סקר עגלות - אפשר?

סקר עגלות - אפשר?

הרבה זמן לא היה כאן שרשור ממש מקיף על עגלות, ומי כמוכן יודעות כמה רבות האפשרויות וכמה ארוכים האודישנים למציאת העגלה המושלמת

אז - אשמח לחוות דעתכן:

איזו עגלה ודגם יש לכן / אתן מתכננות לקנות?
מה מחירה?
איפה קניתן / מתכננות לקנות?
למה בחרתן דווקא בה? מהם היתרונות שלה?
מהם החסרונות שלה?
במידה וקניתן - עד כמה אתן מרוצות ממנה מ-1 עד 10?

מחכה לעזרה

lentik

New member
Graco Evo

קנינו את הגרקו איבו בצבע אדום יפהפה!
מחירה 1800 שח, כולל טיולון ואמבטיה, קנינו בחנות בדליית אל כרמל. כוללת כיסוי רגליים וכיסוי גשם.
יתרונותיה: קלת משקל, קלת תפעול, קיפול ביד אחת אבל צריך להתאמן על זה, טיולון מתהפך שנשכב ל 180 מעלות,לא יקרה.
חסרונות: עגלה חדשה ואין עליה כל כך ביקורות, מבחר הצבעים מועט ביותר..
כרגע מרוצה 10 אבל עוד לא השתמשתי בה אז.. נדע רק עוד חודש!

היה שרשור דווקא ממש לא מזמן ובכל זאת עונה :

יש לי בבה קונפורט 2012 סטריטי..

3600 -יש יותר זולה עם גלגלים רגילים ב3200 ,עלתה לי 2600 ללא סלקל .

ממוצצים.

בחרתי בה כי היא עונה על צרכיי:
קומפקטית ,קיפול קל(יד אחת) לגודל מטרייה ויחסית קלה,ההרכבה של הטיולון\אמבטיה\סלקל מאד פשוט .
וגם יפה
אהה והעבירות שלה מאד טובה (יש לי עם ה2 גלגלים גדולים) גם בולם זעזועים כפול ,אפשר לשנות כיווני נסיעה .
טיולון נישכב 180 מעלות.גגון מלא מפני השמש.העגלה מאד בטיחותית.
האמבטיה תספיק לי לפחות לעוד חודשיים ,והבייבי שלי באחוזון 70.,בן 3 חוד'.

חסרונות-הידית לא מתכווננת לפי גובה ,הטיולון בקצה לא מתיישר ברגליים ,בטיולון הבד דק כזה לכן אי אפשר לשים תיק כבד ומלא כשהילד עם כיוון הנסיעה בשכיבה מלאה .

אני מרוצה ממנה 8 .

Pluplu

New member
Graco Evo גם כאן

קנינו בירכא 1600 ש"ח כולל סלקל עם מתאם לרכב ובלי אמבטיה.
כפי שlentik ציינה- קיפול ביד אחת, משקל קל, מחיר נגיש, בד נעים.
חסרונות-קצת נמוכה ולא מתכוונת לגובה וקצת צרה (זה מה שאמרו לי בחנות). לגבי הצבעים-אכן אין הרבה צבעים אבל בעיני זה לא ממש שיקול- הלכנו על בז'. כבר הרכבנו אותה -קלי קלות.
בינתיים מרוצה 10!

lentik

New member
פלופלו, כבר התחלתם להשתמש או שטרם?

איזה סלקל קניתם? גם של גרקו? עדיין לא קנינו סלקל כי בדליית אל כרמל השירות כל כך מעצבן ולא יכולתי להתמודד גם עם בחירת הסלקל!!!

Pluplu

New member
התינוק שלנו עוד לא נולד

אבל השתמשנו על אחד האחיינים בסופ"ש-ממש בכיף, הסל התחתון שלה מאוד גדול בעיני והיא נעה בקלילות. ההרכבה שלה גם הייתה ממש קלילה (קצת נלחצנו שהכל מגיע בנפרד אבל בסוף תוך 3 דקות היא הייתה מורכבת).
לקחנו סלקל של גרקו לוגיקו שמתלבש עליה (בירכא היה רק בכתום אבל כבר ציינתי שאני לא עושה עניין מצבע). הוא מגיע עם מתאם לאיזופיקס. אותו עוד לא פתחנו אז אין לי דעה
.

rcdance

New member
וואו, זה המחיר שלה בארץ?

בהולנד היא עולה 500 יורו עם אמבטיה, טיולון וסלקל.. וכיסוי נגד גשם וכיסוי רגליים...
נראה לי פתאום ממש יקר כאן וחשבתי שזה דווקא זול

lentik

New member
נכון אבל היא קנתה ללא אמבטיה...

אמבטיה עולה סביב 700 800 שח.. אז יוצא בערך אותו הדבר.

rcdance

New member
אה... טוב נשמע כבר יותר הגיוני..

