סקר עם תשובות על עצמי:

השכלה: תואר ראשון. מזל: דגים. ארץ מוצא: ישראל. עדה: אשכנזי. גיל: 47. מצב משפחתי: רווק. עיסוק ההורים: מדען ואמנית. מספר אחים במשפחה: 2. סופר אהוב: פוקנר. משורר אהוב: אלתרמן. חיה אהובה: חתול. צבע אהוב: תכלת. מספר אהוב: 3. זמרת אהובה: אסתר עופרים. זמר אהוב: דויד דאור. להקה ישראלית אהובה: טיפקס. סרט אהוב: תמונות קצרות (של אלטמן). ספורט אהוב: טניס, אמנויות לחימה, גולף ואתלטיקה אמנותית. מאכל אהוב: אינסטנט פודינג שוקולד. עוגה אהובה: גבינה. עוגייה אהובה: הפי היפו. סוכרייה אהובה: חמאה. חטיף אהוב: כיפלי. בשר אהוב: ברווז. משקה אהוב: סיידר. משקה אלכוהולי אהוב: פונטש. גבינה אהובה: פרמזן. פרי אהוב: אפרסמון. טעמים בגלידה: קוקוס ורום צימוקים. סלט אהוב: וולדורף. מרק אהוב: תירס. עץ אהוב: שקדייה. פרח אהוב: נורית. שם אהוב לבן: דניאל. שם אהוב לבת: אביגיל. ארץ אהובה: איטליה. ארצות שהייתי בהן: ישראל, אמריקה, איטליה, יוון, תורכיה, צרפת, הולנד וסקנדינביה. תחביבים עיקריים: לכתוב שירים ולהמציא שפות. תחומי עניין: ספרות, פילוסופיה, שפות, מחשבים, פיזיקה וחקר המוח. ערכים: מוסריות ורוחניות. שאיפה לעתיד: להרצות ספרות. אהבת חיי: אישה שעבדה בשבילי לפני הרבה שנים. 3 משאלות מפיה: חיי נצח, לדעת הכול ולהיות בקשר עם אהבת חיי הישנה. 3 דברים שאקח לאי בודד: מחשב, ספר וחתול. שיר אהוב: אסיף. מוזיקה אהובה: קלסית. משחק אהוב: שחמט. תכנית טלוויזיה אהובה: חשיפה לצפון. בדיחה אהובה: דוד לוי מרכיב פאזל. חלום אהוב: על גן עם פירות מיוחדים. זיכרון אהוב: היתקעות על הגג בגנון באמריקה. תכונות אהובות באנשים: חמידות, עדינות, שמחה ורגישות. תכונות חזקות בי: רוחניות, חשיבה מופשטת ומוסריות. תכונות חלשות בי: עצלנות, זללנות וחוסר סבלנות. קטע אהוב בתנך: קין והבל. סיפור קצר אהוב: קצכן. שפה אהובה: עברית מקראית. מלה אהובה: אולי. היצירות שהכי השפיעו על חיי: קצכן ותמונות קצרות. עמדה פוליטית: שמאל מתון. יחס לדת: חילוני. מסר לעולם: להסביר רעיונות חשובים בדיבור ברור. מה אני עושה כשמשעמם לי: מדבר שטויות. מה אני עושה כשאני עצוב: נסגר בתוך עצמי. מה אני עושה כשאני שמח: צוחק. מה אני עושה כשאני כועס: צועק. מה אני עושה כשאני פוחד: נזהר בצורה כמעט פרנואידית. מה אני עושה כשאני עצבני: נח. חג אהוב: פסח. האיש הכי חכם בעולם: איינשטיין. האיש הכי טוב: משה רבנו. הכי רע: היטלר. הכי טיפש: אחשוורוש. הדבר הכי לא מוסרי לדעתי: רצח. דבר לא חכם לדעתי: שקר. הדבר הכי חשוב בעולם: מוסר. הדבר הכי יפה בעולם: אהבה. הכי חשוב בקשר: דאגה. הכי חיוני בקשר: עניין.

למעלה