סקר

עדידושש

New member
פושטק גר שנה בדירה, ואז עבר לגור

(יחד איתנו) בבית עם חצר, ואחרי חודש של התרגלויות (שלי ושלו- אני אמא פולניה היסטרית)- הוא בעיקר בחוץ- כי ככה הוא מעדיף....

Applebite

New member
טול שלי גר בדירה, באותה דירה שהוא

נולד בה לפני 17 שנה כמעט. הוא לא יוצא החוצה אף פעם (רק למרפסת) חוץ מפעם אחת שנסענו לטיול של 3 ימים וכניראה שהוא חמק החוצה והיה בחצר הבנין במשך 3 ימים. כשחזרנו חיפשנו אותו והוא ישב על הגדר של הבית כולו מפוחד והלום קרב. מסכן שלי!!!!!!!!! כמעט מתתי כשגיליתי את זה והתחלתי לחפש אותו. מזל שזה היה לפני כמה שנים ואין לו שום זיכרון מזה.

f e l i n e

New member
../images/Emo82.gif../images/Emo145.gifבית עם חצר.

נאצ'וס חצריסט בנשמתו אבל מורשה לצאת רק פעם אחת ביום. לוסי בבית פנימה רוב ימיה, אך לעיתים גם בה בוערת התשוקה, ואז רואים בובת חתול מטיילת בשכונה. אני רועדת- מעדיפה אותם בבית. בחצר מואכלת חבורה די גדולה- שחבריה חיים בשכונה- ומסתובבים גם בשכונה שליד.

מולי ודומינו

חיות ב
. יוצאות החוצה רק לוטרינר - ומיללות כך שכל הרחוב שומע...

ponda

New member
../images/Emo140.gifטולי הבונבון שלי

חי בבית
,הוא לא יוצא החוצה בכלל אני מפחדת לחשוב על זה שהוא יברח לנו החוצה יום אחד הוא חתול שנבהל
מכל דבר הוא יכול לרוץ לכביש ולהדרס חס וחלילה חס וחלילה

האפי לי

New member
שלנו יוצאים ונכנסים כמה שהם רוצים

בחורף הם יותר זמן בבית וקשה לראות טלויזיה (ערסו מסתיר עם הרגליים שלו, פושקים תמיד תוקע את הזנב באמצע המסך) וטוצ'קה שרק לפני שבוע וחצי בערך התחיל לצאת (אני השתדלתי לדחות את זה כמה שאפשר) לא רוצה לחזור הביתה- הוא יושב בחדר המדרגות בתוך עציץ ולא מוכן להכנס אלא אם כן הוא רעב או שהוא עוקב אחרי אחד הזקנים הביתה

אמממ....../images/Emo182.gif

בעיקרון כל ארבעת החתולים בחוץ תמיד... חוץ מנישנושים שהוא רוב הזמן בתוך הבית, אבל גם הוא מבלה זמן בחוץ. וקסי לפעמים מצליחה לחמוק פנימה

lolalulu

New member
בבית עם מרפסת

החתולה שלי חיה איתנו בדירה עם מרפסת פתוחה וניא יכולה לצאת אליה בכל שעות היום והלילה. מעבר לזה, הרבה פעמים כשפותחים את הדלת של הבית כדי לצאת או להיכנס היא "טסה" החוצה ועושה סיור נרחב ומקיף של חדר המדרגות.

tweetybird

New member
ג'רמי ופיצ'ט נמצאים ב../images/Emo82.gif

אבל יש לי מרפסת , כך שבערבים כשאני בבית או בסופשי שבוע הם יכולים להיות גם במרפסת... פעם השארתי להם פתח קבוע במרפסת , אבל יום אחד פיצ'ט קפצה לחצר של השכנה למטה ( אני בקומה 1 ) ומאז נהייתי חרדתית להפליא ... אין יציאה למרפסת ללא השגחה ...הלב שלי אז כמעט ונדם כשחפשתי אותה ולפתע שמעתי יללות מלמטה ( ואז לכו ותעירו את השכנה באחת בלילה ...). ג'רמי אוהב גם מדי פעם לרחרח את חדר המדרגות ( שוב בהשגחה צמודה ) , הוא ממש מבקש לצאת לפעמים ...מנסה לפתוח את דלת הכניסה ומילל ...

