סקר קניה בזול

זהו רק גימיק יפה

היום הם כבר ממש לא הכי זולים יש הרבה מוצרים שהרבה סופרים אחרים מוכרים ביותר זול

אמא ז"ל לימדה אותי שזול זה יקר

אז אתן לכם שיעור קצר בהלכות קניה: ובראשית דברי אני קונה ב"שפע שוק". א. בגלל ריבוי הקונים, חיי המדף של המוצרים קצר מאוד ועל כן רוב המוצרים טריים תמיד. ב. הדברים מסודרים בסדר ובהגיון, מתומחרים וארוזים במשלוח שמגיע הביתה מסודר. ג. כקונה, תמיד אתה יכול להחליף ולהחזיר מוצר אשר היה פגום/ היה מיותר לך/ או ילדיך לא אוהבים אותו... המינוס הגדול אצלם הוא מקום חניה לא מספיק. נגד זה אין פתרון מושלם אני מגיעה לקניות לא בשעת לחץ. בדר"כ בשעות אחר הצהריים המוקדמות. מה שאין כן ברשתות הזולות האחרות: החנויות מבולגנות,קשה למצוא מוצרים, יש לפעמים סרחון בחנות, הדברים הרבה פעמים לא טריים, לא תמיד יש מחירים על המוצר ואתה מבזבז זמן על בירור בקופה, המשלוח המגיע לביתך נשפך על ידי השליח על יד הדלת, לפעמים בקבוק השמן מתפוצץ בדיוק מעל הקמח והסוכר (חוסך הכנת בצק...)וחוץ ממה שאתה צריך לנקות את חדר המדרגות אתה גם צריך לחזור ולהחליף את המוצרים (כי אתה רוצה להכין בצק אחר - נקי) מה גם שגם על יד החנויות האלו אין מקום חניה ולא רק, אלא שהמשאיות שפורקות סחורה בחנות זו או סמוכה לה חוסמות את התנועה לשעה ארוכה. ודבר נוסף: נצא מתוך הנחה שאנחנו מדברים על הרשתות הזולות. המחירים פחות או יותר שווים. המפעלים הגדולים יוצאים במבצעים שווים בכל הרשתות. אז חצי שקל לכאן או לשם זה ההבדל. אם המוצרים זולים בהרבה זה בגלל האיכות ופה אסבר את אוזנכם למשל לגבי כלים חד פעמיים.נכון, בחנות מסויימת הכלים זולים בשלושים אחוז, אבל שימו לב שכשאתם מוציאים כוס חד פעמית או צלוחית או צלחת בדרך כלל הן נשלפות שתיים (בגלל העובי הדק), אז מה הרווחתם? שלמתם בשלושים אחוז פחות ובזבזתם חומר כפול! - איפה ההנחה? אותו דבר לגבי תבניות ח.פ. ששמעתי אנשים משתמשים בשתיים כי הן כ"כ דקות, טישיוס, נרות נשמה זולים שנגמרים באמצע היום וצריך להדליק עוד אחד ועוד... זול, זה אותו מוצר בדיוק במחיר שונה וזה יש מעט מאוד. אני מעדיפה לבזבז פחות זמן בקניה, בפירוק בבית ובזריקת קניה לא מוצלחת. תחשבו על זה....

דברים נכונים מאד

יש חנויות שגם אין שם כמעט כלום וגם הסירחון גדול כדוגמת ברכת הארץ ברחוב הרב קוק, למי שמכיר.

למעלה