סקר מטאליקה משולש :)

Miketallica

New member
מה רע??

הם דווקא טובים... אתם יודעים שיש הרבה אנשים שמשווים אותם למטאליקה

KsD

New member
משווים אותם למטאליקה של שנות 2000

לאלבום האחרון של מטאליקה, אי אפשר להשוות אותם לKEA או משהו

Mr MAG

New member
חחחח ברור שאפשר

ברור שאפשר להשוות.. השאלה היא מה תהיה התוצאה ? חיחי

Miketallica

New member
לא אמרתי את זה, וגם בחיים לא תשמע

אותי אומר את זה, כי אי אפשר...KEA ובכלל התקופה של שנות ה-80 זה הדבר הכי טוב שהיה מבחינת מטאל, אבל כן, משווים אותם למטאליקה של שנות ה-2000. ודי לתקוף אותי על זה שאני אוהב את השירים של לינקין פארק!!!!!

Mr MAG

New member
רציני תעזבו תבנאדם

בשקט ! זכותו לשמוע לינקיןף,כמו שזכותכם לשמוע בריטני ! אני אפילו פעם אחת לא ראית אותו מטיף לכם למה כן לשמוע לינקין אז למה לכן להטיף לו למה לא לשמוע לינקין ? די לקחת הכל קשה... ואגב.... אל תהרסו לי את האשליה - אני בהחכשה שמטאליקה התפרקו והפסיקו לנגן אחרי הבלאק אלבום.... =\

Miketallica

New member
סוף סוף מישהו נחמד בפורום הזה...

תודה אח שלי...

Rusty Cage

New member
אחי,תירגע../images/Emo140.gif

זה לא בשביל לתקוף אותך או לרדת עליך,לדעתי לינקין זה זבל אבל אם אתה אוהב לשמוע אותם אז תהנה לך אין לי בעיה עם זה

נימרודל

New member
קוראים לי עידית!!!

לא נמרוד! עידית! נימרודל זאת דמות של אלפית משר-הטבעות!!!!!!

KsD

New member
~!@#

1) מה 3 השירים האהובים עליך של מטאליקה ? MASTER, Motorbreath, Damage ING 2) מה 3 הסולואים האהובים עליך של מטאליקה ? MASTER, Justice, Creeping Death 3) מה 3 השירים של מטאליקה שאת\ה הכי אוהב\ת לנגן ? MASTER, Motorbreath, Justice 4) מה 3 השירים של מטאליקה שאת\ה הכי היית רוצה לנגן ? ~-~-~-~-~-~-~~-~-~- 5) מהם 3 השירים שאת\ה הכי היית רוצה לראות בהופעה של מטאליקה ? Motorbreath, Dyers Eve, Master 6) מהן 3 הלהקות הכי אהובות עליך חוץ ממטאליקה ? Aria, Iron Maiden, Pntera

../images/Emo11.gif

1. אנסטסיה, רייד, ג'אסטיס. 2. מאסטר, הורס מן ורייד. 3. אני לא יודעת לנגן שלושה שירים מלאים.
אבל אני חורשת על ג'אסטיס, פור הום דה בל טולס ואנסטסיה..
4. מאסטר, ג'אסטיס, אנסטסיה. *אני קצת חוזרת על עצמי לא?* 5. הייתי רוצה להיות בהופעה של מטאליקה. נקודה. 6. לד זפלין, בלאק סאבת' ובקסטריס בויז. ארמ. לא. בקשר לשלישית אין לי שמץ. יש הרבה שאני לא ממש יודעת להגיד מי יותר.
*אני מאותגרת אנגלית גאה!
*

למעלה