סקר (?)

yuriskateboard

New member
אני קצת בעד...

יעני אני לא הכי בעד אבל אם כבר בעד משו אז בעד דגם הנובה! זאת נעל בתזונה

Muznach

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

נובה בת-זונה...קניתי כבר זוג שני של נובה

פIלי

New member
בעד -

לא נסעתי על שום נעל סקייט אחרת בחיים שלי, אבל המחיר פשוט עושה את ההבדל. במקום לקנות נעל של DC אפשר לקנות 2 נעליים של וואנס, ואני מבטיח לכם ששתיהם ביחד יחזיקו יותר זמן מה DC. יש לי עכשיו את הוואנס שלי מפסח, ולא שמתי עליהם שום דבק חם.. וזה עוד דגם ממש מעפן יחסית.

מישהו יודע איפה יש

נעל סקט שלא ואנס למרות שאני בעד ואנס אבל שמוכרים גם בחנות לא של סקט

VVEE MAN

New member
אממ בתור

אחד שהורס 3 זוגות נעליים בחצי שנה אני בכלל לא בעד חברות כמו גלוב וואנס ואוסיריס וכו כי חבל על כל הכסף הזה אבל כרגע אני עם וואנס הם נוחות לאלה

S m a n 1

New member
להיות דוגרי...

אני מעדיף לא וואנס... לא כיף לי על וואנס... כיף להיות מיוחד... להיות מתלהב... דוגרי אני מתלהב אני לא מתבייש בזה אני מתלהב וזה ממש כיף שההורים קונים נעלים ב400 ומרגישים מיוחדים... כל מי שיצחק עליי עכשיו ונוסע על אוסיירס, DC וכול אלה שיחשוב שוב למה הוא נוסע איתם ויראה שזה בידיוק מאותה סיבה....

msn1

New member
חחח שחושבים על זה

הסיבה היחידה שלא כדאי לקנותצ ואנס זה שלכל הערסים יש את זה... לא פעם אחת באו אליי ערסים ואמרו לי שאני אפס כי אני קושר את הוואנס שלי ושהם קרירים ולא קושרים.... עזבו זה לא קשור שמעו נא סיפור: סיפור

noampeer

New member
אני מעדיף יקרות

בגלל שהן יותר עמידות לא בהרבה אבל יש יקרות שממש מחזיקות הרבה זמן אבל מה שבאמת חשוב לי זה הנוחות שיש בהן שזה הדבר הכי חשוב שזה בולם זעזועים יותר טוב מואנס וגם התחושה הכללית של השליטה והטריקים. אם לכל אחד הייתי נותן במתנה לבחור או וונס או נעליים יקרות לבחירתו הוא בטוח היה הולך על היקרות (אלה עם כן הוא פריק של אולדסקול שמעדיף את הוונס בסגנון הישן)

yuriskateboard

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אם ונס אז רק נובה כמו שאמרתי! ואתה ממש צודק, לחבר שלי היה ונס ראולי קלאסיק כאלה שדורכים איתם מרגישים כאילו יחפים, סוליה מזה דקה (אני לא אומר שבכל הונס זה ככה אבל ברוב) ואני מעדיף נעליים כאלה נורמליות שתופסות טוב ת'רגל אבל לא במחיר מוגזם

הסקרן

New member
לי יש את הנובה

יחסית חדשה אצלי אבל היא זולה יחסית לכל החברות האחרות וממש נוחה לי וחזקה dont spend extra money, go for vans או שתסעו עם גרביים (או אולסטאר, אותו דבר) זה זול וגם די נחמד ומאתגר

CKYbeer7

New member
אםיש לי כסף אני מעדיף נעל יקרה

אבל אם אין אז נסתפק בוואנס וזה הסיכום של השירשור אני חושב....

walna1

New member
אני דיי בעד...

לא כל הוואנס יפות ונוחות... אבל לפחות זה זול... אם היה לי מלא כסף, אז הייתי מעדיף משו יקר, אבל אם לא היה לי מלא כסף הייתי נוסע על וואנס... עכשיו אני נוסע על סלומון חחח...

למעלה