סקר קטן ותמים....

סקר קטן ותמים....

באיזה גיל התנשקתן לראשונה (נשיקה של גדולים- צרפתית)? עם מי זה היה ואיפה? (תודו שזו אחלה נוסטלגיה....)

איכססססססססססססססס

הזכרת לי אותו עכשיו.
מכל התקופות בחיי, הייתי מוכנה שימחקו לי את השנתיים וחצי האלו איתו. ואם כבר, אז זה קרה בגיל 15 וחצי
ואיפה זה קרה
נראה לי בדרך לסרט או משהו כזה. ממש נוסטלגיה.

אחלה סקר../images/Emo25.gif

זה היה עם החבר הראשון הרציני שלי כיתה ז' אצלו בבית שהוריו נסעו לים

בכיתה ח' עם נער מהבניין לידי

וזה היה באיזור הידוע בכינויו "גבעת האהבה".

לא נעים לי לספר../images/Emo4.gif

עד כמה שזכור לי אולי בגיל 20 או 21 יש מצב שהתנשקתי בגיל 15 או 16 אבל לא בטוחה, לא ממש זוכרת כבר זקנה אנוכי חחחחחחחחחחחחח

בדיוק כמו שאורנה אומרת : איכס.....

והייתי גם באותו הגיל, 15 וחצי, זה היה בקיבוץ עם אחד מילדי החוץ שהגיעו לגור בקיבוץ....הלוואי והייתי מחכה עוד קצת עם זה ומתנשקת עם מישהוא נורמלי יותר...

יום הולדת 16...

עם חבר ילדות...ששמרנו על קשר שנים רבות אחרי(הקשר אבד לפני שלוש שנים) לא אשכח בחיים איך זה היה, הוא אמר לי:"תחפשי את המסטיק על הלשון שלי", וחיפשתי...וחיפשתי..וחיפשתי
ברקע היה השיר "דסטני" של פול אנקה או ניל סדקה, לא זוכרת של מי מהם.(הייתי בתקופת האזנה לתקליטים של שנות השישים אז)

יאאאא מי לא אוהב מתוק????

אז אוליי עם מלח??? חחחח סתם לא חסרים מאכלים ופינוקים שאפשר לאכול ולהנות ביחד...

שיווווווו ../images/Emo25.gif

בגיל 15 עם בחור שהיה דלוק עליי כחצי שנה פתאום הוא חיבק אותי והתנשקנו אני הייתי בהלם מהסיטואציה ובנוסף ניגבתי עם היד את הפה חחחחחחחחחח,,,,,,, ממש נוסטלגיה.

מאוחר... גיל 18

הייתי בים עם ידיד טוב שלי (הוא אהב אותי),ישבנו דיברנו ומפה לשם התגללו העיניינים והתנשקו (בלבד)אמ.. נחמד מאוד, רק מצטערת שזה לא היה עם מישהו שאני אהבתי.

Taz39

New member
מממ....

בגיל 15...עשיתי קורס עוזרי מדריכי כדורגל בפנמייה בפרדס חנה...פגשתי אותה שם... שם זה קרה... טאז - מעניין מה יקרה עם סקר גדול ולא תמים...

ואני הייתי במדורת ל"ג בעומר

בגיל 11 וקצת, והתנשקתי עם מאיר הפושע (בטח יושב בכלא היום....) למרות שהיה לי חבר אחר. אני חושבת שהייתי הראשונה בכתה להתנשק.

למעלה