סקר שיער

sunshine116

New member
אויש את כזאת חמודה../images/Emo9.gif

וכל כך הצחקת אותי עם המילה "ציצקעלך"
נשבעת, ממש ממש הצחקת אותי

אני../images/Emo3.gif

מה האורך של השיער שלך? אממ...עד הכתפיים, קצת יותר מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד אמצע הגב, הכי קצר...ממש קצר. כאילו, נו, טיפה יותר מקצוץ {שהייתי קטנה-גיל 5} איזה סוג שיער יש לך? אממ....מתולתל מגעיל כזה...שכל תספורת חייב דילול אבל לפעמים הוא יכול להיות יפה שהוא רוצה. איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלקקק
אבל הספרית לא מסכימה לעשות לי פן...היא אומרת שזה הורס את השיער בייחוד שיער כמו שלי.
מה צבע השיער שלך? חום כהה עם פסים חימצון את צובעת שיער? לאיזה צבע? רק מחמצנת פסים...אבל רק מתי שכבר ממש צריך.

../images/Emo13.gif

-עכשיו הוא מגיע בערך עד אמצע הגב -הכי ארוך היה כמעט עד התחת -הכי קצר היה עד הכתפיים -השיער שלי חלק -טוב לי עם מה שיש לי -חום בהיר -עושה גוונים

בלה בלה בלה

מה האורך של השיער שלך? עד החזה + דירוג כמה ס"מ מעל החזה. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך היה עד לפני הגב התחתון, והכי קצר היה עד הכתפיים עם דירוג עד הסנטר. איזה סוג שיער יש לך? די חלק עם טיפטיפטיפה נפח איזה סוג שיער הייתן רוצה? יותר חלק מה צבע השיער שלך? טבעי- חום את צובעת שיער? לאיזה צבע? עשיתי שטיפה לשחור

Mooa-Numi

New member
Show it, Blow it

מה האורך של השיער שלך? ארוך. מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? לפני 3 חודשים הורדתי בערך 5--7 סנטימטר, אולי פחות. אז זה היה עד סוף הגב, וכשישבתי במקלחת הגיע לפעמים לרצפה. הכי קצר- כשנולדתי היו יל קוצים. איזה סוג שיער יש לך? גלי ונפוח איזה סוג שיער הייתן רוצה? גלי ולא נפוח? פעם היה לי כזה רגוע, היום לא מה צבע השיער שלך? חום כהה במקור, אבל צבעתי כמה פעמים (לאדום על גוניו.) אז הוא די בהיר, ורק 3 סנטימטר מהקרקפת רואים שאני בעצם צבועה. את צובעת שיער? לאיזה צבע? עניתי על זה. ולהדגמה- אני (חסרת תווי פנים תחתונים) עם פן.

וועאק. אני לא זוכרת שהשיער שלך היה

כזה ארוך בחופש... זה נראה כמו תוספת שיער>:

Mooa-Numi

New member
זה עם פןןן

והמון אמרו לי שנורא מתאים לי (באה אליי מישהי בלי קשר לחיים- "בדיוק אני ומור דיברנו על כמה שמתאים לך פן!" "אה.. טוב.."
), אבל נוח לי יותר עם הנפוח. בערך.

יבח

New member
עאאאא שיעררררר שיערררר

מה האורך של השיער שלך? אמצע הגב מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך?הכי קצר-קוצים, הכי ארוך עם קצת יותר מאמצע הגב. איזה סוג שיער יש לך?גלי בקבוקי, לא החלטי איזה סוג שיער הייתן רוצה?תמולתל בקבוקי החלטי. מה צבע השיער שלך? שטני, אבל עכשיו הוא צבוע בג'ינג'י דהוי את צובעת שיער? לאיזה צבע?צבוע לג'ינג'י, חינה.

ננננ

מה האורך של השיער שלך? הממ, עד אמצע הגב מה היה האורך הכי ארוך והכי קצר של השיער שלך?בכיתה ד' היה לי עד התחת, ובכיתה ח' היה לי עד לאוזניים כזה...שניהם היו יפים נראהלי. איזה סוג שיער יש לך?מתולתל-גלי-נפוח-מכוער איזה סוג שיער הייתן רוצות?גלי-חלק מה צבע השיער שלך?חוםכהה את צובעת אותו?לא בלע

LimiMimi

New member
Hair! I need somebody :>

מה אורך השיער שלי? בערך עד הציצים, נחשב די ארוך. האורך הכי ארוך - בערך זה, אולי טיפי יותר. והכי קצר, כשהייתי בכיתה ב' והיה לי מאין פטריה מכוערת שכזאת. דאמ זה היה דוחה. איזה סוג של שיער יש לך - שמן. :< איזה סוג של שיער הייתן רוצות - העיקר שיהיה חלק. ולא שמנוני. מה צבע השיער שלך? חום. את צובעת את השיער? לא. אבל צבעתי פעם כמה פעמים, אז עכשיו יש לו גוונים. אגב, בתמונה השיער שלי עוד נראה נורמלי. הוא הרבה יותר פרוע בדר"כ.

אני כנראה מסתפרת קצר קצר כמה כיף לי

מה האורך של השיער שלך?עד הכתפיים מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך עד אמצע הגב והכי קצר נראה לי שעכשיו איזה סוג שיער יש לך?גלי- מתולתל כזה נפוח ברמות ממטטווררפפוותתתת איזה סוג שיער הייתן רוצה? חלק גלי כזה ולא נפוח מה צבע השיער שלך?בלונדיני ג'ינג'י את צובעת שיער? לאיזה צבע?לא

tamarosh

New member
כימשעמם.

מה האורך של השיער שלך? מדורג רציני כזה כמעט עד הציצי. קצת פחות. אני מאריכה עכשיו לקראת הצבא כי אני לא מצליחה לעשות קוקו בלי שהכול יצא מקדימה
מה היה האורך הכי ארוך וכי קצר של השיער שלך? הכי ארוך נראה לי ביסודי היה לי כמעט עד הטוסיק. קצר? כשהייתי גושומן בת שנתיים היה לי כזה עד האוזניים והייתי נראית ענקית פי 5 ממה שאני אבל זה היה כזה חמוד
איזה סוג שיער יש לך? מהסוג שמתייבש ומסתדר בשנייה. לא חלק מידי אבל חלק יפה. איזה סוג שיער הייתן רוצה? אני לא מתלוננת. רק לפתע נהיו לי קשקשים והד אנד שולדרס מסרב לעבוד! מה צבע השיער שלך? חום כהה את צובעת שיער? לאיזה צבע? לא צובעת ולא מתכוונת לצבוע. הידד.

למעלה