אצלי זה ממש מיוחד אני בטוחה שלאף

חתול אין כזה דבר, הבנין לידי נמוך בקומה ומהחלון שלי יש יציאה לגג שלו והוא מחובר לבנין אחר ככה שיש לה שטח גג של שני בנינים, אין אף אחד שמפריע לה כי לא עולים לגג אף פעם (רק לתיקונים) בקיץ היא מבלה שם שעות והיא תמיד מביאה לי משם מתנות, שממיות שאני משתדלת להציל לא תמיד בהצלחה וגם ג'וקים ועוד חרקים מעופפים, הנה תמונה של שושה על הגג.

bilbolim

New member
דירה עם חצר

ג'ימי מדי פעם מתחמק החוצה ואז חוזר עם ריח של גריז של מכוניות
אי אפשר לנעות אותו בבית, הוא מתחמק בלי שמרגישים. ושימי, פעם הוציאה כף רגלה ממפת הדלת באומץ רב ואז נתנה ריצה פנימה כל עוד נפשה בה. מדי פעם ג'ימי מצליח להבריח אותה איתו לחצר אבל היא בחיים לא הייתה בחוץ יותר מ 10 דקות היא ממש מפחדת. ג'ימי אצלו בדם להיות חתול רחוב. ויש לי האכלה של 7 חתולות בערך מתוכן יש 2 אחת עם 3 רגליים ואחת צולעת ברגל אחת, מתלטפות ממש ידידותיות, יש להן בכניסה לבית בדים והן ישנות בכניסה לבית 20 שעות ביממה בשאר הזמן אוכלות, חיים טובים יש להן בשביל חתול רחוב.

GeJuFan

New member
ברחוב כי הם חתולי רחוב

אבל קליאו נוטה לטפס לבית של שיר ולהיכנס פנימה. היא נמה בחדר של האח, והיא למדה איך לתפס לחדר שינה של ההורים של שיר.

קשכפית

New member
אצלי דירה עם חצר

החתולים שאיתם הגעתי לדירה היו באפי וטאבי שקודם גרו בדירה סגורה ומעולם לא יצאו השלישית שהצטרפה הייתה חלק מלהקת חצר בדירה הקודמת והובאה לכאן אז שלושתם יוצאים לחצר כשבא להם ואו שהדלת של החצר פתוחה כשאנחנו בבית ואז הם יוצאים ובאים או שהדלת סגורה ואז יושבים בחוץ ומצייצים
ואנחנו הדורמנים פותחים את הדלת. טאבי אוהב המון להיות בחוץ וחורג מהחצר ומטייל לו אי שם לא ידוע בדיוק איפה פומה אוהבת להיות בחצר אבל רק בחצר ולא יוצאת ממנה רחוק נשארת בסביבה ובאפי יוצאת לפעמים לחצר ולסביבה הקרובה אך יותר אוהבת בית ומיטה (כשאנחנו בתוכה) ואז בדירה הזו עם החצר אימצו אותנו קודם כל במבי ואחר כך קובי שני אלה גם יוצאים החוצה ונכנסים כרצונם מצד החתולים זה נהדר שיש להם את החופש בחוץ ואת הבית והאוכל והחום תמיד לרשותם מצדנו זה לא הכי כיף כי יש המון ליכלוך וחול ובוץ וג'יפה מבחוץ אבל מי אמר שהחיים מושלמים??????????? שיקום!

יוקה

New member
דירה מרווחת, אבל

טילי מנסה לאחרונה כל הזמן לצאת מבעד לשלבי התריסים השונים. בחדרים אין בעיה. בסלון, הפונה לחזית - היא מצליחה ועוד איך. במשך יממה פיתחה מיומנות מדהימה בפתיחת השלבים. פעם אחת תפסתי אותה "חוזרת" מבלי שהבחנתי אפילו בכך שיצאה. פחד. כלבים וחתולי חצר טריטוריאליים יכולים להזיק לה (היא הרי עטופה בצמר גפן כאן), שלא לדבר על נפילה, קפיצה והתוצאות הכמעט בלתי נמנעות. לא יכולה לשים שם רשת כי זו חזית. נותר רק לקוות שלא יאונה לה כל רע, כי היא תפסה את כל הפטנטים ומסוגלת לפתוח תריס סגור אפילו.

addk

New member
הלונית (לונה) הקטנה גרה

בבית ויוצאת החוצה כאוות נפשה. שהיא רוצה היא מזיזה את המפתחות עם הרגל או קופצת על הידית ואז כמובן מישהו מעבדיה הנאמנים רץ לפתוח לה את הדלת וללוות אותה קומה אחת, כי היא לא אוהבת את הקומה הזאת.

חתולי האקס שלי חיים בגן עדן

יש לרשותם בית גדול אחד החדרים הגדולים בבית מרופד בשטיח גדול , באותו חדר נמצאים כלי האוכל שלהם ומהחלון יציאה לכלוב גדול חיצוני שממנו פתח קטן שיוכלו לצאת לחצר הפתח קטן ומונע מכלבים להיכנס לכלוב הנה שועל ביציאה מהבית לתוך הכלוב

למעלה