סקר: מתי ואיזה משימות קבועות אפשר

• פותח הנושא RNG
  • פורסם בתאריך

חני ב

New member
אז עוד לא להלל את הבנות שלך?

או יותר נכון אותך שאת ככה מחנכת אותן? או שאולי יש הבדל בין בנים לבנות?

ella1302

New member
איזה להלל. אם היתה לי מצלמה

דיגיטלית הייתי שולחת לך תמונה של החדר שלהן. נראה כמו אחרי חיפוש עצבני של שב"כ. עבר עליי יום עמוס אז לא היה לי כוח להכריח אותן לסדר. לא נורא, מחר יום חדש. מחר הן יסדרו אותו בצורה יסודית. או שלא.

droli

New member
החדרים של הבנות שלי נראים כמו

אחרי פוגרום, והארון שלהם כמו אחרי רעידת אדמה. אני מנסה לעבוד על עצמי להניח להן בקטע הזה. החדר שלהן, הן אחראיות לו.

חני ב

New member
זה לא היה הולך לי

אני פשוט מטורפת, גם אם החדר לא שלי וגם אם הדלת תהיה סגורה, לא אוכל להיות נינוחה כאשר אדע מה קורה שם

droli

New member
מרגישה צורך להניח להן עם החדר

שלהן. זה שאני מטורפת או לא על סדר זו הבעיה שלי ולא שלהן.

חני ב

New member
מסכימה

אבל לי זה לא היה נותן מנוח. אמרתי כבר שאני משוגעת על סדר. מה לעשות.

ella1302

New member
נחשו מה אני עושה עכשיו???????

מסדרת את החדר שלהן.נזכרתי שזה יום הניקיון היום ולא בא לי לחכות עד אחרי הצההריים עד שהן יסדרו.

RNG

New member
אצלי העניין עם סדר הפוך

אני מבולגנת בעצמי, כך שקשה לי לדרוש מהם שיהיו מסודרים מאוד. אני מאוד אוהבת כשמסודר, ז"א מפריע לי הבלאגן, אבל כולנו שמים דברים לא במקום וכל הזמן. אני גם אוהבת לאכול בסלון ולכן מרשה להם לאכול שם גם לפעמים (עם מגש/מגבת, על הריצפה ותוך אזהרות..), וגם לקחת חטיף לאכול בחדר..למרות שאז אני מתרגזת כשהכלים נשארים בחדר...

droli

New member
לא אוכלים בסלון. לא מתוך עיקרון

רגילים לאכול במטבח. לפעמים, קורה.. אבל לא באופן קבוע.

קייצית

New member
משימות ומטלות - שאלה טובה ../images/Emo66.gif

אנחנו בדיוק מתלבטים על הנושא בזמן האחרון. לסדר את החדר - הוא מסדר לבד. לא מזמן הוא שטף את האוטו שלי עם דלי מים (בלי סבון ובלי מים זורמים) וקיבל על זה 6 ש"ח. הוא שואב אבק מהשטיחים פה ושם. הוא רוצה לשטוף כלים ואני עוד לא נותנת לו. לאסוף עלים בחצר ולזרוק אותם בצורה מסודרת (גם על זה אני משלמת כמה שקלים). אני יכולה לתת לו מטלית ולבקש ממנו לנקות את הספרייה ולסדר את כל הספרים + לנקות אבק גם על זה כמה שקלים. הוא עושה את הכל בשלב זה של חייו בשימחה. אבל אין סדר, ואין שום דבר קבוע.

קייצית

New member
כי הוא קונה לעצמו גלידה כוכב פעמיים

בשבוע (לפני שאני מגיעה הבייתה) מהאוטו גלידה, וחשוב לו שזה יהיה הכסף שלו מהקופה שלו. חיכיתי שתעלי עלי... חמותך

קייצית

New member
לא צריך לשלם לציחצוח שיניים...

אבל ברצינות, אני חושבת שזה מאוד נחמד עבורם להרויח כמה שקלים פה ושם. ואפשר להחליט על איזה מטלות מקבלים משהו ואיזה לא.

למה לא, את לא מרוויחה כסף על

מטלות שלא תמיד בא לך לבצע ?. הגדול רוצה שידרוג לאופניים שלא בדיוק נחוץ, חצי עלי וחצי עליו מאיפה הכסף מעבודות, אבל לא מעזרה. לדוגמא לשטוף את חדר המדרגות של הבנין או משהו מעין זה, לא על סידור החדר או הורדת הזבל או ללכת למכולת, זה לא.

חני ב

New member
אבת בכלל מדבר על משהו אחר

גם אני כילדה עבדתי בניקיון מדרגות. אבל לשלם עבור עבודות סתמיות בבית? אולי שהבעל שלי ישלם לי על הבייביסיטר שאני חוסכת לו גם בחופש הגדול?
מה שאתה אומר ועושה הוא מבורך. בקיצור..........נראה אותו עם אופנים חדשות?

למעלה