סקר קטן בפורום......

Symbolic

New member
פספסתי פה משהו???

"כדי שאני אנגח בך בצד הנכון, ישר לפרצוך המכוער שלך!" את זה אתה אמרת לא?

Symbolic

New member
ובקשר ללארס אולריך

לדעתי הוא דווקא מתופף מצויין. התיפוף באלבום "אנד ג'אסטיס פור אול" הוא אחד מתיפופי הרוק כבד הטובים שקיימים לדעתי. הוא עושה שם עבודה מדהימה.

eyalraani

New member
נו אתה רואה, דווקא נוכל להיות חברים

והתגובה שלי כולה, נועדה רק להדגים באופן מוחשי, כמה זה לא נעים לקרוא תגובה אלימה ולא עניינית למסר תמים ששוגר לפורום ללא כל כוונות זדון. ואני מתכוון כמובן לתגובת ההומו הלא במקומה, מה גם שניתנה ללא כל הסבר מצדיק (ואין הסבר כזה בנמצא). אני מקווה שזה מאחורנו..

Bardug0

New member
חחחח שזה מ"אחורינו"

הנה לך הסבר מוצדק !!
(הכל ברוח טובה)

Symbolic

New member
נו באמת...

"והתגובה שלי כולה, נועדה רק להדגים באופן מוחשי, כמה זה לא נעים לקרוא תגובה אלימה ולא עניינית למסר תמים ששוגר לפורום ללא כל כוונות זדון. ואני מתכוון כמובן לתגובת ההומו הלא במקומה, מה גם שניתנה ללא כל הסבר מצדיק (ואין הסבר כזה בנמצא)." כמה בוגר ונפלא. פשוט מקסים ממש עומד לי מהבגרות שלך והשפה היפה

Symbolic

New member
צריך להגיד את זה שוב??

אף אחד פה לא "מתחיל" עם אף אחד! זה פורום וירטואלי אני ממליץ לך קצת לקום מהכיסא וללכת לשתות משהו.

HelloweeN

New member
חחחחחחח בחיי, עוד ,עבריין מקלדת"

אהבל שלא הבין עדין את משמעות האינטרנט.

צוללת13

New member
תשובה לסקר

לארס אולריך ובשבילי גם Brad Wilks מ - Audioslave ו - Rage against the machine ויש עוד כמה שכרגע לא עולים לי לראש

Glorendil

New member
קצת שמות...

אין לי ממש מתופף אחד שהוא המודל לחיקוי. יש רבים וטובים שהם מקור השראה... הייתי אומר אולי שעבורי פיל קולינס הוא מקור השראה, ואני מתייחס לדברים שהוא עשה כמתופף בג'נסיס בשנות השבעים. יש רבים וטובים אחרים, כדוגמת ויני קליוטה האדיר, ניל פרט, ביל ברופורד, סטיב גאד ועוד ועוד. כולם מקור השראה עבורי.

niree

New member
קארטר ביופורד ! דניס צ'יימברס וג'ו

ג'ו מייר .. אבל כמובן שלא חסר ..

למעלה