סקר (?)

ShLuMp

New member
סקר (?)

ואנס בעד או נגד כל אחד ירשום את דעתו וינמק בלי ויכוחים מיותרים זה סתם לא יועיל אני בעד כי: תמיד נסעתי עם ואנס וזה תמיד היה לי נוח והחזיק מספיק זמן (כל נעל החזיקה לי יותר מ8 חודשים) יש דגמים גם מאוד יפים ולא רק נוחים וטובים והמחיר בעצם משחק את התפקיד הכי חשוב בחיים לא הוצאתי על נעל סקייט יותר מ200 שקל! (ואני עכשיו בזוג ה5 שלי) אה יש לי גם אטניס שקיבלתי והם בידיוק אותו דבר כמו הוואנס אולי באמת קצת יותר עמידות אבל לא שוות את ה200 שקל הפרש...

JACKASS 4 LIFE

New member
תלוי...

אני אישית מעדיף לקנות וואנס וליסוע איתם ולקנות עוד נעליי סקט יפות בישביל יציאות ויום יום..... אבל אכשיו אני נוסעי על אוסייריס די 3 והולך עם גלוב גרשון מוזלי ונוח לי עם הצירוף הזה....

kiril b7

New member
יא עשיר!

גם קונה נעליים של 500 שקל לנסוע וגם קונה נעליים של 500 שקל ליציאות

JACKASS 4 LIFE

New member
חחחחחחחח אתה ממש מצחיק אותי.....

תקשיב אני ממש אבל ממש לא עשיר!! כשהתחלתי להסקיט קניתי נעליים (די 3) אקיצר נסעתי איתם ואחריי חצי שנה אמא שלחי רצתה ליקנות לי עוד נעליים כי הם היו קצת קרועות והיה איזה חג ואז קניתי את הגלוב ואז אכשיו אני נוסע עם הדי 3 ויוצא עם הגלוב ואכשיו שהדי 3 יקרעו אז אני יקנה עוד זוג ליציאה ויתחיל ליסוע עם הגלוב.... (הרי במילא אני בערך כל חצי שנה קונה נעל....) אתה מבין זה ניהיה מין מעגל כזה....

bam margare

New member
אני בעד ואנס כי

הונאס הראשונות שלי החזיקו בדיוק שנה!! ועכשיו יש לי עוד ואנס והם ממש טובות קניתי אותך בחופש. ועוד דבר חבר שלי קנה איזה חודש אחרי נעלי דיסי ושלו קרועות וכל זה ושלי כמו חדשות עדיין (ואני עושה פליפים וגריינדים וכל זה וגם הוא) וזהו

msn1

New member
אני בעד

היו לי פעם ואנס והם החזיקו לי די הרבה זמן וזה גם יחסית זול הדבר שאני הכי אוהב בואנס זה שיש לה הרגשת סקייט מעולה!!!!!!!! אתה יכול להרגיש את הסקייט כאילו אתה יחף כרגע אני נוסע עם אדיו

yuriskateboard

New member
כן נכון

אתה ממש מפציץ בפליפים וגריינדים אתה מביא פליפ לנוזגריינד חופשי! פחחח

hazil sk8er

New member
ברור שבעד

1. נעלים נוחות רצח 2. אין לי כסף למשהו אחר
3. הנעליים שלהם חזקות מאד

msn1

New member
על נוחות אני יכול להתווכח איתך...

יש נעליים הרבה הרבה הרבה הרבה יותר נוחות מואנס אבל זה מוסיך להם מחיר מכובד ביותר

matt hensley

New member
בעד

אחלה של נעליים נקודה. גם יש להם כמה דגמים ממש טובים(דאסטין דולין ועוד דגמים שהיו לי לא של פרווס)וגם הם לא עולות יותר מדי בהשוואה לנעלי סקייט בחנויות אחרות...ואגב לא כדאי לקנות אותם אצל אושרי כי הבאנדם מוכר דברים בתעריפים של חנויות סקייט וזה סתם יותר יקר אצלו...מי שרוצה ואנס שיחפש בכל מיני חנויות ספורט וכאלה...יוצא הרבה יותר זול...ולדעתי הבעיה של ואנס בארץ זה שאין יבואן נורמלי שמשווק אותן טוב וגם בעבר הביאו לפה דגמים ממש מסריחים שזה מה שיצר את השם הרע של ואנס בארץ....

Jenny Thomas

New member
אני לא מסכים איתך

אני יספר לך למה: פעם קניתי וואנס בסתם חנות(ריקושט) אז לא היתי מבין והיא עלתה לי 400 ואח"כ היתי אצל אושרי ואותה הנעל ב250!!

BiAAcH

New member
אני בעד...

בקשר למחיר ולעמידות, זה סבבה\ אני נוסע על שלי (BMX וקצת סקייט) כבר איזה שנה, ואני לא מתכוון להפסיק עד שכפות רגליים יצאו לי דרך הסוליה... אבל בעיקרון, הנעליים שיש לי שאני ממש יותר מעדיף זה adio bam v2 יש להן גריפ בן זונה, והן נוחות, אבל אני ממש לא רוצה להרוס אותן...

omer231

New member
אני בעד

אני בעד ואנס ואני יסביר מסיבה פשוטה מאוד: מצאתי מקום שמוכרים ואנס במאה שקל!!! ויש איזה 10 דגמים. אז אני מעדיף ב400 שקל לקנות 4 ואנס ולשים דבק חם מאשר לקנות גולב אחת או אוסייריס

גם אני בעד

תמיד היו לי ואנס הם טובות ונוחות ועכשיו יש לי ואנס ראולי והם קלות ונוחות כל כך

למעלה