סקר קטן

GoOtZi

New member
סקר קטן

מי מכם (שלומד עכשיו בביצפר..) לומד במגמת מוזיקה? ובאיזה אזור אתם לומדים?

abcdcba

New member
יובל, יש לי שאלה

יש לך מושג מה זה מוסיקאי מצטיין בצבא? מה זה נותן למי שמקבל את זה, מה הדרישות, מתי הבחינות ומול מי הבחינות? אני לא יודע אם ללכת לזה בכלל.. אני לא מוצא על זה פרטים בשום מקום..

למה שואלים אותי?

אני בתיכון עדיין, ואני בכלל לא יכול לעשות את זה בעצמי בגלל מגבלה מסויימת... לא חשוב. בכל מקרה לי אין מושג אבל אם אתם רוצים אני יכול לשאול חברים שלי בנושא.

abcdcba

New member
גם אני בתיכון עדיין ../images/Emo13.gif אבל חשבתי

שתדע כי בתלמה ילין יותר רציניים מאצלנו..

desegel

New member
תקשיב

לך למד"ן הצבאי של הבצפר שלך, תגיד לו שאתה רוצה מידע על זה. אם הוא לא יודע את המידע על העניין, הוא אמור לשאול את הממונים עליו ולהחזיר לך תשובה. אני מניח שזאת לא תהיה הפעם הראשונה שהוא יקבל את השאלה הזו. בכל אופן, אם קורה מצב והבצפר שלך לא מחזיק אצלו מד"ן או משהו בסגנון, אפשר להתקשר למוקד הגיוס באיזור הקרוב אליך ולשאול אותם מידע על זה.. אם אתה גר במרכז תתקשר לבסיס תל השומר. פה יש את הטלפונים: http://www.aka.idf.il/giyus

TheNightcrawler

New member
איץ' קידיץ'

להתקשר לבסיס תל השומר?ולמה נראה לך שמישהו שם בכלל יודע מה זה מוזיקאי מצטיין?רק לשם הפרוטוקול,הם בכלל לא יודעים מה זה ולמען האמת גם לא מעניין אותם. תסתכל כאן. מה שמוסיקאי מצטיין נותן למי שעובר זה להיות משהו כמו 4 שעות ביום בצבא ואח"כ לחזור הביתה (זמן להתאמן וכו'). אני הבנתי שאם אתה לומד רק אצל מורה פרטי יהיה לך הרבה יותר קשה לעבור מאשר אם אתה לומד בבית ספר למוסיקה/קונסרבטוריון.

desegel

New member
זה לא ש..

מישהו בתל השומר יתן לו תשובה. אבל מישהו שם יפנה אותו למקום הנכון, ששם הוא יכול לקבל תשובות. לא חסרות אפשרויות לקבל מידע בנושא....

desegel

New member
הנה

http://www.aka.idf.il/giyus/QandA/?CatID=26001&DocID=26032&sideScroll=0#NO0 שם יש מידע קצר, וטלפון שאפשר לשאול יותר.... כל העניין הוא לא לשלול מקומות שאפשר לבקש מהם מידע\לשאול אותם דברים, אלא כן להתקשר לכל מיני מקומות וכן לנסות ולחפש - גם במקומות שנראה בהתחלה שהם לא יודעים כלום. אחרת לא יהיה אפשר למצוא כלום.

TheNightcrawler

New member
אני דווקא שמעתי

שממש אין להם תשובות בקשר לנושא הזה... בוא נגיד שבשבילם מוסיקאי מצטיין זו מילה נרדפת למשתמט.

desegel

New member
הגזמת!

זה לא שבתל השומר יש חבורה של סוסים מפלס"ר גולני, אלה אנשים שהולכים הביתה כל יום ושותים קפה ובייגל רוב הזמן מהשק"ם
להיות מוזיקאי מצטיין בצבא זה לא משתמט יותר מזה... חחחח. חוץ מזה, שהצבא מאוד גמיש יחסית לצרכים שלו ולחשיבות שלו, פעם לא היה "מוזיקאי מצטיין" או אפילו אנשים שמנהלים רשת מחשב ומתקתקים כמה דברים בוורד... פעם לכולם היו נותנים נשק ויאללה למלחמה..
באמת, אני חושב שאין סיבה שאם הוא ירצה לקבל מידע בקשר לזה, הוא לא יקבל שם עזרה בתל השומר...

desegel

New member
ובכל מקרה, בקישור שנתתי יש טלפון,אז

אני מניח שהוא יסתדר כבר מפה ;]

desegel

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo32.gif אם כבר צבא, אז...

מישהו יודע אם את שאלון איתור חמ"ן מקבלים רק קרביים\בעלי פרופיל 64+? כי יש לי פרופיל 45 ולא קיבלתי את זה, בניגוד לכל הכיתה שלי... ויש להם סיבה לשלוח לי את זה :\\

TheNightcrawler

New member
אני לא יודעת

אם אתה יכול לקרוא לזה גמיש..אבל איך שנוח לך.מילות הקסם פה הן תלוי למי. ותאמין לי הם לא מסתכלים בעין יפה על המוסיקאים/ספורטאים המצטיינים.

nisanfeigin

New member
אני לפני בחינות

אני לפני בחינות למגמת מוסיקה אם אני את קבל בעזרת השם טפו טפו טפו בלי עין העין הרע עין עין כחולה, אני לא בטוח בנוגע לקסיטל נדמה לי שאני אעשה רסיטל קטן אבל לא גדול תלוי באיזה רמה אני אהיה... בהזדמנות זאת ליובל! מה עשו לך בבחינות?? מה הדרישות במגמה? הרמה קשה? (השאלות מופנות לכל מי שבמגמת מוסיקה) אה ואני פתוח להצעות ליצירות ברמה בינונית כדי לנגן בביחנות

GoOtZi

New member
נכון..

בביצפר שלי למשל, כמעט ולא הייתה לי בעיה להתקבל למגמה... זה לא שעושים ממש בחינות קבלה..(למרות שחשבתי ככה בהתחלה) כל עוד מנגנים על משהו...עושים מבחן נגינה קטן, ואז.. כל אחד והרמה שלו. לאן אתה רוצה להתקבל?

למעלה