סקר צינה פרח ערוץ 2: "33% בעד הרצוג-לבני לראשות הממשלה" "

סקר צינה פרח ערוץ 2: "33% בעד הרצוג-לבני לראשות הממשלה" "

33% בעד הרצוג-לבני לראשות הממשלה
סקר ערוץ 2: ש"ס וכחלון מקבלים 9 מנדטים, ריצה מאוחדת של הבית היהודי והליכוד תגרום לאיבוד של 5 מנדטים
אבי שיף יום חמישי י"ט כסלו תשע"ה 21:25 11/12/2014
10
הדפס
תגיות: סקר, שס, כחלון, ראש ממשלה, מרצ, סקרים


צלם:פלאש 90
צלם:פלאש 90

יום לאחר מסיבת העיתונאים של השותפים החדשים - יו"ר מפלגת העבודה יצחק הרצוג ויו"ר התנועה ציפי לבני, בה הודיעו על ריצה ברשימה משותפת לכנסת ה-20, מתפרסם הערב (ה) סקר מעניין של חדשות ערוץ 2 שנעשה על ידי מינה צמח ומנו גבע ממכון "מדגם".

מנתוני הסקר עולה, כי באם הבחירות היו נערכות היום, הייתה זוכה הרשימה המשותפת של לבני והרצוג ל-24 מנדטים, ואילו מפלגת הליכוד בראשות נתניהו מקבלת 23 מנדטים בלבד.

מפלגת הבית היהודי בראשות נפתלי בנט מגדילה את מספר המנדטים מ-12 ל-15 מנדטים. מפלגת 'כולנו' של משה כחלון מקבלת 9 מנדטים. ש"ס מקבלת 9 מנדטים. מפלגת יש עתיד מקבלת 8 מנדטים, מפלגת ישראל ביתנו מקבלת 8 מנדטים. גם יהדות התורה מקבלת בסקר 8 מנדטים.

מפלגת מרצ בראשות גלאון רושמת נפילה ויורדת ל-5 מנדטים. המפלגות הערביות שומרות על כוחן:ומקבלות 11 מנדטים. מפלגת קדימה בראשות מופז לא עוברת את אחוז החסימה.

לשאלת סקר חדשות 2 למי יצביעו במידה ומפלגות הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת לכנסת ה-20 כגוש ימין בראשות בנימין נתניהו ונפתלי בנט - תזכה הרשימה ב-33 מנדטים, בזמן שמחנה השמאל המאוחד זוכה ב-25 מנדטים.

לשאלה מי אתה מעדיף לראות כראש הממשלה הבא, לאחר שנודע הסכם הרוטציה בין העבודה והתנועה? 36% השיבו כי היו רוצים לראות את נתניהו בתפקיד שוב, 33% השיבו כי היו מעוניינים בכהונה המשותפת של יו"ר מפלגת העבודה ויו"ר התנועה - שנתיים כל אחד בלשכת רה"מ. כרבע השיבו "אף אחד" ו-5% סירבו להשיב.

http://www.bhol.co.il/77051/-בעד-הרצוג-לבני-לראשות-הממשלה.html?cat=4&scat=243
 
זה יהיה בטקסט על קבר מפלגת האבודה

'הינה איך ניצחנו בבחירות - עוד לפני גבאי'.
 
למעלה