סקר סקר לשנה החדשה...

sahr12

New member
סקר סקר לשנה החדשה...

שמתם לב שאפשרי לזהות אדם שמכירים רק לפי רעש טיפופי הרגליים שלו? (בלי לראות) לפעמים נראה לי שלכל איש יש רעש צעדים שונה...חחחחח אתם מזהים את הקרובים לכם לפי רעש הצעדים? נניח הילדים,הורים,חברים.. ולגברים וגם לנשים שבנינו..האם אפשר לדעת האם הגברת מעניינת לפי רעש טיפופי העקב? נניח ברחוב..האם כשאתם צועדים ושומעים לפעמים עקבים מעכסים מאחריכם.. האם תסובבו את הראש? או יותר נכון לשאול.. כמה זמן זה יקח לסובב את הראש?חחחחח אנחנו הגברים הולכים בשקט..ובצניעות..כפרה עלינו..חחחחחחחחח אם אם אצמצם את הסקר לשאלה אחת..:) " האם ישנם רעשים מסקרנים שגורמים לנו לרצות לזהות את מקורם באופן טוטומטי :)?" שתלכו בדרכים טובות.

נ י ש

New member
לי אין עקבים

ואני לא עושה רעש. אבל מבינה למה אתה מתכוון. אני עם העיניים לניירת ומכירה לפי הרעש איזו כונפה עוברת חחחח

aphanisis

New member
סקר סקר...

אצלנו במשרד הגברים גם מסתובבים עם נעלים מרעישות כל אחד והרעש האופייני שלו אחד עם סוליית קרפ שנדבקת לשיש וזה עושה פלאש פלש פלאש פלש אחד עם נעלי שפיצים ממש כמו עקבי נשים אחד גורר את הרגלים ומטריף את כל הקומה וזה עוד לפני שהתחלתי לדבר על הנשים....

סקר?

אני מזהה כל סוליית נעל צועדת במיוחד מקורבים נ,ב אני מזהה נפיחויות למינהם ולבעליהם:) זה מאוד קשה אבל אפשרי. כל המעוניין יוכל לסור למשרדי בתום יום ההפגזות:)

נ י ש

New member
חזון אחרית הימים

הלכתי למטבחון להכין לי נס קפה של צהריים...ובחדר הסמוך...הגברים דיברו על דיאטות וקלוריות. Ce pa possible חחח

aphanisis

New member
חח כל כך נכון..ואת ממש

מורפיקס ..מילון עבריאנגליצרפתיספרדי המטרוסקסואל של היום יותר טוב מאישה...

sahr12

New member
אבל לא זו הייתה השאלה..חחחחח

בטח התלמידים שלך מזהים...:).

נ י ש

New member
זה לא טוב להעתיק ממני תשובות

כי אני תמיד עונה תשובות שמטריפות את ראבו חחח אז לא כדאי. היי סינטתית..שנה אזרחית מצויינת ועבודה פורייה :))

אבל את המצטיינת הכיתתית

שנה אזרחית מצויינת גם לך . תודה לך.

קרוסלע

New member
כן. נו ? מה זה אומר?

אין איזה ניתוח או משו?
האמת...שעד היום אני זוכרת את הצעדים של אבי כשהיה חוזר מהצבא, הייתי שומעת אותם על השביל
ולפעמים יש לי שמיעה מוסקלית..יכולה לזהות גם מצב רוח של אנשים קרובים לפי הצעדים שלהם..

בוואריה

New member
אף פעם לא חשבתי על זה...

בטח ממחר אני אתחיל לשים לב ולקראת הצהריים בטח כבר יכאב לי הראש מרוב הקשבה לתקתוקים וגם כשאני כבר ארצה להפסיק ולהתעלם אני לא אוכל כי אני אהיה חייבת לבדוק ולחפש הבדלים וסימנים...
שנה אזרחית טובה גם לכם פה

ק o ם

New member
לפי טיפופי הרגליים?

אני לפי הפנים לא מזהה
עכשיו מילא שאני מדברת עם מישהו ובסיום השיחה שואלת את זאת שיושבת לידי עם מי דיברתי ונענית שעם הבוס שלי... השיא היה כשלא זיהיתי את הבן שלי בתינוקייה חחח

THE ILLEGAL ONE

New member
אני מזהה את רעשים

של אמא ואח שלי אני יכולה להגיד בוודאות מי מתקרב או מי יורד במדרגות

קסומה

New member
מה שמזכיר לי...

שהוא קנה מגף יקר ואופנתי מאוד שמעלה לי את הסעיף. בכל פעם שהוא נועל את הנעל ומתארגן לצאת מהבית, אני מזכירה לו שהילדים ישנים ושכדאי שיתהלך על קצות האצבעות אחרת היציאה המתוכננת שלנו תתבטל לאלתר.... אף פעם לא התייחסתי לצעדים כעל תכונת אופי מסויימת או כאמצעי זיהוי....

Night Light

New member
אויש, נגעת בנקודה רגישה

בעבודה שלי אני אחראית על המחשבים. אנשים כבר מזהים את ההליכה שלי כי אני היחידה שהולכת על עקבים במרץ. אז ברגע שהנעלים שלי נוקשות במסדרון אנשים קופצים עלי מהמשרדים שלהם שאני אבוא לראות מה לא בסדר פה ואיך אפשר לשדרג שם וכיו"ב... אני צריכה להתחיל להסתובב שם יחפה
(שמתי לב התקלה הכי נפוצה במחשבים אצלנו היא שצריך להחליף להם את המשתמשים)

למעלה