך את המנועעעע

אויי שיר ענק אבל לא איזה כוסון גיא שהוא שר את זה אההההההההההההההההההההה{אופס אמרתי כוסון חיחי} היה יצאנו לרקוד ולא בא לו

nizo

New member
תשמיכו להצביע...

בבקשה... זהו סקר נורא חשוב... לדעתי... אז לכל מי שאוהב את השיר writtten in the stars שיבוא ולהצביע... כי מי שמצביע... משפיע... תודה...

nizo

New member
שלום לךךךךךךךךךךךך

אולי תצביעי בבקשה... בעד או נגד?

למעלה