סקר

יyלושקי

New member
סקר ../images/Emo3.gif

איזה פירס בחיים לא תעשו? ולמה? אבל ברצינות.. כי יש אנשים שרואים פירס ואומרים "איכס, אני לא אעשה תגועל הזה לעצמי!" ואחרי כמה שנים הם מוצאים תצמם יושבים בסטודיו ועושים אותו. אני לא אעשה אנדרגראונד, כי זה נראה כואב [מה זה לא ככה?!] וגם לא רואים אותו אז דוגרי... והרחבות. לא מתה על הרחבות.
וכמובן העגילים במקומות האינטימיים
ו .. ליפרינג. זהו |אם היה שקר/שרשור דומה לזה סליחה מראש|

misplaced

New member
יש מלא שאני לא אעשה

אבל לא כי הם דוחים... פשוט כי לא מסתדר לי.... לא מתה על החרבות אף למינייהן אבל...וגם לא הרחבות קיצוניות. ויש סקר כזה כל כמה זמן...זה פסדר

פעם גם אני חשבתי כמוך ../images/Emo6.gif

לא יודעת למה זה מצחיק אותי. לא אהבתי הרחבות ולא אנדרגראונד. עכשיו אני כלכך חושקת
בכל מקרה, נכון לעכשיו - אני בחיים לא אעשה פירסינג במקום אנטימי [גם בגלל זמן ההחלמה הארוך] ולא הרחבה בשום מקום אחר חוץ מהאוזניים ברידג', וסמיילי לא יודעת, אולי בעתיד הטעם שלי ישתנה

roychu

New member
בעקרון

היחידים שאני ממש רואה את עצמי לא עושה, זה הרחבות באף (לא כולל ספטום) וברידג'. פשוט כי לא אוהב

VeNoM777

New member
יש פול שאני לא יעשה..

בגלל שזה לא יתאים או בגלל שזה פשוט מוגזם מידי. לא אוהב פרצוף מפוצף בפירסינגים

NONA17

New member
אני ...

תמיד חשבתי שבפיטמה זה מגעיל אבל הנה אני הולכת לחדש שוב את הפירס שם אבל באיבר המן בחיים שלי לא אחשוב אפילו על לעשות... בעעעע

B l a c k tears

New member
המנמ.

ספטום נראלי [כי יש לי אף מכוער ואני לא מתה על הפירס הזה] למטה, באיבר. הרחבות ענקיות לא יהיו לי,קטנות כן. ונום הממ לודעת מה עוד,אבל יש.

rafi616

New member
אני....

אני בחיים לא יעשה מדונה....גועל נפש... כל השאר אני די בטוח שאני יעשה ....ואם לא אין לי בעיה איתם...

יyלושקי

New member
אני דווקא חושבת שמדונה זה נחמד../images/Emo3.gif

למרות שמרחוק זה נראה כמו חצ'קון...

חצילע

New member
אממממ זה שבין האף לעיניים.

שכחתי איך קוראים לו. אני לא כ"כ מתה עליו,האמת שהוא דיי גורם לי סלידה. בלע.

למעלה