סקר - עד כמה אנחנו "שבויות" של פרסומות

סקר - עד כמה אנחנו "שבויות" של פרסומות

או מבצעים ?

ראית פרסומת של דוגמנית יפייפיה עם שפתון שקורץ לך. האם תקני למרות שיש באמתחתך גוון דומה ולו רק כי החברה אחרת ?
האם מבצעים (1+1, מוצר שני ב-50% הנחה, קני ב-200 ש"ח שלמי רק 100 ש"ח וכו') משגרים אותך היישר לפארם הקרוב כדי שלא תפספסי או שמא את מאלה שיודעות שמבצעים תמיד יהיו ?
מה דעתך על כרטיסי מועדון דוגמת הכרטיס של "אפריל" או חברות מועדון באופן כללי ?

השאלות מתייחסות כמובן גם לגברים שבינינו ומתייחס כמובן גם למוצרי טיפוח ובגדים.

עונה עונה עונה

1. לא קונה.
2.ברוב המקרים אני משגרת עצמי לסופר פארם כי תמיד יש מה לקנות שם ולרוב זה דברים שצריך.
אבל לפעמים אני מגיעה למצבים שבאמת כרגע אני לא צריכה כלום, אז אני פשוט אומרת לעצמי שמבצעים תמיד יהיו ואני באמת לא צריכה עכשיו, ולא קונה.
3. יש לי חברות מועדון בכל מיני. זה סבבה.. הטבות/הנחות...מתנות בימי הולדת.
הנה חודש שעבר פתאום קיבלתי מבול SMSים מכל מיני מקומות שקוראים לי לבוא לקחת מתנה או לקנות משהו בחצי מחיר כולל כפל מבצעים.
זה נחמד אבל אני לא הולכת משתמשת במבצעים שלהם באופן כללי כל פעם, רק כי יש.

שאפולי

New member
לא ממש...

גילוי נאות-- בשנתיים האחרונות אני כבר כמעט ולא צורכת טלויזיה ומסננת תכנים
ולכן ברוך ה'
כבר לא נאלצת לסבול פרסומות.

***שפתון? לא, פשוט כי זו לא חולשה שלי אבל נני סומק או מייק אפ אני יכולה ליפול שם...
***מבצעים לא ממש עושים לי את זה, אני יוצאת לרוב כשאני צריכה משהו ואז משתדלת לקנות חכם
או כשבא לי לבזבז ואז.... זה כבר לא באמת משנה

***כרטיסי אשראי? לא לא ולא- אני נגד באופן מוחלט וגורף צריך להיות סופר אחראי בשביל להתחיל להחזיק
476486 כרטיסי אשראי.
חברות בכסף?< גם לרב לא אלא אם זה ממש שוה או שזאת חנת שאני מממש שורצת בה (כמו פוקס מאז הבייבי)

שבת שלום

*נא לא להגיב בשבת*

SuperYaelina

New member
עונה

אני לא מרגישה את עצמי כשבויה של פרסומות. אבל דרך פרסומות אני מגלה דברים חדשים.
כבר קרה לי המון פעמים שקניתי מוצרים אחרי שראיתי אותם במגזין. במגזין GOסטייל למשל.

איפור וטיפוח אני קונה רק שנגמר לי ואם יש 1+1 בדר"כ אני משתמשת בו. לאחרונה הייתי באיל מקיאג והשלמתי את כל מה שחסר לי שם בבת אחת כי עם המבצעים זה היה יוצא לי יותר זול מללכת למקומות שונים ולקנות בכל מקום משהו. וגם זאת חברת איפור שאני אוהבת .

כרטיס מועדון זה כמובן נחמד. וכמובן מתנות ליום הולדת וכל זה. כל מתנה תעודד רכישה . ברור.
אני חושבת שאחת הסיבות שאני עם איל מקיאג היא שאני מקבלת מתנת יום הולדת כל שנה. וזה נחמד. ואז אני מגיע לקבל את המתנה ובסוף קונה עוד ועוד דברים שאני צריכה או רק מקבלת מתנה.

Elle992

New member
ממש לא

אני האדם האחרון שפרסומות יפתו אותו. ברצינות.
לגבי מבצעים - ממש לא, אלא אם כן אותו מוצר שאני צריכה נמצא במבצע אז יש סיכוי

לא נראה לי כזה שווה כל החברי מועדון האלה,
הם אלו שגורמים לנו לבזבז בימי "מבצעים מיוחדים/מדהימים/הזדמנות חד פעמית"
בלי לשים לב וגורמים לנו לאובר בבנק משהו שלא ממש נחוץ

החברי מועדון היחידים שתמצאי אצלי הם:
מגה, שופרסל, משביר ועונות

סופסוף יש לי זמן לענות

מודה ומתוודה פעם, לפני כמה וכמה שנים, הייתי כזאת. היו לי 700 שפתונים אדומים על גווניהם, 3 סוגי מייק אפ של חברות שונות וצלליות בכמויות שמאק ובובי בראון יכלו לפתוח עוד סניפים
. היום אני הרבה יותר מתונה, קונה רק כשאני צריכה מוצר שהסתיים.
כנ"ל. מבצעים מפתים אותי רק כשאני צריכה מוצר של אותה חברה ומה שיש לי עומד על סף סיום. לגבי המבצעים של 1+1 - לא סובלת אותם !!!! באתי לקנות מוצר אחד בלבד ! למה אני צריכה "לשדך" מוצר נוסף ?!
אם מדובר בכרטיס אשראי - אני פוסלת על הסף ! חנויות שאני קונה בהן פעם אחת ויודעת שאכנס אליהן פעם ב... או בכלל לא - לא עושה כרטיס מועדון. חנויות שאני נכנסת באופן "קבוע" - עושה גם עושה ולא איכפת לי לקבל מדי פעם סמסים.

שבוע טוב ושקט לכולנו.

עונה

* ראית פרסומת של דוגמנית יפייפיה עם שפתון שקורץ לך. האם תקני למרות שיש באמתחתך גוון דומה ולו רק כי החברה אחרת?
פרסומת לא אבל הנחה שווה כן
* האם מבצעים משגרים אותך היישר לפארם הקרוב כדי שלא תפספסי או שמא את מאלה שיודעות שמבצעים תמיד יהיו ?
רק מבצע אחד שווה את ליבי וכיסי והוא 50% באפריל, אבל לשמחתי אני בהפסקה כבר די הרבה זמן, חייבת לסיים את המלאי שלי
* מה דעתך על כרטיסי מועדון דוגמת הכרטיס של "אפריל" או חברות מועדון באופן כללי?
אני בעד כרטיסים שמשלמים עבורם פעם אחד ודי והם תקפים לכל הזמן. כל מה שדורש חידוש שנתי לא מוצא חן בעיני. יש לי כמה כרטיסי מועדון שאני משתמשת בעיקר עבור ילדים, עבורי רק s.wear שעשיתי ממש לפני כמה חודשים, כי המוצרים שלהם בהחלט איכותיים

תשובות

אם הדוגמנית מהממת אני כנראה אקנה
מבצעים מאוד עובדים עליי
כרטיסי מועדון פחות

למעלה