סקר קטן(מצטער אם משהו כבר עשה

אני הייתי שייך לבית

משפחת גונט או בבית רידל. חחח...בעצם אני צריך לשאול את המצנפת מה דעתה עלי. כי יש לי הרגשה שאני מתאים לכל 4 הבתים.

Dead promises

New member
סלית'רין.

אינטרסנטית, כלבה, סנובית, אנוכית, חכמה [לא במובן של רייבנקלו.] צריך יותר?

meital f

New member
גריפינדור

הכי טוב ככה יהיו לי הרפתקאות ולא שנה משעממת למרות שלא ניראה לי שאי פעם יהיה משעמם בהוגורטס

Ayelet Potter

New member
ללא ספק גריפנדור

כל הדמויות שאני ה=כ=י דומה להן נמצאות בגריפנדור,כאלה שאני מרגישה שהן ממש דומות לי וגם יוצאות לי בכל מיני "איזה דמות אני" וכאלה, וגם באתרים שעשיתי 'מצנפת המיון' וכאלה יצא לי לגריפנדור, וגם מכל הבתים בתכונות אני הכי מתאימה לגריפנדור.

black robe

New member
הייתי רוצה בגריפינדור, אבל../images/Emo63.gif

המצנפת הייתה שמה אותי בסלית'רין. (לא שאני מתלוננת...)

black robe

New member
אני לא יכולה לתת לך את המוח../images/Emo63.gif

שלי
בלב , אני רוצה ללכת לגריפינדור, אך כל התכונות שלי מעידות על-כך שאני אהייה בסלית'רין. אין שום מצנפת
קאפיש?

black robe

New member
איך אתה יודע?../images/Emo63.gif

התכונות שלי זה של מישהו שמנצא בסלית'רין, אז איך אתה יודע שאני אהייה בגריפינדור? ז"א, אני *ממש* רוצה להיות בגריפינדור, אבל אני פשוט לא מתאימה לשם

Dead promises

New member
דמבלדור אומר להארי שהבחירות הן אלו

שחשובות, ובגלל שהארי בחר להיות בגריפינדור - הוא בגריפינדור.

MichelleLev

New member
אממ

רייבנקלו לא, אני לא חכמה ולא חרשנית סלית'רין, אני לא אחת שאהיה זבל ואלך לרצוח אנשים, או סתם אהיה מכשפה אפלה P= גריפינדור, אולי. ז"א, אני לא משהו אמיצה :| וחוץ מזה.. אולי.. אני כמעט בטוחה שהייתי הולכת להפלפאף, אני איטית ו"טובת לב" ^_^

Dead promises

New member
לא כל הסלית'רינים הם מרושעים ורעים.

הספר מנקודת מבטו של הארי, ווא רואה אותם ככאלה.

טאפנוש

New member
אין לי שמץ!

אני שאפתנית ומחפשת להיות הטובה ביותר ולהשיג הרבה, ולפעמים אני מרשעת ותחכמת (סלית'רין) אני טובת לב יחסית, אוהבת לעזור ואוהבת לאהוב.....(הפלפאף) אני חכמה ודי חרשנית..(ריבנקלו) אני ממש אמיצה, מוכנה לעשות הרבה דברים, בעלת כבוד עצמי, מוכנה להסתכן למען אנשים שאני אוהבת ודברים שאני רוצה, וממש אין לי מחשבות אפלות איך להפיל אנשים בדרך. (גריפינדור) אין לי מושג איפה הייתי רוצה להיות, כי הספר בא מנקודת המבט של הגריפינדורים, כך שברור שרייבנקו והפלפאף נראים שוליים, סלית'רין רשעים וגריפינדור נראים הכי טובים, ואין לי מושג מה באמת הולך בבתים האחרים, ואין לי זכות שיפוט. מישהו מוכן לעזור לי?..

Legato

New member
../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif../images/Emo105.gif

ללא ספק רייבנקלו

למעלה