סקר קטן...

idan alon

New member
סקר קטן...

המראה המנופח או המראה החטוב? מה אתם מעדיפים? את הקוביות בבטן? או את השרירים שבולטים מן החולצה?

יודיX3

New member
הלוואי עליו

יותר מסת שריר. כל השאר פחות קריטי. אפילו קוביות (שיש לי כרגע) לא כזה קריטי.

ross

New member
אין לי כוח לתאר במילים אז הנה תמונה

רמת חיטוב מרשימה (וגם מסה לא רעה).

ofec bar

New member
לבנים או לבנות?

האמת שלדעתי הכי יפה שכל אחד מגיע כמה שיותר קרוב למיצוי הפוטנציאל שלו. יש כאלה (בנים ובנות) שהם מזומורפים, בעלי מסה גדולה, יש אקטו' שחיפים, יש הרבה באמצע, מעורבים, אני שונאת שאנשים הולכים נגד הגוף הטבעי שלהם ומנסים לבנות אותו באופן שונה כדי להתאים לרצון של אחרים. זה לא עובד, זה נראה מוזר, וקשה לשמור על זה.

Yehonatan2

New member
איך

אפשר ללכת נגד צורת הגוף הטבעי שלך ולפתח צורת גוף שונה ממה שהגוף שלך באמת? זה כמו שיש אנשים שחושבים שבאמת אפשר "לעצב" שריר...

ofec bar

New member
מאוד פשוט

להחזיק משקל גוף נמוך מאוד או גבוה בעזרת דיאטות רעב/ האבסה על אף שזה מנוגד לסט פוינט של הגוף (וזה אגב עלול להופיע לא רק אצל אנשים "פשוטים" אלא אפילו אצל ספורטאים בענפים מבוססי משקל כמו ג'ודו או אגרוף). כמו שמתעמלות נראות תמיד כמו ילד חמוד ולא כמו נשים על אף גילן, אני בטוחה שלולא מאמצי על על מנת להגיע לכך גופן באופן טבעי היה נראה אחרת. בינתיים זה מה שאני מצליחה לחשוב עליו, אני בטוחה שיש עוד דוגמאות.

קומבינציה....

גוף רזה עם ניפוח במקומות בהם הוא צריך להיות מנופח. לא מת על המבנה הרחב כל כך, אבל אולי זה בגלל שהגנטיקה שלי לא העניקה לי אותו.:)

למעלה