סקר / משאל שתוצאותיו ישפיעו מאוד על

סקר / משאל שתוצאותיו ישפיעו מאוד על

מראה הפורום הזה בשבועות הקרובים, מכיוון שהוא ישפיע על האופן שבו אני אנהל אותו: האם להוסיף ולתחזק את הפינות השונות ואת הקורסים השונים, או להניח להם לשקוע באיטיות אל ארכיון הפורום מבלי לחדש אותם? הפינות הן: - סיפורי עוצמה - תרגילי לוחמים - צחוקים - ספרי קסטנדה - פורומים אחרים - הטורף - שיפוט - סיפורי זן הקורסים הם: - מדיטציה - ראיית הילות - אמנות החלימה כמובן, שאלות שכבר נשאלו ועדיין לא נענו במסגרת הקורסים השונים, יקבלו בכל מקרה מענה בקרוב. וכמו כן, אפשר יהיה להמשיך לקיים את ההדרכה בפורמט פתוח יותר, כפי שקורה עכשיו (בימים האחרונים). דעתכם/הרגשתכם קובעת, בתנאי שתביעו אותה במהירות הדרושה, בשרשור זה. שלכם באהבה בן

deep ocean

New member
אוקיי אני אשמח אם ישארו

הדברים הנ"ל, ויותחזקו ולא ישקעו לארכיון: - סיפורי עוצמה - תרגילי לוחמים - ספרי קסטנדה - פורומים אחרים - הטורף - שיפוט קורסים: - מדיטציה - ראיית הילות - אמנות החלימה

כמו מיכל ../images/Emo81.gif ../images/Emo45.gif

ובקשר למשהו יותר פתוח (כמו בימים האחרונים) אני במחלקת המתלמדים
ככה שאני לא יכולה לעזור הרבה בתשובות שלי.

deep ocean

New member
בן, לגבי השיחה שלנו על זה

לפני השיעור, אז אני כן הבנתי למה התכוונת בהודעה וכן קראתי אותה פשוט לא הבנתי את הניסוח שלכם היום כך נראה לי טוב לא משנה

BladeRaider

New member
דעתי נחשבת?

אני יודע שזו עבודה רצינית לתחזק את כל הפינות האלה, לענות לשאלות של אנשים וכו´. הפינות האלו והקורסים נראים לי דברים מאוד נחמדים, חבל להפסיק אותם ולתת להם לשקוע למטה, עד שאף אחד לא יידע שהם היו קיימים, ואפילו לא יהיה אפשרי לחפש אותם. אני חושב שכדאי להמשיך לעדכן אותם, (חוץ מאלה שממש מיצו את עצמם אם יש כאלה).

rubber duck

New member
לבן היקר

ראשית כל הרשה לי למור שהפורום מושקע ומטופח מאד וכל נושא שעולה בו הינו חושבו אם לא לאחד אז לאחר אישית אני לא מתעניין בכל נושא אבל מי יודע מה יביא המחר נכון להיות שאני מתעניין מאד בכל נושא המדיטציה ( נתגלה לי עולם חדש ) מעב רלכך אני חושב שמה שעושה את הפורום מלבדך הינם האנשים שיש בו הם אלו נותנים את הכוח ואת היופי תודה
שרון

יה-יה

New member
אני רוצה שימשיכו...

פינות: - סיפורי עוצמה - תרגילי לוחמים - צחוקים - ספרי קסטנדה - פורומים אחרים - הטורף - שיפוט - סיפורי זן קורסים: - מדיטציה - ראיית הילות - אמנות החלימה פשוט עשיתי "העתק"... "הדבק".... מההודעה שלך, בן. אני רוצה ה-כ-ל !!!! ככה. כי זה מרתק. הכל. אוהבת, יה-יה.

~דויד~

New member
אהלן, בנצ´וק

אז זאת דעתי- זה מה שמענין אותי: 1. סיפורי עוצמה, נחמד לשמוע לעיתים רחוקות. 2. פורומים אחרים - אם יש משהו מענין, אז בכייף. 3. בדיחות - עוד יותר בכייף. דויד

bertcat

New member
אני הייתי משאיר את

הפינות סיפורי עוצמה, תרגילי לוחמים, צחוקים, ספרי קסטנדה, הטואף, שיפוט את הקורסים למדיטציה, ראיית, הילות, אמנות החלימה.

נילאם

New member
אז ככה:

אני הייתי מציעה להשאיר את כל הפורום במתכונת הנוכחית, בזרימה הטבעית של היצע וביקוש, אני מציעה גם הטבות לחברי הפורום הקבועים, נגיד, פנטיום, לכל חבר בפורום, ערכת כל ספרי קסטנדה למצטרפים הטריים, או מינימום כיסא מנהלים וירטואלי מסתובב לכל מי שפותח שרשור, וברצינות- כל הנושאים הנ"ל מעניינים, כדאי להתמקד כל פעם באחד מהם שלא תהיה פה אנדרמולוסיה ! אה, כן, ולהשאיר את בן מעורר ההשראה. באהבה, נילאם

אשכר

New member
רעיון טוב, אבל צריך לזכור

שאם מישהו מתכוון להתאבד, הוא צריך להחזיר את כל ההטבות לפני כן! אגב - אני עובד (לא ממש במרץ) על איסוף של ספרים בקובצי טקסט, כדי שיהיו במחשב. יש לזה כמה יתרונות (כמו אי תלות בנ"ל). כרגע יש לי שני ספרים שלמים של קסטנדה באנגלית והמון ציטוטים בעברית.

rubber duck

New member
היי אשכר ../images/Emo13.gif

אתה מצפה גם למכתב בשלושה העקתים
אה כן וחייב להודע חודש מראש
שרון

sihaya

New member
סקר או משאל להלהלה

אני חשובת שצריך לתחזק את הפינות של תרגילי לוחמים צחוקים שיפוט ואת כל הקורזים ואממממממ אני חושבת שלא צריך יותר מישי לחזוב על זה דברים לא אקטואלים ייעלמו באופן טבעי בסוף

אשכר

New member
רעיונות לתוספות

יש נושאים נוספים שהיתי מעוניין לדון בהם וכאלו שפחות. איפה הרודן הקטן? חויות וטכניקות של שימוש ברודנים קטנים אי עשיה. נושא פשוט לאללה, אבל קשה מאד להסביר אותו. הציד והיוקש hunting and stalking מי שלא יהיה יוקש טוב, לא תעזור לו ראית הילות, ולא יעזור לו בית דין התמקדות בהסחה של נקודת המאסף / נקודת התפיסה יש מימדים שלמים שקשה מאד לתפוס ולהבין אותם, והם נמצאים ממש פה, מתחת לאף שלנו הם קשורים לנקודת התפיסה ולקשר בין ביצים מאירות לך תבין... עליזה בארץ הפלאות אוי! זה סיפור חינוכי לילדים. מעשה ברבי דעליזה ובארנב ומרמיטה, שהיו מסובים לשולחן ליל הסדר בביתו של בורסקאי הכובעים. (טוב, יאללה, עכשיו החתול שלי התחיל לנחור. זה באמת מוגזם. SEE YA)

תוצאות המשאל - סיכום

החלטתי פה אחד (הפה שלי) בהשראתכם ולבקשתכם, להמשיך לקיים מעל גבי הפורום את הפינות ואת הקורסים. אז שנהנה!!! שלנו באהבה רבה בן

למעלה