סקר קטן

shaniza

New member
סקר קטן

למי שרוצה... איזה מסלול אתם עושים? כמה זמן אתם כבר לומדים באו"פ (בשנים ובסמסטרים)? וכמה זמן עוד נשאר לכם (פחות או יותר)? אני- ניהול ותקשורת לומדת 3.5 שנים (מסיימת סמסטר 8) נשאר לי 1.5 (עוד 4 סמסטרים)

liat tal

New member
עונה

אני עושה מסלול של תקשורת, במדעי החברה אני שנה שניה באו"פ, התחלתי בסמסטר 2004א', למדתי 4 סמסטרים כולל הסמס' הזה מתכננת לסיים את התואר עד שנה וחצי

אותו מסלול, שנה שלישית

מסיים חצי השנה, מתכוון לסיים כש...התואר יסתיים! (אינשאללה, שנתיים מהיום כבר יהיה תואר ביד).

אברמיזם

New member
../images/Emo8.gif4 וחצי שנים

התחלתי ב2001 בשילוב עם ביה"ס ,כותרת" ( שמעניק לי 24 נקודות.) כרגע אני בשלב כתיבת העבודות הסמינריונית. המנחה שלי אמרה לי שסוף העולם זה לא ושאני עושה רושם של אחת שמבינה עניין אבל עדיין זה קשה. אז אני כמעט בסוף מקווה שלא יהיו תקלות ובספטמבר זה יסתיים בשעה טובה ומוצלחת.

אני

עושה מסלול:בוגר במדעי החברה בהדגשת חינוך ליקויי למידה. לומדת באו"פ מ-2002א.עם הפסקה של חצי שנה.(כלומר-4 שנים) נותרו לי עוד שנתיים(4 סמסטרים ,לא כולל קיץ).כי אני משלבת עבודה וקורסים מקצועיים.

lironk25

New member
פסיכולוגיה ומדע המדינה

זו השנה השלישית שלי,נותרו לי עוד שלושה סמסטרים(כולל קיץ) לסיים.. בהצלחה :))

דיסוצ

New member
ואני...

פסיכולוגיה, חד חוגי. באו"פ כבר שלוש וחצי שנים (7 סמסטרים), ונשארו לי עוד 0 סמסטרים
.

123dagmaluach

New member
אני

תואר במדעי החברה עם התמקדות בניהול ותקשורת. זו שנה שלישית. מסיימת סמסטר 7. נשארו עוד 10 קורסים ושתי סמינריוניות. בתקווה לסיים עוד 6 סמסטרים.

דנההההה

New member
נציגת מדעי הטבע עונה:

מסלול מדעי הטבע, בפועל לומדת גיאולוגיה ופיסיקה. לומדת באו"פ כבר 3.5 שנים, נשארו לי עוד 2 סמסטרים - אביב וקיץ בשנה זו! שיהייה בהצלחה לכולנו!

guznik

New member
נדיר פה, אבל לא מקרה יחיד

מדעי החיים. שלוש שנים עברו, נשאר עוד סמסטר. אולי נמרח עוד סמסטר מעבר כדי לשפר ציונים, נראה.

SaGreen

New member
ואני...

עושה תואר בכלכלה ומדעי המחשב. מסיים עכשיו שנה א'. נשארו עוד שנתיים וחצי...

עונה

אני-ניהול ופסיכולוגיה עכשיו מתחילה סמסטר שלישי נשארו לי עוד יותר מידי

למעלה