סקר...

Sham 69

New member
לא רוצה

אני אשים גם קאברי פאנק, לא טוב לך- לך להזדיין בקיצור כל World Wide Tribute To The Real Oi! slayer - sick boy graveworm - fear of the dark

insomniac

New member
טיפש...

לא כללתי קאברי פאנק בגלל שלכמעט כל שיר בעולם יש קאבר פאנק... אני דווקא ממש אוהב פאנק...

בקשר לקאברים של פאנק

קאבר אחד שאהבתי, ולאו דווקא בשל הערך הפארודי שבו (שאני לא כל כך ראיתי) היה של A New Found Glory ל Everything I Do של בריאן אדאמס.

Wyld stallyn

New member
The Crown - Arise

הקאבר הראוי היחיד ששמעתי.. והקאברים של קריידל, כולם סרוחים.

OPERATi0N_iVY

New member
אם זה לא כולל קאברים של פאנק...

אז כל מה שאני יכול להגיד זה: ANAL CUNT - OLD TYME HARDCORE - קאבר לSLAPSHOT... NAPALM DEATH - NAZI PUNKS FUCK OFF - לדד קנדיז כמובן SILVERCHAIR - MINOR THREAT - למיינור ת´רט מן הסתם SLAYER - GUILTY OF BEING WHITE - גם מיינור ת´רט CRIPPLE BASTARDS - HAZARDOUS WASTE - זה קאבר לNEGATIVE FX

Shades Of God

New member
עולה לי בראש בעיקר להקה אחת...

פרדייס לוסט בקאבר לwalk away של סיסטרס אופ מרסי אורפנד עם mercy נייטפול עם -Lost Paradise (בכלל כל הדיסק קאברים לפרדייס מעולה,אבל אני לא ממש אובייקטיבית) אה, ו flight of icarus - eternal tears of sorrow (איירון)

Darewolf

New member
שלי

ואין לי הרבה: Etheral - Fear Of The Dark System of a Down - Snowblind(Black sabbath cover) ואני לא יכול לחשוב על עוד הרבה.

Darewolf

New member
אה, שכחתי את

קרידל הלו בי די ניים ואת דת´ כומז ריפינג

Upon The Ashes

New member
היה את זה 97549052 פעם

callenish circle - pull the plug sonata arctica - still loving you exhumation - territory norther - the final countdown god dethroned - evil dead hammerfall - i want out

Jam Head

New member
הנה כמה....

הא.... הכי טוב לפי דעתי זה Pantera - Paranoid של סאבס וגם Therion - Children of the damned

chino moreno

New member
הקאבר הזה של פנתרה לפרנויד

זה בכלל של מגהדת אתה יכול לשמוע שזה לא פנתרה

למעלה