סקר : קליפים

G MaN aka Satla

New member
סקר : קליפים

ובכן (כן , עוד סקר על קליפים) אבל זה קצת שונה למה שכל אחד לא יציין קליפים שהוא אוהב , קליפים מצחיקים , קליפים מטורפים , מגניבים וכן הלאה? נחמד לא ? יעני שרשור של קליפים אז הנה אני אתחיל עם כמה קליפים מאאאגניבים Method Man - Bring Da Pain Limp Bizkit & Method Man - N 2 Gether Wu Tang Clan - C.R.E.A.M D-12 & Eminem - Fight Music אחלה קליפים..!!! חבר´ה אנא מכם , אם כבר להגיב , אז תנו שמות של קליפים טובים ונדירים לא ממוסחרים תחת שיש באמטיוי וגם לא בבייס... טוב אני לא יודע אם הבנתם אותי אבל בכל מקרה..

קיי, הנה כמה:

Busta Rhymes - Gimme Some More Busta Rhymes - Fire ´Dr.Dre - Keep Their Heads Ringin מה קשור - למה לא אוגנדה? :)) ואין לי כח לרשום עוד.. אולי אח"כ...

omer peleg

New member
.........

sway & king tech - the anthem blur - cofee and TV moby - Porcelain moby - Why Does My Heart Feel So Bad? moby - Natural Blues fatboy slim - prais you fatboy slim - Right Here, Right Now

King_E

New member
שלי

Eminem - Just Dont Give A Fuck Eminem - My Name Is Eminem ft. Dr. Dre - Guilty Conciance Eminem - Role Model Eminem - The Real Slim Shady Eminem - The Way I Am Eminem - Stan Eminem & D12 - Shit On You Eminem & D12 - Purple Hills Eminem & D12 - Fight Music Eminem & Dr. Dre - Forgot About Dre Eminem - Without Me *Sway & Tech - The Anthem (אמינם משתתף בשיר) אבל אם להיות קצת יותר רציניים Wu Tang Clan - Gravel Pit Redman - Smush Somthin 2Pac - Do 4 Love Miss E - Get Your Freak On Gorillaz - Clint Eastwood P. Diddy - Bad Boy For Life

Rapid נאור

New member
אנשים הההההה--- קליפ!!!

Smut Peddlers - Bottom Feeders (Uncensored) אם אתם מורידים את זה אז מאוד מאוד מאוד(!!!) חשוב שתורידו את הגירסא הלא מצונזרת המצונזרת ממש תהרוס.. אני ממליץ ממש ממש ממש בחום להוריד את הקליפ הזה.. מי שאין לו את זה מפסיד וה-ר-ב-ה!

Rapid נאור

New member
לא.. לא הרימיקס, הרגיל הלא מצונזר..

ולא השיר, הקליפ! חשוב שזה יהיה הקליפ (למרות שגם השיר טוב)

Emc2

New member
עם אני לא טועה

Smut paddelers הם לא בעצם HIGH & MIGHTY פלוס ראפר ניו יורקי בשם קייג´? תקן אותי עם אני טועה

noodle

New member
הקליפ היפיפה ביותר שראיתי

לאחרונה: cocoon של ביורק מתוך וספרטין אלבומה האחרון והקפוא מי שראה יודע

kodgirl

New member
לרוב אני שונאת קליפים.

או שהם פשוט מפחיתים מערכו של מסר טוב, או שהם מנפחים שיר שלא שווה כלום. חוץ מהקליפים של אמינם שמצחיקים אותי.

RUFF-RYDERS

New member
יש כמה קליפים.....

n.e.r.d.-lap dance הלא מצונזר fredro starr-dain´4 rap במיוחד הקליפ של נרד מי שראה אותו יבין..........:)

DoubleD

New member
המבין יבין

ואני מבינה, קליפ נחמד (בכלל לא הופך את הנשים לאובייקט מיני!
) ואגב קליפים, קליפ שהוא מושקע ויש בו מאמץ, כמו שבשיר עצמו יש השקעה ומאמץ זה נחמד אפילו יותר מכל קליפ אחר, מה שמביא אותי להזכיר את הקליפ של בלאקסטריט "no diggity"...אחחחחח...(נוסטלגיה?) אפשר לתפוס את הקליפ משודר מדי פעם ב "so 90´s"... צבעים יפים, איכות נפלאה וזרימה פצצה. (ויש גם כוסיות
) וגם נראה לי ש"waterfalls" של "TLC" שווה איזכור מסוג זה. Be GooD. |נשיכה|DouBle-D-

B-BALL

New member
"מנפחים משהו שלא שווה כלום"?

מזכיר לי קצת את מה שכנראה עשו לך....

למעלה