תמיד מפתיע אותי שכל-כך יקר כאן.
לא שחשבתי שאירופה זולה, אבל בהחלט יש דברים שכמה שזה ישמע מוזר, שווה לקנות בארץ

Pluplu

New member
המחיר לכל הסט הוא כ-3000

שקל ברוב החנויות, רק בירכא זה בערך 2300 שזהחנות די נידחת שמצריכה נסיעה מיוחדת.

NYgirl88

New member
Jane Rider

עגלה מדהימה.. עם נוכחות. מאסיבית וחזקה.. היא עלתה 5,000 ש"ח לפני שנתיים. קנינו בחנות מקומית שמשווקת את כל החברות. היא מגיעה עם 3 חלקים: אמבטיה, סלקל (שמתלבש על העגלה גם) וטיולון. וכמובן עם אביזרים נילווים כמו ניילון לגשם, חלק החלפה לאמבטיה. וכו'..
בחרתי בה, כי עשיתי סקר עגלות לפני. בדקתי וחפרתי באינטרנט מידע על סוגי עגלות. בסוף כשהלכתי לחנות, התרשמתי מיד מהעגלה הזאת... אבל הלכתי לראות עוד דגמים. בסופו של דבר בחרתי אותה...
אז מניסיוני האישי לאחר קניית העגלה, היא מאודדד כבדה. כל חלק שלה כבד אפילו השלד שלה לבד.. ואנחנו גרים בקומה גבוהה אז זה היה סיוט לעלות איתה. הפתיחה והסגירה דווקא קלים אבל מצריכים 2 ידיים. היא מתקפלת יחסית קומפקטי. היא מאוד נוחה לתינוק, ונוחה לטיולים...
בקיצור, הייתי מאודדד מרוצה ממנה. בוא נגיד, 9. שהחיסרון היחיד שלה הוא הכובד....

shtaz

New member
לא היה כבר סקר כזה?!

עונה שוב-

איזו עגלה ודגם יש לכן / אתן מתכננות לקנות?
יש לנו סטוקי, כבר 3 שנים משתמשים בה ונשתמש בה עם המיועד לכשיגיע עוד 4 חודשים.

מה מחירה?
לנו עלתה 4700, הבנתי שהדגם הנוכחי עולה כ- 6000 אולי אפילו טיפה יותר.

איפה קניתן / מתכננות לקנות?
קנינו מהיבואן הרשמי - "שב טוב" באבן יהודה

למה בחרתן דווקא בה? מהם היתרונות שלה?
בחרנו בה בעיקר בגלל הגובה שנינו גבוהים יחסית ועם המון בעיות גב.

יתרונות :

רוחב העגלה- היא מאוד צרה, כך שהיא עוברת בכל מקום - חניונים עם חניות צמודות, מדרכות צרות, מעברי סופרים, מעליות קטנטנות.

קלה יחסית לעגלות אחרות באותה קטגוריה. (אני מרימה אותה לבאגז ביד אחת).

אצלנו היא נכנסת לבאגז של האוטו - יש לנו סוזוקי איגניס והבאגז שלה מצומצם ברמות!

מתקפלת בקלילות - אחרי תקופת שימוש גם התחלתי לקפל אותה ביד אחת (ורגל :)) , בשלב הטיולון גם אין חובה להפריד בין הטיולון לשילדה.

יש לה שק קניות ענקי מקדימה לכמות אינסופית של קניות ושקיות.

יש לה בנוסף מקום לתלות תיק החתלה כך שיש עוד מקום אחסון, ותמיד אפשר להוסיף שאקל לשקיות נוספות.

יציבה ברמות מטורפות! מעולם מעולם מעולם, עם כל הציודים והילד שהעמסנו עליה, לא נטתה, אפילו, ליפול.

יתרון הגובה - הן של האמבטיה והן של הטיולון, זה סימן ההכר שלה.
הם יצרו אותה אחרי מחקרים שעשו והראו להם שאיפשור לילדים ולהורים לשמור על מגע ייחודי גם בעת התרוצצות לאורך זמן בעגלה, בנוסף למגע פיזי קרוב יותר מבעגלות נמוכות מחזק את הקשר הרגשי וקשר עין מעניק תחושת ביטחון ומעצים את הקשר בין ההורה לילד- אישית אני בהחלט מרגישה את זה אצל הילד שלי.

אני בגובה ממוצע 165 ובעלי 180 ואין ספק שזה הדבר הכי נוח בעולם- לא מתכופפת לבקבוק/לסדר דברים/להרים, הילדון תמיד בגובה העיניים , גם בישיבה שלי. שלא לדבר כמה כייף לילד לראות את העולם מגובה האנשים סביבו ולא מגובה הקרסוליים שלהם.

