סקר קטן קטן קטן

אני צמחוני...כי גם לחיות יש זכויות

וגם כי בשר לא טעים לי
אני מוצא הנאה גדולה יותר בלאכול דברים עם טעם הרבה יותר קל ומגוון....

לא ממש

בשאיפה להיות צימחונית כי זה מעלה ברמה רוחנית את האדם, כמו אדם וחוה שהיו בגן עדן והיה ברור להם שהם לא אוכלים חיות ואח"כ כשיהאדם יצא מגן עדן והיה צריך להתקיים הוא צד חיות לצורך קיומו. לא צימחונית- מכיון שצריך את הויטמינים שיש בבשר ואני לא מסוגלת לבלוע כדורי ויטמינים למען הויטמינים. ואיך אפשר לוותר על האוכל של אמא?

kity

New member
לא צמחונית...

אני ממש לא צמחונית, אני בדיוק ההפך אני לא מסוגלת לאכול שום ירקות חוץ ממלפפונים... יש גם אנשים טבעונים שאותם אני אף פעם לא אבין, מה הם אוכלי כל היום חסה? kity

TheHock

New member
לא צמחוני

SORRY באמת שאני מצדיע לכל הצימוחניים - אבל אני אוהב בשר... וזה ממש לא מגעיל אותי לחשוב שזה היה חיי פעם (בטח בגלל שראיתי שחיטה בכתה ב :)

Pacha

New member
לא צימחוני

טעים לי :) אבל כמה שזה נשמע צבוע (ונראה לי שזה באמת ככה :) אני מתנגד לאכול כול דבר שקשור לאווזים אני פשוט נגעל ולא מסוגל :\

N a V e

New member
לא צימחוני

לדעתי יש היררכיה בטבע. ולפיה,אנחנו אוכלים את בעלי החיים. אין מה לעשות. יש סיכוי שאני כן אהיה צימחוני,מפני שאני פשוט לא אוהב לאכול כמעט שום סוג של בשר...בכלל,אין הרבה סוגים של מזון שאני אוהב....כזה אני....

Lior B 2002

New member
לא צימחוני

מה לעשות, אני חושב שצריך לאכול בשר כחלק מהטבע. זה לא שאני מסכים עם מה שעושים לבעלי החיים, אבל אני מרגיש שפשוט אין ברירה ואני לא יעזור בכלום אם אני יפסיק לאכול בשר...

EverMan

New member
לא צמחוני

ושרימף , בתור צמחוני חדש , לא הייתה מדבר כל כך בגרוטסקיות

המף

בתור צמחוני שהקושי היחיד שלו להסתגל למצב הצמחונות הוא מחסור בויטמינים אני בהחלט רואה את התבטאות זאת כנכונה...
בעעעעע

לא צמחונית!

אני מאלה שלא אוכלים עגבניות, מלפפונים, בננות, פלפלים, קיווי, שאני ימשיך? בנוסף אני ממש ממש אוהבת בשר, כמעט כל סוג! הבעיה היא שאני בנוער העובד וחצי מהגרעין (שאני עומדת לגור איתו) אוכל צמחוני... (מבאס..), וממש לא בא לי לקום לריחות של עגבניות ומלפפונים! מה לעשות?! חוץ מזה שאני בשאיפה להיות צמחונית שאוכלת רק כימיקלים (במבה, ביסלי וחבריהם), אבל זה רק שאני יתגבר על העסיסיות של הבשרררררר!

צימחונית!!!

אני רואה באכילת בשר דבר דיי מיותר שאפשר לוותר עליו...לדעתי כמובן

צימחונית

כי השניצל שלכם עובר התעללות נוראה עד שהוא מגיע לצלחת שלכם, כי אפשר להסתדר טוב מאוד בלי, והכי חשוב כי אין לנו זכות לקחת חיים של בעל-חיים אחר.

למעלה