סקר מרפסות שמש

3תיתי

New member
תודה. מתכננים על לפני. לא חייבים לסיים הכל

לפני שנכנסים. במיוחד שבחופש הגדול, נהיה נהגי בוס של גיטריסטית אחת (חזרות בנתניה).

חוה 1

New member

שקדייה

New member
מקסים! ואני מתה על זה שיש אדנית בנויה.

ברגע שתשתלי בה- ויהיה שם גם ירוק, זה יהיה מהמם!

3תיתי

New member
תודה. בהחלט אשתול. כבר יש ברז

חדש שהותקן במרפסת, וזלוטו יחבר אליו ברז חשמלי, שיחובר לקוצב השקייה, שישרת את שתי המרפסות. גם את זו גם את ה"חממה". באמת ראיתי עכשיו, שלא הוצאנו את הרעפים משם. מחר.

למרפסת הזו מתוכננת "בשמת הגינה" בצבע אדום (באדנית) ושמשיה. ובזה המרפסת מסודרת. השאר דורש כל כך הרבה עבודה!

שקדייה

New member
הרבה עבודה, אבל עבודה מאוד כייפית.

אני מאוד אוהבת את הקטע של לעבוד על הגינה ולטפל בצמחייה, וללכת למשתלה ולמלא ארגז בצמחים חדשים זה השופינג האהוב עליי בעולם!
(את זה עוד אי אפשר לקנות באי ביי...
)

כמו שאני מסבירה לבנזוג -

אני לא מכורה לקניית צמחים, אני יכולה להפסיק מתי שרק אחליט. אני רק מחליטה שלא.

העונה כאן כל כך קצרה שרק במאי אפשר להתחיל לקנות צמחים ולהתפלל שלא תהיה קרה בלילה. באוקטובר כבר מגיע הכפור. כל יום שאני יכולה לגנן בו מנוצל.

3תיתי

New member
כן. כמו שאני שונאת ללכת לחנויות בגדים, ככה

אני מחבבת משתלות. אבל הגינה עכשיו רק בתחזוקה מינימאלית, כי יש כל כך הרבה לפני הגינה.אין לנו מיטה. אין לשיר ארון בכלל. הארונות של הילדים ממש נוראיים. (הדלתות עקומות ומכוערות והמדפים מתקלפים). קודם ארון לשיר, כי לבנים לפחות יהיה היכן לשים את הבגדים.
ב' התנדב לבוא לעזור בשיפוץ, וימונה אחר כבוד לתכנן לנו את חדר המוסיקה! חסר לי שיעבוד בבית וישבור ציפורן.

איזה מותק!

בדיוק מתאים לקפה ועוגיות לעת שקיעה.

לאיזה כיוון היא פונה?

3תיתי

New member
דרום. המון שמש.

יש כמובן גם פינת ישיבה תחת גזיבו בגינה. וגם פטיו לחורף, שצופה על בריכת הדגים הגדולה, בתוכו תהיה בריכונת דגים והכי חשוב- אפשר להביט ממנו לעץ הקטלב.

למעלה