סקר סופ"ש באיחור.

סקר סופ"ש באיחור.

אז יאללה : שבוע עמוס שירים היה
אז השאלות מופנות בעיקר לאלה שהספיקו לרכוש את הדיסק ולשמוע את השירים בוואינט מה השיר שהכי אהבתם מהאלבום החדש? מה השיר שהכי פחות אהבתם מהאלבום החדש? מהו הדואט השולט של השבוע? (לאו דווקא מהאלבום) ושיר השבוע (יודית): שיר השבוע (ישראלי): שיר השבוע (לועזי): אלבום השבוע: ספר: סרט: טלוויזיה: משהו משמח השבוע: משהו עצוב השבוע (או סתם מבאס): תוכניות לשאר הסופ"ש, או לחילופין, מה עשיתם אתמול: ועוד משהו שבא לכם להגיד: שיהיה המשך סופ"ש מקסים, ולא לשכוח רשת גימל עוד חצי שעה!

../images/Emo194.gif

מה השיר שהכי אהבתם מהאלבום החדש? "בודהה" ו"ציפיה לאושר"
מה השיר שהכי פחות אהבתם מהאלבום החדש? עם "הצריף" לקח לי קצת זמן, אבל אני כבר די אוהבת אותו מהו הדואט השולט של השבוע? (לאו דווקא מהאלבום) "ים של געגוע" ושיר השבוע (יודית): "בבוקר" בביצוע שלה. שיר השבוע (ישראלי): "גשם חזק" של מוניקה סקס. שיר השבוע (לועזי): Help - Beatles תקוע לי בסוף כל משמרת. אלבום השבוע: של יהודית, אבל עוד לא קיבלתי, אז אני אלך על הפסקול של "ריקוד מושחת" ששמעתי הרבה. ספר: "סרט לבן על כיפה אדומה", לימור נחמיאס פסיכופתית. סרט: "אפקט הפרפר" היה האחרון שראיתי, בפעם האלף. טלוויזיה: "לחיי האהבה"
משהו משמח השבוע: מצאתי דירה!!! משהו עצוב השבוע (או סתם מבאס): שלא קיבלתי את הדיסק של יהודית. תוכניות לשאר הסופ"ש, או לחילופין, מה עשיתם אתמול: הייתי עם ההורים אתמול במסעדה, ונראה לי שחטפתי ממנה קלקול קיבה...
ועוד משהו שבא לכם להגיד: "תלתלים מתגודדיייייייייייייייייייייייייים"

darling2

New member
../images/Emo9.gif

מה השיר שהכי אהבתם מהאלבום החדש? עוד לא שמעתי את כולם אבל לשבוע עיר קטנה
מה השיר שהכי פחות אהבתם מהאלבום החדש?.... מהו הדואט השולט של השבוע? (לאו דווקא מהאלבום) דמעות של מלאכים ושיר השבוע (יודית): שיר ללא שם. שיר השבוע (ישראלי): מעליות-דודו טסה שיר השבוע (לועזי): stay-Michelle featherstone
אלבום השבוע: אביתר בנאי הראשון. ספר: מלאכי עליון-מיכל שלו סרט: "בופור"!!!!!!!!!
מומלץ! טלוויזיה: חברים משהו משמח השבוע: אממ.. משהו עצוב השבוע (או סתם מבאס): מרחק. תוכניות לשאר הסופ"ש, או לחילופין, מה עשיתם אתמול: ראיתי "בופור" והיום יש משהו במושב. ועוד משהו שבא לכם להגיד: שבוע נהדר שיהיה, או לפחות יותר טוב מהשבוע שהיה.

אושRתי

New member
../images/Emo39.gif

מה השיר שהכי אהבתם מהאלבום החדש?ציפייה לאושר
מה השיר שהכי פחות אהבתם מהאלבום החדש?הצריף..
מהו הדואט השולט של השבוע? (לאו דווקא מהאלבום)
ושיר השבוע (יודית):עיר קטנה
שיר השבוע (ישראלי):ילד טוב של איתי פרל
שיר השבוע (לועזי):אין
אלבום השבוע:עיר קטנה כאילו דאהה
ספר:זו אותה האבה של אריק איינשטיין
סרט:אין
טלוויזיה:מרחק נגיעה
משהו משמח השבוע:פורים
משהו עצוב השבוע (או סתם מבאס):ביטול הופעה.
תוכניות לשאר הסופ"ש, או לחילופין, מה עשיתם אתמול:
ועוד משהו שבא לכם להגיד:תתעוררו
שיהיה המשך סופ"ש מקסים, ולא לשכוח רשת גימל עוד חצי שעה! - זה כבר התחיל!!!!!!!!!!!!

YA2007

New member
וואו, זה יהיה ארוך ../images/Emo13.gif

השיר שהכי אהבתי- 'השעה שאחרי הלילה' השיר שהכי פחות אהבתי - 'מה שאת לא יכולה' (הרצועה האחרונה באלבום) הדואט השולט- 'סמבה בשניים' שיר השבוע של יהודית - 'הפנים שבפנים' שיר השבוע הישראלי- 'חלום כחול', פורטיסחרוף אלבום השבוע: 'עיר קטנה' משהו משמח השבוע: שהוא סוף כל סוף נגמר

venustudent

New member
ואני עונה עוד יותר באיחור...

מה השיר שהכי אהבתם מהאלבום החדש (מהשירים שפורסמו ב-YNET)? ציפייה לאושר שכתבה אסתר שמיר הנהדרת. מה השיר שהכי פחות אהבתם מהאלבום החדש? אהבתי את כל השירים ששמעתי באינטרנט, קשה לי לשפוט. דרך אגב, את כל השירים ניתן עוד לשמוע באתר, חוץ מהשיר של נתן זך שנעלם בצורה מסתורית. מהו הדואט השולט של השבוע? רונה קינן וגידי גוב-הריקוד המוזר של הלב שיר השבוע (יודית): גם ציפייה לאושר. שיר שממש בא לי בזמן מתאים... שיר השבוע (ישראלי): עטור מצחך. שיר השבוע (לועזי): Stevie Wonder-I just called אלבום השבוע: אלבום הבכורה של שריל קרואו. ספר: עוד לא קראתי, אבל יצאו השבוע ספרים חדשים גם לעמוס עוז וגם לא.ב. יהושע. טלוויזיה: "במרחק נגיעה" משהו משמח השבוע: סוף סוף התקדמתי באיזו עבודה שאני צריכה להגיש... משהו עצוב השבוע (או סתם מבאס): אישי: איזו פאשלה בעבודה שכבר הספקתי "לתקן". ובאופן כללי: תאונות הדרכים הרבות שהיו בזמן האחרון
. מה עשיתם אתמול (שזה כבר שלשום): יצאתי עם החבר. שבוע טוב לכולם!

למעלה