העגלה יכולה לשמש כיסא אוכל במקומות שאין מקום או אין בנמצא כסא תינוק/או כשהתינוק לא יושב עדיין מספיק יציב לכיסא אוכל.

יש אפשרות להסיע עם ונגד כיוון הנסיעה.

יש שטוענים שלא נוח לילדים להרדם בטיולון - אנחנו ממש לא נתקלנו בזה הילדון נרדם בה מצויין בכל מצב של הטיולון, ומקסימום אחרי שנרדם היינו הופכים את הטיולון לכיוון שלנו למצב שכיבה.

האמבטיה מצויינת - שימשה אותנו כעריסה בחודש הראשון ומקום לישון בכל מקום שיצאנו אליו (הילדון יליד מאי), לא גבוהה מדי כך שבגיל 4 חודשים היה לילד מספיק מעניין לשכב בה על הבטן ולהציץ לעולם.

עבירות - גלגלים מדהימים, כמובן ללא יכולת להתפנצר, העגלה נוסעת על כל משטח כולל בחול של הים, עוברת בקלות מכשולים ומדרכות משובשות והכי חשוב-מדרגות.

הידית מתקפלת כך שאם ממש צפוף - לדוגמא במעלית מקפלים אותה ומצמצים עוד טיפה מקום.

מבחינתנו זו הקנייה הכי טובה שעשינו להולדת הילדון.
הילדון מת על העגלה ונהנה לשבת בה/להרדם בה.
וההוכחה הכי טובה היא שעד היום שהילדון כבר מגיע למשקל 15 ק"ג ואפילו לא חשבנו להחליף לטיולון פשוט כמו שרבים עושים.

מהם החסרונות שלה?
כאמור, המחיר שלה.

החסרון השני הכי גדול הוא עלות הכיסויים - עכשיו לקראת הילד/ה השני אני רוצה לחדש כיסויים ומגן שמש כי באמת שחרשנו את העגלה והיא גם שוהה המון מחוץ לבית בשמש ובגשם - ועלות ערכת כיסויים חדשה עולה מעל 1300 ש"ח' וגם זה אחרי שפניתי לשירות לקוחות העולמי של הרשת והם מצאו לי באיזה חור באירופה ערכת כיסויים אחרונה, מסתבר שברגע שיצא הדגם החדש הם הפסיקו ליצר ולמכור ערכות ריפודים לדגמים הקודמים וזה די מדכא.

לטעמי היה חסר קצת יותר אורך למגן שמש - פתרנו את זה בקלות בחיבור טיטול בד דקורטיבי עם סיכות ביטחון.

היה חסר לי מקום לכוס/בקבוק - דבר שיכול להפתר בקניית המתקן היעודי-אישית זה היה לי יקר מדי להוציא עוד סכום על זה וויתרתי.

כאמור, מרוצים עד הגג - 10.

1yaaran

New member
בוגבו! פעם ראשונה עונה- עגלה חדשה:)

עדיין אין לי ניסיון ממשי עם העגלה, כיוון שאני לפני לידה ראשונה... אבל רכשתי וזאת העגלה שרציתי, אחרי שבחנתי כמה אופציות!

איזו עגלה ודגם יש לכן / אתן מתכננות לקנות? בוגבו קמיליון 2 , קניתי חדשה דרך יד2!
מה מחירה? אני רכשתי ב-2500(יד2), בחנויות עולה כ-5,400.

למה בחרתן דווקא בה? מהם היתרונות שלה? חיפשתי עגלה עם ידית1, קלה יחסית, קלה לקיפול, עם גלגלים אחוריים גדולים, עבירות מעולה, יפה ומעוצבת, מחיר נורמלי, שמתלבש עליה סלקל שאני אוהבת. הבוגבו ענתה על כל הדרישות שלי! התלבטתי אחרי שראיתי כמה דגמים בין הברייטקס בי-אג'ייל לבוגבו. היתרונות של הברייטקס אל מול הבוגבו הם->משקל יותר נמוך, וקיפול ביד אחת וסופר נוח(וגם קיפול קטן יותר).
מהם החסרונות שלה? חסרונות->מחיר יקר בחנות, וחלקי חילוף יקרים ותוספות.
עדיין לא באמת השתמשתי בה ...(מאז הרכישה, לפני כשבוע, מציצה עליה כל יום ומרוצה:) ). היה חשוב לי שתקח טוב שטח(פארקים, מדשאות ודרכי עפר) למרות שגרים בעיר, ובעיקר שתעלה מדרכות מונמכות ותעבור טוב כבישים ומדרכות רעועים, מבלי להרים את הגלגלים הקדמיים או לאבד יציבות.
* הברייטקס נפלה על הסלקל שהוא מסיבי ולא אהבתי אותו, וכמובן עיצוב.

למעלה