סקר נזקים

toomuchdogs

New member
מישהו פה הזכיר נזקים? סופה עברה כאן

והשאירה עיי חורבות אחריה זה מהתקופה שסופה היתה הורסת ה כ ל !! כאן זה הפוף אבל זה כלום לעומת מטענים שקרעה שלא רואים כ"כ בתמונה כמה זוגות נעליים וכמה משקופים בבית, אה! והיתה גם תמונה זוגית שהרסה לגמרי!!! הכי יקר שהליידי הרסה - מזרון זוגי שניקנה שבוע לפני שפערה בו חור = 1200ש"ח תמיד כעסנו

טון טון1

New member
סופה אני מודה לך ../images/Emo140.gif

עכשיו אני יודעת איך נראה פוף מבפנים
תמיד תהיתי.....

יחסית לסיפורים פה - נראה לי ש..

סאני דווקא כלב ממש טוב!! איזה כיף לגלות את זה, למרות שהוא עושה לנו חיים קשים בדרכו שלו, אבל נזקים גדולים הוא לא עשה... חוץ מ: לגרד ולאכול קירות (כנראה משעמום ותסכול כשהיה לבד), לבלוע תחתונים שלי ובפעם האחרת גרב של בעלי ולעשות לנו התקף לב אח"כ בכך שלא רצה לאכול כלום (לברדור? לא לאכול? משהו כאן חשוד!) ולבסוף הוציא אותם בצואה למזלנו
, בנוסף כשהיה קטן אכל חוטי חשמל של טלויזיה, וידאו ודי.וי.די שכמובן לא היו מחוברים לחשמל (למזלנו) וזאת כשלא היינו בבית! אח"כ יצאו לו כל מיני חתיכות חוטים כאלה בצואה...
כפי שכבר אמרתי - לברדור! וחוצמזה, קרע לנו שמיכות, ניירות, ועדיין גונב כל מיני חפצים, מגבות, נעליים, חולצות וכדומה מהמיטה ומהשיש ורץ להתחבא מתחת לשולחן - מחכה שנרדוף אחריו וניקח לו את זה - בכלל לא מבין שכועסים עליו, חושב שזה משחק, רוצה תשומת לב... כך שאי אפשר לכעוס עליו לאורך זמן...
והנה תמונה של הטרוריסט הקטן - משתין עלינו בקשת!

פיקסי הולכת רק על יוקרה..

סתם.. חחח הנזק הכי גרוע שהיא עשתה: יש כמה.. חורים בקירות גבס(כמו זה שמוביל לחדר שלי.. מעניין למה דווקא אותו
), פאנלים של הפרקט ז"ל, גם הרצפת פרקט בעצם! איפה שהיא מתחברת לרצפה רגילה-פיקסי פשוט פירקה לגורמים בעבודה די יסודית.. שברה את השער שתחם אותה, אכלה כיסא אחד עד כלות(כבר הבנתם שיש לה חיבה מיוחדת לעץ?!),את הספר מתכונית של אמא שלי(לא קנוי.. גם קנויים אבל זה אחד שהיא במשך שנים כתבה בו מתכונים שונים..), ספרים שלא שייכים לי,כונן דיסקים במחשב שהואשר בטעות יום אחד פתוח, ועוד ועוד(וגם הנזק היקר ביותר שהיה אולי הגרוע ביותר גם..) היקר ביותר: כירסמה את כלללללל הכבלים של המערכת קולנוע ביתית. ואני אומרת הכל זאת אומרת הכל-לא נשאר אף רמקול מחובר!!! עכשיו אפשר לשמוע רק מהטלויזיה עצמה
על מה הכי כעסתי? בדרך כלל זה פרוייקטים, אז כועסים כשרואים אבל בגלל שזה תהליך בסופו של דבר היא תמיד מצליחה.. אז בדיעבד אם פתאום קורס הכסא- אין מה לצעוק עליה ש"היא אשמה"...

eaz1514

New member
אחרי שגמרתי את 4 הכסאות של המטבח

היום הגיע הטור של שולחן עצמו, הורדתי את אחד הצדדים ושברתי אותו לחתיכות, ועוד הספקתי עד שאמא חזרה מהעבודה להוריד את הפנל האחרון שנשאר על הקיר. ומכיוון שאמא נורא איטית ולא קפצה לדום כשהערתי אותה משינת אחה"צ שלה עשיתי פיפי באמצע הסלון שתלמד שלא ישנים כשצ'לסי אומרת לקום !

אמנון אלבז

New member
מנהל
צ'לסי היקרה

זאת לא את , זאת אמא. אמא של צ'לסי... לצ;לסי אין שום ענין אישי בנגרות או ריצוף, פשוט משעמם לה, אין לה מספיק משחקים משלה או חפצי כירסום לעיסוק בזמן שאת ישנה. לצ'לסי אין ענין לעשות את צרכיה בבית ולמעשה זה ממש בניגוד לטבע הכלבי לעשות זאת. היא היתה שמחה מאוד להתרחק ממקום המגורים לעשיית הצרכים מסיבות הגייניות ומסיבות השרדות. תמיד כשנשאלת שאלה בנושא התנהגות בעלי חיים התשובה נמצאת בטבע, איך היתה מתנהגת צ'לסי לו היתה חיה בטבע? אמא אמנם ישנה אך לצ'לסי היתה את האפשרות להתרחק מעט ממקום מרבצה לעשות את צרכיה הרחק מ''ביתה'' כככך היתה שומרת על הנקיון והריחות של הצרכים לא היו מסגירים אותה ליידי אויביה. אמא יקרה. פזרי בבית לצ'לסי משחקים שמותר לה לנגוס בהם, אפשרי לה להתרחק מהבית כאשר היא זקוקה להתפנות עקבי אחר זמני ההתפנות שלה ואחר ההתנהגות טרם עשיית הצרכים. בטוח שזה יעבור בקרוב.

למעלה