סקר/שאלה
מסיבת סוף שנה בגן

סקר/שאלה../images/Emo26.gifמסיבת סוף שנה בגן

הרקע לשאלה שלי: אור בן שנה ו-8(טוב כבר כמעט 9) התבקשנו מהגן לשלם עבור מסיבת סוף שנה 100! ש"ח+30 ש"ח מתנה לגן (ביזמת הועד) זה נשמע לנו קצת מוגזם לאור העובדה שהמסיבה תערך בגן החיות העירוני שהכניסה אליו עולה בערך 10 ש"ח לתושבים וגם אם בתיכנון מתנפחים וכיבוד קל-עדיין סכום די גבוה בשיחה עם הגננת התברר לנו ש-60ש"ח מתוך ה-100 מיועדים למתנה לילדים-דיסק ערוך עם תמונות של הילד מהגן כבר שמעתי 2 הורים שלא מתכוונים להגיע כי גם ככה הילדים קטנים ולא יזכרו ולמרות זאת לא הייתי רוצה שנפספס רק לנו נדמה שנסחפו פה קצת עם הסכומים? אין לנו בעיה לשלם אם התוכן יצדיק
איך חוגגים אצלכם בגן
בני כמה הילדים
כמה כסף מבקשים למסיבה
תודה
על כל תשובה

תאירעות

New member
עונה

באמת נשמע הרבה אבל תלוי כמה עולה הדיסק,הכיבוד,והכניסה לגן החיות. אצלנו(גיל 3-4) עשו בבריכה בקיבוץ סמוך,עלה לנו 35 הורה + ילד,שכלל ארוחת בוקר(זה היה ביום שישי בבוקר). היה מאוד נחמד.

ענתש

New member
תלוי... אצלינו בגן חוגגים במסיבה

יפה עם כיבוד "רציני" בדרך כלל (בשנה שעברה היו סלטים ועוגות ופיתות וקבבונים ומכונת גלידה) וגם עם מתנה מכובדת ביותר לילדים (בשנה שעברה כל ילד קיבל ספר אישי עם תמונות שצלמו אותו במשך השנה בגן, כל ילד ספר אישי לגמרי משלו... כמה עבודה זה אני לא רוצה לתאר
). וזה לא עולה כלום. השאלה צריכה להיות אחרת... כמה עולה לך הגן ? (הוא בן שנה ושמונה אז אני מניחה שזה גן פרטי ?). כי שלנו עולה במשך השנה כאלו סכומים שמממילא כוללים את כל המסיבות במשך השנה ומשאירים עודף מכובד

חוה 1

New member
יקר מאד ומוגזם מאד

מתנות לצוות 30 ש"ח נשמע סביר לגמרי. 10 ש"ח כניסה לגן החיות סביר לחלוטין. 60 ש"ח לתמונות ממש הזוי. דיסק עולה 2 ש"ח ולצרוב זה בחינם. בדר"כ הורה מתנדב יושב ועורך את התמונות . יתכן שהם פנו למשהו מקצועי ובגלל זה העלות הגבוהה.

happy00

New member
אצלנו היה תשלום בתחילת השנה

שכלל "סל תרבות", זה כלל טיול, מסיבות, תיאטרון בובות, ומתנה משותפת לצוות לסוף השנה. כך שלא היינו צרכים לשלם תוספת לפעילויות במהלך השנה.

למעלה