סקר קטן בפורום......

hadarbg

New member
סקר קטן בפורום......

מי המתופף שהוא המודל חיקוי שלכם?....

eyalraani

New member
לארס אולריך !! ../images/Emo191.gif

וימותו הקנאים!!

eyalraani

New member
או, אז בוא אני אסביר לך..

משום שישנם כאלה, שגם לו ילמדו, יתאמנו, יזיעו ויחליפו מפרקים, לא יעלה בידם להגיע לשמינית מהפיל, מהרגש ההרמוני, מהסאונד ומהעוצמה של המתופף הזה. ומשכך, נוטים הם משום מה להשמיצו בכל הזדמנות הניקרת לידם, hence, שימותו הקנאים.

yaronkkk

New member
../images/Emo45.gifהורדתה פה אוויר להרבה אנשים....

אהבתי ת'חלפת מפרקים חחחח

John611

New member
כנס דקה...

לארס הומו, עושה אותו מקצב כל הזמן.... לא יודע למה נורא היה בא לי לכתוב את זה
אני לא מתכוון לזה

Glorendil

New member
אז בוא אני אסביר לך...

את הטעות הלוגית הבסיסית שבטענה: אם אדם X לא מעריך תכונה מסויימת של אדם Y, הרי שבוודאי שהוא אינו מקנא בו על תכונה זו. אם הוא היה מקנא, אזי מכאן נובע שהוא היה רוצה שתכונה זו של אדם Y תתקיים גם אצלו, וזה בסתירה לכך שאינו מעריך תכונה זו אצל Y. ברור? ובאופן יותר ספציפי, מתופף שלא מעריך את יכולות הנגינה מר אולריך, בוודאי שאינו מקנא בו.

eyalraani

New member
אין כשל לוגי, זה סתם טראש טוק.. ../images/Emo6.gif

take it easy man.. אתה באמת רוצה להרוס לנו את הפאן של הויכוח האלמותי עם הלוגיקה הכושלת שלך? all with lars, hale!!

הוא די צודק דווקא

איזה פיל איזה גרוב ואיזה נעליים חוזר על עצמו כל פעם. לא שמעתי שיר אחד של מטאליקה שאפשר להתפעל מהעבודה שלו.. בכ"מ, יש המון מתופפים מאותו סגנון שלדעתי הרבה יותר טובים ממנו .

eyalraani

New member
לא אחש'ך ואולי כדאי שניפגש

כדי שאני אנגח בך בצד הנכון, ישר לפרצוך המכוער שלך!

Symbolic

New member
שים לב למה שאתה אומר

זה פורום וירטואלי אף אחד לא נוגח באף אחד מה אתה מנסה לשחק אותה קשוח? אתה מסכן ואומלל שיהיה בהצלחה אל תטרח להגיב

eyalraani

New member
גם בפורום וירטואלי רצוי להקפיד

על תגובות הולמות. תגובות חולקות, בדומה לתגובתו של יוסי הפרדידל, לא נכונות ככל שיהיו, הנן לגיטימיות. תגובות כמו שלך, שלא די בזה שאינן ענייניות אלא גם מערבות אלמנטים פסולים במיוחד, לא ייתקבלו אצלי בעין יפה. ובקיצור, אם תרצה לקבל רק תגובות שיהיה בכיף שלך לשמוע, ספק אתה את אותו השירות לאחרים. מקווה שהמסר עבר והופנם לטובת כולנו ולטובת מידת הנאתנו מפורום מעולה בד"כ זה. אגב, תאמין לי שאין בי שום משחק..

למעלה