......* סקר * ........

Kyen

New member
קשה קשה קשה מאוד

אני אוהב הרבה סוגים אז אני לא אענה "למה לעזאזל רשמתי את זה?" Kyen

LivinGDeaD

New member
טוב אני אצטרף לדיון

אממ אני אוהבת "דארק מטאל" שזה גותיק מטאל מעורב עם עוד כמה סגנונות לא מזמן התחלתי לאהוב בלאק מלודי זה אחלה דבר ואני אוהבת גם הבי מטאל... אממ תבינו לבד אין לי כוח להתחיל לכתוב להקות :+)

Warzone

New member
לא יודע אם זה נחשב אבל....

מטאלקור להקה הכי טובה יש כמה בזמן האחרון אני אוהב Unearth שנראה לי שאפילו מטאליסטים קשוחים יואהבו כי יש שם גם אלמנטים של דת´ שוודי משולב עם הארדקור אבל עדיין יש את Poison The Well,From Autumn To Ashes

super-cat

New member
כמובן שפאוור!

להקה? אני חושבת שטריסטניה, בהחלט, למרות שגם נייטוויש נוטלים חלק נכבד מאהבותי הרבות לפאוור, אבל טריסטניה.. והשיר? נראה לי ש world of glass מעולה, אני בכל אופן, מאוד אוהבת אותו. נטלי

MGP

New member
אתה על אקזטה?

ממתי טריסטניה היא פאוור מטאל?! הסגנון שאני היכ אוהב: גוטיק מטאל להקה אהובה: טריסטניה שיר אהוב: Angina עכשיו נחזור לתגובה שלי, זה שגם לנייט וויש וגם לטריסטניה יש סולנית עם קול אדיר זה הופך אותן לאותו סגנון ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!? תחשוב על זה.

super-cat

New member
אוקיי אוקיי

זאת הטעות שלי ותיקנתי אותה. ובגלל שכתבתי בהתחלה שאני אוהבת (אני בת!!!) פאוור, אז גם נייטוויש נכנסו באיזושהי דרך... אז בכל אופן, אני הכי אוהבת גות´יק, אבל אני גם אוהבת פאוור. ושוב, אני בת!!! נטלי, שמצטערת על הבלבול *מרכינה את הראש*

Black Rose

New member
אהההמם...

סגנון אחד? איק. שני סגנונות- פשרה אוקיי? gothic למרות שאני מאד אוהבת את השדים הערפדיים: Inkubus Sukkubus אני יותר נוטה לעבר זוג הגרמנים הבוכיים: Lacrimosa. השיר הכי אהוב... אח.. קשה... אההמם... למרות שזה לא ממש מייצג אותם ואת רוב המוזיקה שהם עושים: Sanctus תהיה הבחירה. טוב, אז ככה, הלהקה היא Lacrimas ,Profundere והשיר הוא בהחלט Black Swans אחרי ששמעתי כמה וכמה שירים, העניין הוא שאני לא בטוחה מה זה. אני נוטה לדום אבל לסמוך על השמיעה שלי זה אחד המעשים הכי טיפשיים שאתם יכולים לעשות. תנסו להוריד מאנשהו (נכון שזה קשה בלי אודיו? לא הורדתי ולו שיר אחד מאז...
) יכול להיות שזה בלאק... אבל דום נראה לי כי זה איטי למדי יחסית לבלאק כמו Lord Belial, Immortal וכו...

Crucified Kat

New member
שיט

לא אמור להיות פסיק טיפשי בין לאקרימס לפרופאנדר. זה שם אחד.

MetalFlameChild

New member
דת´ אין פליימס

אבל האהובה עלי היא צ´ילדרן והיא לא ממש דת´ אז לא הכנסתי אני אנצל את ההזדמנות לשאול למה צ´ילדרן הם לא דת´?הייתי בטוח עד לא מזמן שהם דת´ מלודי,יש במוסיקה שלהם הרבה מלודיה לא? ומה ההבדל בין שירה של בלאק ודת´?זאת שירה עם גרואלים מה ההבדל? שירים אהובים: COB-bodom after midnight every time i die in flames-pinball map moonshin(תסלחו לי על טעויות כתיב)

Upon The Ashes

New member
כי...

גם בבלאק מלודי יש מלודיה, וגם בהבי מטאל יש מלודיה וגם בפאוור מטאל יש מלודיה וגם במוזיקה קלאסית יש מלודיה זה לא קשור... הדבר הכי קרוב אליהם זה פאוור-הבי מבחינת מוזיקה פשוט הם מצד אחד בהרבה יותר כבדים מכל להקות הפוסי אבל גם נורא מלודיים והשירה שלהם זה באמת די של דת´ שוודי... להבדיל בין שירה? תקשיב לשירי דת´ ותקשיב לשירים בלאק, זה יהיה קל להבדיל

הם לא דת´ מלודי

הקולות שלהם מזכירים קצת את אין פליימס,אם כבר,אבל כאן נגמר הקשר.

אז די להתעקש

זה די ברור שהם לא. אגב כך נזכרתי בעוד אלבום(שניים,בעצם) שערורייתי-HARMONY CORRUPTION וDIATRIBES של נאפאלם דת´.

למעלה